GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Naslovnica Forum Komentari članaka GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma Miami ( ti po postovima) zivis u crno bijelom svijetu. Ili su HDZ ili nisu.

Nemam veze sa HDZ-om ili SDP-om i mislim da su oni ista socijalisticka banda.

Ne zivim u Hrvatskoj.

Ali sam dozivio u avionu za Kanadu da se netko iz business klase digne čovjeku koji je veteran da bi mu ustupio mjesto.

U toj razvijenoj drzavi veterani rata nisu zapostavljeni sa strane.

Samo to zelim reci.

PS. socijalizam je otrov. Uspije unistiti apsolutno svaki duh covjeka. Pogledaj samo sve zemlje pod socijalizmom/komunizmom. Niti jedna nije uspjesna. Jedna. Kako? i Zasto?

Ljudi na Kubi nemaju soli i ulja. Doktorima koji su obrazovani na Kubi drze djecu doma da doktori ne bi pobjegli iz zemlje.

Jako je fer taj socijalizam.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

..Tamo na desetke milijuna ima PAR TISUĆA veterana…a ovdje je

BITI BRANITELJ …….STIL ŽIVOTA !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kalendar, 23.02.2015. u 23:31
A o Occupy valjda jos jedino u socijalistickoj Hrvatskoj uspjeva.

Uspjeva i u “socijalističkoj” SAD: http://en.wikipedia.org/wiki/Occupy_movement
kalendar, 23.02.2015. u 23:31
The Occupy movement is the international branch of the Occupy Wall Street movement that protests against social and economic inequality around the world, its primary goal being to make the economic and political relations in all societies less vertically hierarchical and more flatly distributed. Local groups often have different focuses…

Protestiraju protiv socijalno i financijski povlaštenih, što mogu biti različite grupacije ovisno od slučaja do slučaja. Ako sam dobro razumio, gospođa iz Occupy-a je na trgu rekla da nije bitno govorimo li o kruhu ili hlebu. Ono što je bitno je da ga neki ljudi nemaju dovoljno.

kalendar, 23.02.2015. u 23:31
Samo ću reći da je sramota da se huška Hrvat na Hrvata, umjesto da se riješe stvari.

Samo zbog ovoga [emo_palacg], a slažem se i s ostatkom posta.
Jasno mi je da postoje prepredeni, slatkorječivi pojedinci koji zastrašuju, huškaju i šire paranoju. Bilo ih je mnogo u povijesti. Jedan takav je u prvoj polovici 20. stoljeća iskoristio krizu u svojoj zemlji da pomoću populizma i huškanja dođe na vlast ćime je unesrećio milijune ljudi za više desetljeća.
Ono što mi nije jasno je – zašto mediji takvima pridaju pažnju i zašto toliki ljudi imaju kratko pamćenje da svaki put ponovo nasjedaju na takve taktike.

Možda bi prije rasprave ZA i PROTIV branitelja trebalo malo obratiti pažnju na definicije jer svaka od upletenih strana pod pojmom “branitelj” misli na nešto drugo.
Ako ljude dijelimo po nekom kriteriju (rasa, državljanstvo, vjera, politički afiniteti, seksualne preferencije, boja očiju itd.) tada te ljude povezuje jedino taj kriterij i ništa drugo. Ne možemo reći da su SVI branitelji dobri ili loši, debeli ili mršavi, pošteni ili nepošteni i sl. Ne mogu svi u isti koš. Trebali bi odvojiti gnjile jabuke da se ne dogodi da osuđujemo one koji to nisu zaslužili.

Gnjile jabuke su oni koji su osumnjičeni/osuđeni za ratnie zločine i/ili kriminal; oni koji svoje partikularne interese pokušavaju ostvariti skrivajući se iza šahovnice, zastave ili ljudi u invalidskim kolicima; oni koji manipulacijma, prijetnjama, ucjenama ili silom traže beneficije za sebe preko onoga što im po zakonu pripada.

Gnjile jabuke ne treba stavljati uz časne ljude koji su, na ovaj ili onaj način, sudjelovali u ratu.

Govoriti da pred ministarstvom prosvjeduju branitelji je krivo jer:
1. i u ministarstvu također postoje branitelji,
2. postoje branitelji koji nisu niti u ministarstvi niti su u šatoru.
Pod šatorom su ljudi koji možda imaju status branitelja, ali ne predstavljaju sve branitelje.

Đuro Glogoški se pokazao kada je u jednoj emisiji izjavio da je hrvatski narod strašno patio u SFRJ. Ta izjava daje potpuno drugi smisao (protuzakonitom) okupljanju pod šatorom.
Ostatak te ekipe se pokazao kada su od svečansti u Vukovaru pokušali napraviti vlastitu predstavu u kojoj su demonstrirali svoj bezobrazluk, isključivost i agresivnost.

Razlike u političkim mišljenjima se u demokratskim državama rješavaju drugačije.

Možda bi se mnogi od njih našli u ovom tekstu: https://www.psychologytoday.com/blog/stop-walking-eggshells/201205/high-conflict-people-drive-disputes-home-school-work

lp svima i čuvajte živce [emo_cool]

Branitelji su svima nama teret.

Branitelji su samo teret tebi koja si deset godina radila u Srbiji dok su branitelji ginuli , tebi , ružnoj , staroj , zlobnoj , bezobraznoj babuskari kojoj je sve Hrvatsko mrsko a po portalu hvali sve u Balkanskoj Srbiji.

Pa čak si ni muža nemožeš naći .

.



Samo ću reći da je sramota da se huška Hrvat na Hrvata, umjesto da se riješe stvari.

Sramota je da hrvatstvo, ljubav prema domovini i njena obrana ima svoju cijenu, umjesto da bude na čast i ponos svakom pojedincu.

Ako neki već ne shvaćaju da je to obaveza svakog Hrvata i hrvatskog državljanina.

O čemu ti trkeljaš?
[/quote]

Pa to morate osjećati, teško je to objasniti.

Ali da budem potpuno jasan.

U slučaju napada na Hrvatsku državu, svaki građanin ima obvezu i čast da ju brani.
Kao građanin neke države imate prava i obaveze.

U slučaju rata, i ratne opasnosti, svi građani su dužni se odazvati mobilizaciji.

U suprotnom su dezerteri i kao takvi im se sudi.

To što je netko branio svoju državu može mu biti na čast i ponos.

Za to, nema prava za nikakvu materijalnu naknadu.

Možemo razlikovati tri skupine boraca koji se pojavljuju u ratu.

1. Dobrovoljci- ljudi koji su se sami prijavili, bez da ih je država mobilizirala.

2. Redovni sastav vojske- osim profesionalnih vojnika, čine ga građani koji je država mobilizirala

3. Plaćenici – ljudi koji ratuju na Vašoj strani i za to dobivaju novčanu naknadu.

Hasnfefer ne dobivaju svi branitelji koji su branili RH novac, nemojte raditi spinove.

Evo koje skupine dobivaju:

– Supruge od poginulih hrvatskih branitelja

– HRVI

– Nestali hrvatski branitelji.


Hasnfefer ne dobivaju svi branitelji koji su branili RH novac, nemojte raditi spinove.

Evo koje skupine dobivaju:

– Supruge od poginulih hrvatskih branitelja

– HRVI

– Nestali hrvatski branitelji.

Oprostite, a gdje sam ja to napisao da netko dobiva novac.

Ja sam samo napisao da je državljanin neke zemlje dužan tu zemlju braniti u slučaju ratne opasnosti.

a tu ste u pravu da ne dobivaju samo novac, već i stanove i automobile.

Moje je pitanje tko je donio taj zakon i zašto?

Zbog čega podjele na branitelje i nebranitelje?

Hrvatski branitelji su uvijek uz hrvatski narod.

Zbog čega branitelji sami ne zatraže da imaju primanja mirovine između 3-5 tisuća kuna, kao ostali hrvatski narod.

A ne da neki imaju mirovine, kao petorica “sretnih” zaposlenih Hrvata.

Kad već nemamo političara koji nisu imali hrabrosti da im objasne da ta primanja nisu doživotna.

Neka se ljude lijepo prime i objasni im.

Vrijeme u ratu neka im obračunaju duplo i iz toga izračunaju koliko imaju radnog staža.

i iz toga neka im daju mirovine, koje će iznositi oko 3-5.ooo kn koliko je prosječna hrvatska mirovina.


Ma Miami ( ti po postovima) zivis u crno bijelom svijetu. Ili su HDZ ili nisu.

Nemam veze sa HDZ-om ili SDP-om i mislim da su oni ista socijalisticka banda.

Ne zivim u Hrvatskoj.

Ali sam dozivio u avionu za Kanadu da se netko iz business klase digne čovjeku koji je veteran da bi mu ustupio mjesto.

U toj razvijenoj drzavi veterani rata nisu zapostavljeni sa strane.

Samo to zelim reci.

PS. socijalizam je otrov. Uspije unistiti apsolutno svaki duh covjeka. Pogledaj samo sve zemlje pod socijalizmom/komunizmom. Niti jedna nije uspjesna. Jedna. Kako? i Zasto?

Ljudi na Kubi nemaju soli i ulja. Doktorima koji su obrazovani na Kubi drze djecu doma da doktori ne bi pobjegli iz zemlje.

Jako je fer taj socijalizam.


ako ne živiš u Hrvatskoj poštedi nas svoga pametovanja. Ako ne plaćaš porez u HRV i ako ne sudjeluješ u financiranju budalaština bolje šuti.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


..Tamo na desetke milijuna ima PAR TISUĆA veterana…a ovdje je

Tako je tamo se nisu borili za SAD nego protiv Vijetnama,a ovo je bio domovinski OBRANBENI rat. Naglasak je na obranbeni sto znaci da su sudjelovali svi kojima je hrvatska domovina. Cak i oni koji su bili protiv Hrvatske su sudjelovali,ali oni su bili na onoj drugoj strani(agresorskoj). Zato je Hrvatska puna veterana. Ima ih na obje strane.Jedni su branitelji veterani domovinskog rata,a drugi su agresori veterani domovinskog rata.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie…..ne čini ti se , da ste tim štrajkom / mislim na Glogoškog
i kompaniju HDZ / ….napravili razdor u Hrvatskoj..

Jer, ostali branitelji, ne dijele Vaše mišljenje i ne žele da ih
Vi zastupate na takav način, s tim ciljevima …

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami
Ne znam o kakvom razdoru pricas ali reci mi koga zastupaju ovi tvoji “branitelji” sto su ti po mjeri za razliku od mrskog Glogoskog i Klemma???

@moderator
U cemu je problem da se brisu postovi??? Poslusaj dole na linku sto se vikalo ovdje!! Oni koji umjesto Србија cuju Hrvatska trebaju ici na testiranje sluha.
Ovo su ti drugi branitelji sto im branitelji šatoraši smetaju.To su ti drugi branitelji koji viču Ово је Србија ,Ово је Србија, Ово је Србија,Ово је Србија,Ово је Србија Ово је Србија.I je istina je to su isto branitelji,ali ovi branitelji su ’91 branili Veliku Srbiju u Hrvatskoj. Pa sad kom pravo kom krivo. I ako netko ne razumije da ovo nisu nikakvi hrvatski branitelji ocito treba nekakvu strucnu pomoc.

http://m.24sata.hr/news/provokatori-su-se-uvukli-meu-antisatorase-da-izazovu-kaos-407283

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



@miami

Ne znam o kakvom razdoru pricas ali reci mi koga zastupaju ovi tvoji "branitelji" sto su ti po mjeri za razliku od mrskog Glogoskog i Klemma???

@moderator
U cemu je problem da se brisu postovi??? Poslusaj dole na linku sto se vikalo ovdje!! Oni koji umjesto Србија cuju Hrvatska trebaju ici na testiranje sluha.
Ovo su ti drugi branitelji sto im branitelji šatoraši smetaju.To su ti drugi branitelji koji viču Ово је Србија ,Ово је Србија, Ово је Србија,Ово је Србија,Ово је Србија Ово је Србија.I je istina je to su isto branitelji,ali ovi branitelji su '91 branili Veliku Srbiju u Hrvatskoj. Pa sad kom pravo kom krivo. I ako netko ne razumije da ovo nisu nikakvi hrvatski branitelji ocito treba nekakvu strucnu pomoc.

http://m.24sata.hr/news/provokatori-su-se-uvukli-meu-antisatorase-da-izazovu-kaos-407283

Frankie, ti si se jadniče potpuno izgubio.

U Hrvatskoj nije bio nikakav građanski rat, već je Srbija napala Hrvatsku.

To što Hrvatska nije nikad objavila rat Srbiji, govori samo o ljubavi ova dva naroda.

Ono što ti nikako ne shvaćaš da ima i ljudi koji drugačije misle.
Zanimljivo kako ih se odmah prekrštava u Srbe.

Rat je odavno završio a naknadu ne smiju više primati ni jedni.

Ono u čemu se ovdje radi da Hrvatska država ne funkcionira.

Od danas na svakom uglu u Zagrebu možeš staviti šator i prosvjedovati.

Čak i ovi koji su pucali na Hrvate.

To je dozvolio ministar policije.

Isto tako nema više deložacija Hrvata.

ako se može prosvjedovati u šatoru nasred glavne ceste u Zagrebu, onda mogu ljudi prosvjedovati i u svom stanu protiv recimo banaka.

Isto tako pozivam građane Zagreba da prestanu plaćati sve račune Zagrebačkom holdingu i drugima.

iz stana Vas neće moći izbaciti, a možete za svaku sigurnost podiči šator pred vratima.

Uostalom dogradenačelnica će Vam oprostiti dugove kao što je HDZ-u.

ps. Hvala HDZ-u što su mi uspjeli zgaditi hrvatske branitelje.



Ma Miami ( ti po postovima) zivis u crno bijelom svijetu. Ili su HDZ ili nisu.

Nemam veze sa HDZ-om ili SDP-om i mislim da su oni ista socijalisticka banda.

Ne zivim u Hrvatskoj.

Ali sam dozivio u avionu za Kanadu da se netko iz business klase digne čovjeku koji je veteran da bi mu ustupio mjesto.

U toj razvijenoj drzavi veterani rata nisu zapostavljeni sa strane.

Samo to zelim reci.

PS. socijalizam je otrov. Uspije unistiti apsolutno svaki duh covjeka. Pogledaj samo sve zemlje pod socijalizmom/komunizmom. Niti jedna nije uspjesna. Jedna. Kako? i Zasto?

Ljudi na Kubi nemaju soli i ulja. Doktorima koji su obrazovani na Kubi drze djecu doma da doktori ne bi pobjegli iz zemlje.

Jako je fer taj socijalizam.


ako ne živiš u Hrvatskoj poštedi nas svoga pametovanja. Ako ne plaćaš porez u HRV i ako ne sudjeluješ u financiranju budalaština bolje šuti.
[/quote]

Ovim komentarom zasluzujes barem mjesto partijskog zaposlenika u mjesnoj zajednici. Barem.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

PS. Hrvatska nije nikada imala razliku Kapitalizam – socijalizam. No no. Imala je i ima samo socijalizam i to lijevi(SDP) ili desni (HDZ).

Hrvatska nije imala sekundu zivota u kapitalistickom ozracju. Niti jedne.

Najblize sto je bilo slicno kapitalizmu je ratno razdoblje i niski porezi. Sve ostalo… nekakav mix pan-europskog i istocnog socijalizma. Prevedeno: ne zna se tko pije a tko placa.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

To kralju naj si jaci. Jasno da sarkazam ne vidis. Pa kad je miami napisala da nisu svi branitelji uz satorase jasno da sam se slozio. Ovih 200 branitelja koji vicu Ово је Србија ,Ово је Србија, Ово је Србија,Ово је Србија,Ово је Србија Ово је Србија su isto branitelji samo sto eto nisu uspili obranit svoju veliku Srbiju. Medjutim kako smo mi demokratska zemlja,a u demokraciji moras ocito dozvolit manjinama da ti se p.seru na glavu mi im dozvoljavamo da vicu Ово је Србија ,Ово је Србија, Ово је Србија,Ово је Србија,Ово је Србија Ово је Србија. I nitko im za to rijec nece reci nego ih bratski izljubit, reci im da pozdrave Pupovca, Stanimirovica i ostale predstavnike njihove braniteljske populacije. Jesi li sad skuzio??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close