GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Naslovnica Forum Komentari članaka GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Evo opet ti pisem znaci podrzavam slijedece zahtjeve Branitelja za tebe “klaunova ispod šatora” i to moderator dozvoljava(prestrasno,ali ne dozvoljava link gdje štakoraši antišatoraši viču da je ovo Srbija):
Smjenu ministra Predraga Matića, zamjenice ministra branitelja Vesne Nađ i pomoćnika ministra branitelja za stambeno zbrinjavanje Bojana Glavaševića.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


…Imaš li kakav izraz za silovane žene koje su također pred šatorom i za mnoge druge stradalnike Domovinskog rata(da ih ne nabrajam)??

Lutke za sex.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ti si bolesnik , Frankie.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ma ja sam im dodijelio ime umjesto Vas da si Vi ne razbijate glavu kao sa klaunovima iz šatora.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



hasenfefer, a branitelji 91., 92… isto su krali Bogu dane ako su srećom preživjeli?; pretpostavljam, ako se koji dan nije pucalo na frontu da im te dane ne treba računati tj. da im Hrvati neće plaćati njihovo ljenčarenja na prvoj liniji….

Već mi je pun ku.rac ovakvih domoljuba.

Molim branitelje da napokon objasne, da li su se borili za Hrvatsku, koja će biti naša država, ili za zemlju gdje više ne moraju ništa raditi.

Evo neka kažu cijenu, koliko to njihovo hrvatstvo vrijedi.

100.000 eura ; 200.000 eura, dva miliona kuna.

Pa neka Vlada digne kredit i da ne slušamo kako oni vole Hrvatsku za koju su se borili.

25. 000 kuna *12 mjeseci* 20 godina = 6.000.000 miliona kuna
+ stan + auto svakih 7 godina (2)

Pogledaj što si napisao branitelju koji se borio 91 i nema posla.
@Sunce
da si vrijedio, vjerojatno, ne bi dobio otkaz!!

Pa ću i ja napisati.
Mislim da je 20 godina brige države bilo više nego i dovoljno.

Ako nisu baš potpuni debili, mislim da su imali dovoljno vremena da srede svoj život.

I kad onda jučer gledam onog Glogoškog koji kaže: "pa nismo mi trgovci, pa da trgujemo sa svojim pravima".

S time da mu penzije nisu htjeli dirati već neke druga prava kao recimo auto.

Evo neka domoljubi kažu koliko to vrijedi njihovo hrvatstvo i ljubav prema domovini pa da ih isplatimo.

[/quote]

Sramoto jedna, nemaš blage veze o čemu pričaš, tek 1997. su se počele isplaćivati mirovine za stradalnike Domovinskog rata.

A da se vidi da pišeš iz sjedišta sdpa je ta što se nisi pitao koliko love iz proračuna ide za documentu od vesne teršelić, gong, transpareny international, itd?!

lJUDI , podižemo čitanost ovog portala…..jel to o.k. gosp. FRANKIE,
PERO7 I OSTALI?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ti si bolesnik , Frankie.

Cuj kad mi ovako nesto kaze netko poput tebe onda mi je to kompliment.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Dakle, klaun je čovjek bez ruke, klaun je čovjek bez jedne ili obje noge, klaun je čovjek koji je svoju glavu "nosio u torbi", svaka čast majstore, nemam riječi!!Imaš li kakav izraz za silovane žene koje su također pred šatorom i za mnoge druge stradalnike Domovinskog rata(da ih ne nabrajam)??

Pa ti si rekao da ih ne zovemo šatorašima i gastarbajterima.
Oni koji žive od šatora su klaunovi i cirkusanti.

A zašto žene stoje ispred šatora? Zašto ih ne pustite unutra.

Naravno da je strašno što se dogodilo svima u ratu.

Neki su poginulu, neki su izgubili ruku, nogu, neki pamet.
Neki su se obogatili.
Neki su pretučeni silovani.

Možda nisi znao ali onaj koji ide u rat je spreman i da pogine u tom ratu.

Ja ne vidim tu nikakvu poveznicu zbog čega bi netko i nakon 20 godina dobivao ovoliko velike naknade i biti nezadovoljan.

Što se tiče silovanih žena, žene ne siluju i prebijaju samo u ratu.

Već i svaki dan u Hrvatskoj.

S time da se slažem da je nedopustivo što oni koji su to radili nisu kažnjeni.

Ali tko je za to kriv?

Opet Hrvati, hrvatsko pravosuđe.

Franjo Tuđman i HDZ koji su abolirali pobunjenike, a nisu ništa napravili da sude ratnim zločincima.

Ne vidim kakve to ima veze s pravima branitelja i novaca koje mi dajemo za uzdržavanje njihovog Hrvatstva?

Ma, slučajno shvatih dijagnozu…….kad si spomenuo bobice, loptice,
tabletice…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




hasenfefer, a branitelji 91., 92… isto su krali Bogu dane ako su srećom preživjeli?; pretpostavljam, ako se koji dan nije pucalo na frontu da im te dane ne treba računati tj. da im Hrvati neće plaćati njihovo ljenčarenja na prvoj liniji….

Već mi je pun ku.rac ovakvih domoljuba.

Molim branitelje da napokon objasne, da li su se borili za Hrvatsku, koja će biti naša država, ili za zemlju gdje više ne moraju ništa raditi.

Evo neka kažu cijenu, koliko to njihovo hrvatstvo vrijedi.

100.000 eura ; 200.000 eura, dva miliona kuna.

Pa neka Vlada digne kredit i da ne slušamo kako oni vole Hrvatsku za koju su se borili.

25. 000 kuna *12 mjeseci* 20 godina = 6.000.000 miliona kuna
+ stan + auto svakih 7 godina (2)

Pogledaj što si napisao branitelju koji se borio 91 i nema posla.
@Sunce
da si vrijedio, vjerojatno, ne bi dobio otkaz!!

Pa ću i ja napisati.
Mislim da je 20 godina brige države bilo više nego i dovoljno.

Ako nisu baš potpuni debili, mislim da su imali dovoljno vremena da srede svoj život.

I kad onda jučer gledam onog Glogoškog koji kaže: "pa nismo mi trgovci, pa da trgujemo sa svojim pravima".

S time da mu penzije nisu htjeli dirati već neke druga prava kao recimo auto.

Evo neka domoljubi kažu koliko to vrijedi njihovo hrvatstvo i ljubav prema domovini pa da ih isplatimo.

[/quote]

Sramoto jedna, nemaš blage veze o čemu pričaš, tek 1997. su se počele isplaćivati mirovine za stradalnike Domovinskog rata.

A da se vidi da pišeš iz sjedišta sdpa je ta što se nisi pitao koliko love iz proračuna ide za documentu od vesne teršelić, gong, transpareny international, itd?!

[/quote]

Ispričavam se na pogrešci.

25.000 kn*12*18= 5.400.000 kn

Moje pitanje i dalje stoji. Koliko “hrvatskim domoljubima” treba novaca da ih skinemo s vrata?

sorry. Nisam član nijedne stranke jer mislim da hrvatske stranke svađaju hrvatski narod i iskorištavaju ga.

Ok, sad reci koliko je tih koji imaju toliku mirovinu, a koliko je onih koji primaju 3500-5000 kn mirovinu.

Nisi mi odg za razne NGO udruge koliko dobivaju?

Koliko dobivaju JNA oficiri?

Koliko dobivaju članovi UDB-e I KOS-a?

Koliko dobivaju razne državne agencije, koliko uhljebi od hns-a i sdp-a?


Ok, sad reci koliko je tih koji imaju toliku mirovinu, a koliko je onih koji primaju 3500-5000 kn mirovinu.

Nisi mi odg za razne NGO udruge koliko dobivaju?

Koliko dobivaju JNA oficiri?

Koliko dobivaju članovi UDB-e I KOS-a?

Koliko dobivaju razne državne agencije, koliko uhljebi od hns-a i sdp-a?

Pa ja govorim o ovima koji dobivaju navedene sume. I bune se jer im nije dobro.

Slažem se. pola državnog aparata treba zatvoriti, općine sela gradove.

Napraviti 5 kotara i to je to.

Pojma nemam za UDBU I KOS ili oficire JNA.

Pa pretpostavljam da je HDZ 1991. kada je došao na vlast to riješio i da oni ne dobivaju novčanu naknadu.

Mislim bilo bi užasno g.lupo da se plaća služba koja rovari protiv Hrvatske.

E pa revolucija počinje.

Baš me briga tko je na vlasti.

A branitelje molim da se ne miješaju u naše prosvjede.

Vi se borite za svoja prava koje Vam mi plaćamo, a mi ćemo se boriti za svoja prava.

Pravo na rad i život.

Vaš link …

Umjesto Srba, komunista, udbaša, sada imamo HDZ i "hrvatske" branitelji koji su ih zamijenili.Misle iskorištavati Hrvatsku i hrvatski narod.E pa Hrvati se nisu borili za takvu državu.

@ hasenfefer,

ljekove moraš uzimati redovito kao što ti je terapiju odredio liječnik.

Googlaj !
Pa češ naći koga su tvoji drugari ubili pištoljima pa mu glavu rascopali sjekirom ,(Munchen suđenje) i gdje su po partijskom zadatku ubili više od 70 Hrvata , pa čak i djecu.

Ti tako stari klipan , umjesto da tražiš posao pa da se napokon možeš izlječiti i naći si ženu danima brabonjaš na forumu o temama o kojima nemaš pojma.
Sram te bilo!

.

Umjesto Srba, komunista, udbaša, sada imamo HDZ i "hrvatske" branitelji koji su ih zamijenili.Misle iskorištavati Hrvatsku i hrvatski narod.E pa Hrvati se nisu borili za takvu državu.

@ hasenfefer,

ljekove moraš uzimati redovito kao što ti je terapiju odredio liječnik.

Googlaj !
Pa češ naći koga su tvoji drugari ubili pištoljima pa mu glavu rascopali sjekirom ,(Munchen suđenje) i gdje su po partijskom zadatku ubili više od 70 Hrvata , pa čak i djecu.

Ti tako stari klipan , umjesto da tražiš posao pa da se napokon možeš izlječiti i naći si ženu danima brabonjaš na forumu o temama o kojima nemaš pojma.
Sram te bilo!

[/quote]

Pero 7

Lijepo sam ti rekao da se vidimo na ulici.

Molim te ponesi oružje, jer će ti trebati.

Ne pucam na nenaoružane, koliko god bedasti bili.

New Report

Close