GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Naslovnica Forum Komentari članaka GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


Pa to sam ti nekidan napisao. Da ne mislis da cu ti ja svaka dva tjedna kako se tebi digne pisat sto podrzavam,a sto ne. Kolinda nije braniteljica samo vucem paralelu. Po tebi i miami je Josipovic dobio izbore. Kazes vecina ne podrzava branitelje. Pa da je tome tako onda bi se sigurno skupilo vise od 200 velikosrpskih prosvjednika antisatorasa. Sator ima ugradjenu protupozarnu zastitu u vidu sprinklera. Zasto prosvjeduju u satoru a ne recimo unutar ministarstva branitelja. Jako dobro pitanje samo si ga trebao uputit Peđi Matiću.

To nisam vidio. Vidio sam samo Link na Ovo je Srbija, što bi bilo da podržavaš vikanje po Zagrebu ovo je Srbija.

Pa cijeli smisao je da ti podržavaš prosvjed branitelja.
Zašto ne napišeš koje zahtjeve podržavaš?

Pitanje je bilo koje odobrio postavljanje šatora i da li šator ima sve potrebne papire nadležnih službi.

Pa to što se skupilo 200 ljudi ti isto zaključuješ da su svi za branitelje u šatoru.

Zanimljivo.

Na kraju krajeva ja nisam protiv branitelja, tako da mislim da je prosvjed protiv branitelja izuzetno g.lup.

Ja sam protiv prava branitelja i želim da se ona ukinu.

Rat je bio prije dvadeset godina i ne vidim razloga da oni imaju veća prava od drugih Hrvata.

Prema Ustavu Republike Hrvatske svi Hrvati su jednaki po pravima i obavezama.

Točka.


…Prema Ustavu Republike Hrvatske svi Hrvati su jednaki po pravima i obavezama.

Točka.

Slazem se jedino ne znam sto bi ovi u kolicima bez nogu mogli radit. Da mozda motoriziraju kolica pa pocmu radit kao nekakva dostavna sluzba? Da li sator ima sve potrebne dozvole i tko je odobrio postavljanje obrati se gradjevinskoj inspekciji. To je u njihovoj domeni.Da je u Splitu mogao bi ti pitat,ali u Zagrebu ne poznam nikoga.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

hasenfefer, a branitelji 91., 92… isto su krali Bogu dane ako su srećom preživjeli?; pretpostavljam, ako se koji dan nije pucalo na frontu da im te dane ne treba računati tj. da im Hrvati neće plaćati njihovo ljenčarenja na prvoj liniji….

sator sramote, ulica sramote

opijaju se, vrte janje na raznjui slicno.. jos im samo nedostaje kladionica i bingo.. biti ce presretni, naravno uz onih 26 tisuca kuna

milatanti obuceni u vojne odore salju poruke “srusit cemo vladu, srusit cemo vrh hrvatske” u normalnim zemljama bi to bilo progleseno kao teroristicka prijetnja dok se u hrvatskoj to slavi i hvali..

domoljubni i ponosni ljudi ne zele srusiti vladu, presjednika, presjednika vlade i slicno.. pokazuju da vole vise novac, alkohol i slicno nego svoju drzavu.. mozete se svi na ovoj temi i forumu pozivat na domoljublje, ponos i slicno, mozete ljude razlicitog misljenja vrijedati ali nakraju jedino ostaje sator srama, satordzije i teroristi na ulicama zagreba, psihicki nestabilne osobe u neposrednoj blizini skola i vrtica..

Ustavom ukinuti sve povlaštena primanja braniteljima!
Ustavom te iste odmah zaposliti…
80-100% branitelji izuzetak…
Da li se za to branitelji bore…
NE, NARAVNO

Da Vojo Šešelj ruši ovu katastrofalnu vladu trebalo bi ga podržat, ali smo mi Hrvati poznati kao licemjeri i nesposobnjakovići sluganskog sluganskog mentaliteta, pa nas smeta svatko tko remeti te naše kvalitete! Kritizirat znamo, ali za bolji život nek se bori netko drugi!drugi!
drugi jer mi imamo prava, ali nemamo obveze!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

utapanju-u-Milanovićevu-blatu

“Mi ili oni” je jedini plan, onih čiji su djedovi otimali tuđe stanove, onih koji su izašli iz Sabornice kada to nikako nisu smjeli, onih koji su kormilarili (i još to čine) ovim brodom prema luci u kojoj ga mi više nikada ne želimo vidjeti.

On i dalje živi svoje poslanje – “mi ili oni” – i na tome radi intenzivno.

Samo lani 980 liječnika, ljudi s najvišom kvalifikacijom, ljudi koji su visoko školovani minimalno deset godina – otišlo je iz Milanovićeve “Arkadije”.

Još deset (po najnižoj) ili 18 tisuća (po, čini se, realnoj procjeni), uglavnom mladih napustilo je Hrvatsku.

To nije “Plan 21”, to je stvarno provođenje plana – “mi ili oni”.

Svi oni koji upozoravaju predsjednicu da bi trebala “graditi” – pa ona ništa drugo i ne čini od pobjede – trebali bi razumjeti da neće biti nikakvog građenja, nikakvog dijaloga, nikakve kohabitacije.

Neće, jer gospodin Milanović je bio vrlo iskren – “mi ili oni”.

Je li Milanovićev osobni križarski pohod – “mi ili oni” – baš ono što žele primjerice Mornar, Varga, pa čak i Leko?

http://direktno.hr/en/2014/kolumne/9341/O-jednoj-pljusci-virtualnoj-stvarnosti-i-utapanju-u-Milanovi%C4%87evu-blatu.htm

.

H D Z – ovi prestanite bezobrano lobirati u Europi- jer
EU nije još doznala sve što ste napravili u Rep.Hrvatskoj……..

A trebala bi ………….

Što ste nama napravili u zdravstvu ? IZVUKLI ste novac i plaćali
nam na 293 dana …? Bolnicama ste plaćali s 3 / tri /
GODINE ZAKAŠNJENJA ?

To je Vama normalno ??? Pa, kako se to može ispraviti s 3 godine?

Samo neupućeni ekonomisti i neznalice mogu tvrditi da je
to već trebalo sanirati ….

Treba još 3-4 godine da se sve posloži….Misliš da ste Vi sposobni
za to…..e , pa pola HRVATSKE , misli da pojma nemate!
I to njen najrazvijeniji dio ….. ZAGREB, SJEVER I ISTRA!

A s ostatkom Hrvatske lako se obračunati i zamajavati ih s
glupostima na vijestima…..

To treba objasniti BRUXELLU !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

I ove 3 su previse. Sve su u prasinu pretvorili. A proci ce na parlamentarnim izborima kao i na predsjednickim uprkos ovoj “sutljivoj” vecini.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Umjesto Srba, komunista, udbaša, sada imamo HDZ i "hrvatske" branitelji koji su ih zamijenili.Misle iskorištavati Hrvatsku i hrvatski narod.E pa Hrvati se nisu borili za takvu državu.
Ja sam stvarno da mislio da hrvatski narod može surađivati i od ove zemlje napraviti prekrasnu zemlju gdje će napokon Hrvati u miru moći živjeti.
Sada vidim da to nije moguće.

Jedino rješenje će biti da se Hrvati spontano organiziraju i natrag uzmu svoja dobra.

Znači rat do istrebljenja.

Ili će će LO.povska bagra odlučivati o našim životima ili će sami uzeti sudbinu u svoje ruke.

U svakom slučaju u ovoj zemlji nema mjesta za oboje.

Većina će Hrvata otići iz Hrvatske, a ovi koji ostanu će se boriti do zadnje kapi krvi.

Vrijeme razgovora je prošlost.

@ hasenfefer,

ljekove moraš uzimati redovito kao što ti je terapiju odredio liječnik.

.

miami : Branitelji su svima nama teret.

—————————————-

@ miami,

Branitelji su samo teret tebi koja si deset godina radila u Srbiji dok su branitelji ginuli , tebi , ružnoj , staroj , zlobnoj , bezobraznoj babuskari kojoj je sve Hrvatsko mrsko a po portalu hvali sve u Balkanskoj Srbiji.

Pa čak si ni muža nemožeš naći .

.


hasenfefer, a branitelji 91., 92… isto su krali Bogu dane ako su srećom preživjeli?; pretpostavljam, ako se koji dan nije pucalo na frontu da im te dane ne treba računati tj. da im Hrvati neće plaćati njihovo ljenčarenja na prvoj liniji….

Već mi je pun ku.rac ovakvih domoljuba.

Molim branitelje da napokon objasne, da li su se borili za Hrvatsku, koja će biti naša država, ili za zemlju gdje više ne moraju ništa raditi.

Evo neka kažu cijenu, koliko to njihovo hrvatstvo vrijedi.

100.000 eura ; 200.000 eura, dva miliona kuna.

Pa neka Vlada digne kredit i da ne slušamo kako oni vole Hrvatsku za koju su se borili.

25. 000 kuna *12 mjeseci* 20 godina = 6.000.000 miliona kuna
+ stan + auto svakih 7 godina (2)

Pogledaj što si napisao branitelju koji se borio 91 i nema posla.
@Sunce
da si vrijedio, vjerojatno, ne bi dobio otkaz!!

Pa ću i ja napisati.
Mislim da je 20 godina brige države bilo više nego i dovoljno.

Ako nisu baš potpuni debili, mislim da su imali dovoljno vremena da srede svoj život.

I kad onda jučer gledam onog Glogoškog koji kaže: “pa nismo mi trgovci, pa da trgujemo sa svojim pravima”.

S time da mu penzije nisu htjeli dirati već neke druga prava kao recimo auto.

Evo neka domoljubi kažu koliko to vrijedi njihovo hrvatstvo i ljubav prema domovini pa da ih isplatimo.



…Prema Ustavu Republike Hrvatske svi Hrvati su jednaki po pravima i obavezama.

Točka.

Slazem se jedino ne znam sto bi ovi u kolicima bez nogu mogli radit. Da mozda motoriziraju kolica pa pocmu radit kao nekakva dostavna sluzba? Da li sator ima sve potrebne dozvole i tko je odobrio postavljanje obrati se gradjevinskoj inspekciji. To je u njihovoj domeni.Da je u Splitu mogao bi ti pitat,ali u Zagrebu ne poznam nikoga.
[/quote]

Ja govorim o pravima invalida.
Mnogi mladi ljudi koji su invalidi, invalidi rada, civili koji su postali invalidi u ratu nemaju ista prava kao branitelji.
Ja ću kao onaj koji se bori za tihu manjinu, slabiju stranu reči da smo se mi borili da u Hrvatskoj imamo svi ista prava. To je bio smisao da imamo svoju državu.

Da ne govorim o teško bolesnoj djeci kojoj treba njegovatelj i učitelj, pa nemaju ovakva prava.

To što su invalidi ne znači da ne mogu raditi, i mislim da je jako uvredljivo ono što si napisao.

Mnogo djece invalida je završilo, škole, fakultete i pokušavaju funkcionirati u društvu.

Današnja tehnologija to omogućuje.

Pa pogledaj Stephen Hawkinga.

Tako da ne vidim razloga zašto ne bi mogli raditi neki posao za kompjutorom ili prodavač u kiosku.

Koliko vidim koliko mogu biti na hladnoći, osam sati im ne bi trebao biti problem.


I ove 3 su previse. Sve su u prasinu pretvorili. A proci ce na parlamentarnim izborima kao i na predsjednickim uprkos ovoj "sutljivoj" vecini.

@ Frankie

Ja nisam napisao da si ti nepismena većina.

Pa bi molio da mi odgovoriš koje zahtjeve klaunova ispod šatora podržavaš, a koje ne.

Mislim nakon 4 mjeseca valjda ti je jasno zašto su oni nezadovoljni i zašto protestiraju?

Dakle, klaun je čovjek bez ruke, klaun je čovjek bez jedne ili obje noge, klaun je čovjek koji je svoju glavu “nosio u torbi”, svaka čast majstore, nemam riječi!!Imaš li kakav izraz za silovane žene koje su također pred šatorom i za mnoge druge stradalnike Domovinskog rata(da ih ne nabrajam)??

New Report

Close