GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Naslovnica Forum Komentari članaka GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.



..Tamo na desetke milijuna ima PAR TISUĆA veterana…a ovdje je

Tako je tamo se nisu borili za SAD nego protiv Vijetnama,a ovo je bio domovinski OBRANBENI rat. Naglasak je na obranbeni sto znaci da su sudjelovali svi kojima je hrvatska domovina. Cak i oni koji su bili protiv Hrvatske su sudjelovali,ali oni su bili na onoj drugoj strani(agresorskoj). Zato je Hrvatska puna veterana. Ima ih na obje strane.Jedni su branitelji veterani domovinskog rata,a drugi su agresori veterani domovinskog rata.
[/quote]
samo bih skrenuo pozornost i predložio, da bi ove druge radi lakšeg raspoznavanja bilo praktičnije nazivati, agresori veterani otadžbinskog rata iliti još bolje skraćeno traktoristi, koji su dobrim dijelom bili učesnici antiprosvjeda, pod kodnim nazivom Occupy Croatia, jer su im to neostvarene vekovne težnje, jer uvijek prije pobjegnu, nego li se okupe

@Moller
Pa ti uopšte[/b] nisi tolerantan,a naša Vlada se bori za tolerantnost dapače puna su im usta tolerantnosti pocev od ex predsjednika Josipovica, ministrice vanjskih poslova Pusicke do ovih mladjih pionira i omladinaca Bauka,Marasa, Grcica…Ova Vlada je donijela zakon da je to sve isto i da je i četnik branitelj. Ja s obzirom da poštujem sve pravne propise RH jednostavno moram u skladu sa zakonom poštivat sve naše heroje i veterane domovinskog rata. Kako one koji su branili Hrvatsku tako i one koji su je napadali.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


@Moller
Pa ti uopšte[/b] nisi tolerantan,a naša Vlada se bori za tolerantnost dapače puna su im usta tolerantnosti pocev od ex predsjednika Josipovica, ministrice vanjskih poslova Pusicke do ovih mladjih pionira i omladinaca Bauka,Marasa, Grcica…Ova Vlada je donijela zakon da je to sve isto i da je i četnik branitelj. Ja s obzirom da poštujem sve pravne propise RH jednostavno moram u skladu sa zakonom poštivat sve naše heroje i veterane domovinskog rata. Kako one koji su branili Hrvatsku tako i one koji su je napadali.

To se s tobom slažem Frankie.

Umjesto Srba, komunista, udbaša, sada imamo HDZ i “hrvatske” branitelji koji su ih zamijenili.

Misle iskorištavati Hrvatsku i hrvatski narod.

E pa Hrvati se nisu borili za takvu državu.

Ja sam stvarno da mislio da hrvatski narod može surađivati i od ove zemlje napraviti prekrasnu zemlju gdje će napokon Hrvati u miru moći živjeti.

Sada vidim da to nije moguće.

Jedino rješenje će biti da se Hrvati spontano organiziraju i natrag uzmu svoja dobra.

Znači rat do istrebljenja.

Ili će će LO.povska bagra odlučivati o našim životima ili će sami uzeti sudbinu u svoje ruke.

U svakom slučaju u ovoj zemlji nema mjesta za oboje.

Većina će Hrvata otići iz Hrvatske, a ovi koji ostanu će se boriti do zadnje kapi krvi.

Vrijeme razgovora je prošlost.

Treba napraviti LUSTRACIJU, zbog čega se ona danas nakon 20 godina od završetka Domovinskog pobjedničkog rata ne provede u djelo?!

Umjesto Srba, komunista, udbaša, sada imamo HDZ i "hrvatske" branitelji koji su ih zamijenili.Misle iskorištavati Hrvatsku i hrvatski narod.E pa Hrvati se nisu borili za takvu državu.
Ja sam stvarno da mislio da hrvatski narod može surađivati i od ove zemlje napraviti prekrasnu zemlju gdje će napokon Hrvati u miru moći živjeti.
Sada vidim da to nije moguće.

Jedino rješenje će biti da se Hrvati spontano organiziraju i natrag uzmu svoja dobra.

Znači rat do istrebljenja.

Ili će će LO.povska bagra odlučivati o našim životima ili će sami uzeti sudbinu u svoje ruke.

U svakom slučaju u ovoj zemlji nema mjesta za oboje.

Većina će Hrvata otići iz Hrvatske, a ovi koji ostanu će se boriti do zadnje kapi krvi.

Vrijeme razgovora je prošlost.

@ hasenfefer,

ljekove moraš uzimati redovito kao što ti je terapiju odredio liječnik.

.


Umjesto Srba, komunista, udbaša, sada imamo HDZ i "hrvatske" branitelji koji su ih zamijenili.Misle iskorištavati Hrvatsku i hrvatski narod.E pa Hrvati se nisu borili za takvu državu.
Ja sam stvarno da mislio da hrvatski narod može surađivati i od ove zemlje napraviti prekrasnu zemlju gdje će napokon Hrvati u miru moći živjeti.
Sada vidim da to nije moguće.

Jedino rješenje će biti da se Hrvati spontano organiziraju i natrag uzmu svoja dobra.

Znači rat do istrebljenja.

Ili će će LO.povska bagra odlučivati o našim životima ili će sami uzeti sudbinu u svoje ruke.

U svakom slučaju u ovoj zemlji nema mjesta za oboje.

Većina će Hrvata otići iz Hrvatske, a ovi koji ostanu će se boriti do zadnje kapi krvi.

Vrijeme razgovora je prošlost.

@ hasenfefer,

ljekove moraš uzimati redovito kao što ti je terapiju odredio liječnik.
[/quote]

Pero 7

Vidim da te dugo nije bilo.

Drago mi je da su te pustili doma iz ustanove.


…@ hasenfefer,ljekove moraš uzimati redovito kao što ti je terapiju odredio liječnik.

Ovo ja napisem moderatorima na facebook stranici Vlade skoro svaki dan da oni nisu tu samo za piskaranje po fejsbooku vec da i nadgledaju da li premijer uzima lijekove na vrijeme,ali izgleda da me ne dozivljavaju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…@ hasenfefer,ljekove moraš uzimati redovito kao što ti je terapiju odredio liječnik.

Ovo ja napisem moderatorima na facebook stranici Vlade skoro svaki dan da oni nisu tu samo za piskaranje po fejsbooku vec da i nadgledaju da li premijer uzima lijekove na vrijeme,ali izgleda da me ne dozivljavaju.
[/quote]

Da luđak, kontrolira luđaka.

Pišeš im svaki dan i čudiš se što te nitko ne shvaća ozbiljno?

Pa ne moraju me shvacat ozbiljno. To nije ni poanta. Ova Vlada ionako nikoga ne shvaca ozbiljno. Valjda smo tu gdje jesmo zato. Nega reci ti meni jesu tebe shvatili ozbiljno vezano za Dioki???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Pa ne moraju me shvacat ozbiljno. To nije ni poanta. Ova Vlada ionako nikoga ne shvaca ozbiljno. Valjda smo tu gdje jesmo zato. Nega reci ti meni jesu tebe shvatili ozbiljno vezano za Dioki???

Isto koliko su tebe shvatili na Kaštelanskim staklenicima, da ta zemlja i tvrtka nešto vrijedi.

Pa da ide u prodaju.

Prije dvije godine dobio sam tehnološki otkaz…
Branitelj sam ’91 …
Primanja 0 kuna…
Molim da mi se da lokacija mog šatora…

@Sunce
da si vrijedio, vjerojatno, ne bi dobio otkaz!!
Za svoja prava se sam trebaš izboriti, pa bila to borba pod šatorm ili vedim nebom-nebitno!
Dobio si moj odgovor koji si tražio na forumu, možda si očekivao “malo” drugačiju reakciju?????



@miami

Ne znam o kakvom razdoru pricas ali reci mi koga zastupaju ovi tvoji "branitelji" sto su ti po mjeri za razliku od mrskog Glogoskog i Klemma???

@moderator
U cemu je problem da se brisu postovi??? Poslusaj dole na linku sto se vikalo ovdje!! Oni koji umjesto Србија cuju Hrvatska trebaju ici na testiranje sluha.
Ovo su ti drugi branitelji sto im branitelji šatoraši smetaju.To su ti drugi branitelji koji viču Ово је Србија ,Ово је Србија, Ово је Србија,Ово је Србија,Ово је Србија Ово је Србија.I je istina je to su isto branitelji,ali ovi branitelji su '91 branili Veliku Srbiju u Hrvatskoj. Pa sad kom pravo kom krivo. I ako netko ne razumije da ovo nisu nikakvi hrvatski branitelji ocito treba nekakvu strucnu pomoc.

http://m.24sata.hr/news/provokatori-su-se-uvukli-meu-antisatorase-da-izazovu-kaos-407283

o čemu ti tužni čovječe govoriš? Kakva mrtva velika srbija? tko se derao velika srbija i gdje? Imaš video na indexu pa poslušaj. Ako se netko uvukao među prosvjednike to su ovi iz savske jer žude za sukobom. Ja bi sve ove koji nemaju očita i vidljiva oštećenja na prisilan rad kopanja kanala jer rad kao takav čisti um i oslobađa od budalaština koje se u glavi stvaraju od nerada, pića i kladionice.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



@Sunce

da si vrijedio, vjerojatno, ne bi dobio otkaz!!
Za svoja prava se sam trebaš izboriti, pa bila to borba pod šatorm ili vedim nebom-nebitno!
Dobio si moj odgovor koji si tražio na forumu, možda si očekivao "malo" drugačiju reakciju?????

Odlično ptahotep.

Daj molim te to sada objasni onima koji kradu Bogu dane u Savskoj pod šatorom da više Hrvati neće plaćati njihovo ljenčarenje i da počnu raditi da zarade za život.

Kao svi ostali Hrvati.




@miami

Ne znam o kakvom razdoru pricas ali reci mi koga zastupaju ovi tvoji "branitelji" sto su ti po mjeri za razliku od mrskog Glogoskog i Klemma???

@moderator
U cemu je problem da se brisu postovi??? Poslusaj dole na linku sto se vikalo ovdje!! Oni koji umjesto Србија cuju Hrvatska trebaju ici na testiranje sluha.
Ovo su ti drugi branitelji sto im branitelji šatoraši smetaju.To su ti drugi branitelji koji viču Ово је Србија ,Ово је Србија, Ово је Србија,Ово је Србија,Ово је Србија Ово је Србија.I je istina je to su isto branitelji,ali ovi branitelji su '91 branili Veliku Srbiju u Hrvatskoj. Pa sad kom pravo kom krivo. I ako netko ne razumije da ovo nisu nikakvi hrvatski branitelji ocito treba nekakvu strucnu pomoc.

http://m.24sata.hr/news/provokatori-su-se-uvukli-meu-antisatorase-da-izazovu-kaos-407283

o čemu ti tužni čovječe govoriš? Kakva mrtva velika srbija? tko se derao velika srbija i gdje? Imaš video na indexu pa poslušaj. Ako se netko uvukao među prosvjednike to su ovi iz savske jer žude za sukobom. Ja bi sve ove koji nemaju očita i vidljiva oštećenja na prisilan rad kopanja kanala jer rad kao takav čisti um i oslobađa od budalaština koje se u glavi stvaraju od nerada, pića i kladionice.
[/quote]

A ne znam pametnice poslusaj pa mi reci sto ti cujes! Ili su ovo braitelji montirali snimku.Eno si vidjela jucera branitelje i Ercega. Branitelji su dokazali da ne traze sukob.

http://www.24sata.hr/politika/provokatori-su-se-uvukli-meu-antisatorase-da-izazovu-kaos-407283

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close