HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav svim kolegama koji su još u hdel i koji još dokupljuju [thumbsup]
ova bura mora proći uskoro


pozdrav svim kolegama koji su još u hdel i koji još dokupljuju [thumbsup] ova bura mora proći uskoro

hvala na pozdravima

ja sam i danas dokupljivao,i smanjivao si prosjek.


@adrianna A što je to toliko smiješno?

slično sam i ja dokupljivala na 2100 i 2050 hehe pa me veseli da nisam jedina koja je nadošla na tu ideju [thumbsup]

Nebu ovo dobro dečki.Sve goe je i gore.Ne vidi se nigdi sunce a kamo li kupnja a prodaja samo pada.Nebi da nam ja ath bio 1800 a ne 2190.Može li gore?

@adrianna
Da, ima nas takvih. Samo me srce boli što nemam keša da malo ispravim i sa ovom cjenom, jer nimalo ne sumnjam u budući ishod.[wink]

@mirzadur
Može li gore?
ATPL 3700 bila, 2700 trenutno.[cry][cry][cry]

Lijepo počišćeno 167komada na asku.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ne treba biti nervozan kada je ova dionica u pitanju. Svi građevinari posljednje vrijme doživljavaju velike korekcije. Treba se strpiti barem idućih 6 mjeseci i definitivno će se isplatiti. Za one koji su ušli po višim cijenama nego što je to danas savjetujem da ne prodaju s gubicima. Trenutno na tržištu nema baš previše “isplativih” dionica kojima bi zamijenili HIDRU. Budite strpljivi i čekajte i dalje

25.01.2008 Ante Pavić

Interes Hidroelektre za gradnju TE u Albaniji
ZAGREB Hidroelektra-niskogradnja namjerava se javiti na natječaj za gradnju jedne dizelske elektrane i jedne hidrocentrale u Albaniji ukupne snage 270 megavata. “Momentalno ne gradimo nijednu, ali imamo spremne kapacitete i resurse za gradnju. Zainteresirani smo za natječaj za gradnju novih elektrana u Albaniji”, kazao je Branko Giljanović, direktor Sektora za marketing i inženjering Hidroelektre niskogradnje. Iz splitskog Konstruktora koji je zaposlen na gradnji hidroelektrane Lešće u Lici nismo dobili odgovor, kao što ni Ingra nije odgovorila na opetovane upite. Albanija je zainteresirane strane pozvala da se jave do kraja siječnja na natječaj za gradnju dizelske elektrane snage 200 megavata u gradu Durresu. Cijeli bi posao trebao bi biti gotov u roku od godine dana. Albansko ministarstvo gospodarstva uputilo je poziv za gradnju hidrocentrale od 70 megavata, a natječaj završava 5. veljače. Albanija se žuri s gradnjom elektrana.

Izgleda da su svi pobjegli,kad se nitko ne javlja.[cry][cry][cry]

Tu smo, al smo tihi :). Cijelo nam je trziste u komi, a hidra vec dulje vrijeme pada, po meni bez razloga. I sta reci nego nabrajati poslove koje smo dobili, al nema vajde od toga dok Crobex pada.


Izgleda da su svi pobjegli,kad se nitko ne javlja.[cry][cry][cry]

Kolega problem je nažalost što dobre vijesti dolaze u nezgodan trenutak[angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close