DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iskrcavaju ali bome moje neće dobit..


Mislim je neki veći igrač (čitaj fond) želi malo casha , pa se stoga malo stopira ….dokle se on ne namiri bit ćemo tu di jesmo….

E moj kolega, kakav ste vi to investitor ako se toliko bojite pada cijene dionice za 10 ili nešto više %. Zašto ste uopće kupili dionicu DLKV ako ne vjerujete u nju da toliko i više vrijedi?

Ovdje je prodaja tako strašna da sam morao uteći.


Ovdje je prodaja tako strašna da sam morao uteći.

[lol]

GOOOOOORE—-


Ovdje je prodaja tako strašna da sam morao uteći.

Da, ali kolega zar te iste dionice netko i ne kupuje :-)? Psihologija je duboka znanost, samo strpljivi mogu disati zrak na burzi. Ako je hdel, karikiram, bolji od dlkv onda sam ja aladin sa svjetiljkom :-)))) Onaj tko misli da u CG, ako bude tog posla, nece biti mjesta za dlkv taj je u zabludi. Sa druge strane, svi do sada sklopljeni poslovi vani dalekovodu so omogucili bolje prihode nego hdel i igh zajedno u CG.

Kad vidim 1 dionicu na prodaji, to mi je savrsen laksativ ali zalim male duse koje bjeze glavom bez obzira ne znajuci o igrama na burzi ama bas nista.

2 mil kn u pola sata

Izvrsno +2,2%


Što mislite gdje su proizvedeni svi ogradni branici na HR autocestama. Ako mislite da je to u Dugom selu pogodili ste – cinčaona našeg voljenog dalekovoda. Kinezima se sigurno neće isplatiti dovoziti ogtrade za autocestu iz Kine jer je svjetska cijena čelika tj. metala ista i za kineze i za nas. To se ne odnosi na ostalu opremu – elektro i ostalu koja je tamo znatno jeftinijai koja će doploviti do bara.

A onaj auto put do Doboja direkt do cinčaone? Ide treći natječaj skraćeni. Štrabag i Slovenci nisu uspjeli pare skupiti pa će Bosanci sami nekako da to pokušaju. Jure već crta trasu… o koridoru V ne treba valjda više ni pisati samo se čeka da se snijeg otopi.

who dares, wins

Ovo je gadno potegnulo do 332 i onda splasnulo…, netko je pogurao, mnogi su uskočili u vlakić, a da ni sami ne znaju zašto uskaču, vide svi uskaču pa da i oni ne ostanu postrance…
Netko je to iskoristio za iskrcaj…
Prometom smo zbrojili idućih 6 najlikvidnijih dionica..!??

Zna li itko razlog uzlazne putanje ili je nekome dojadilo se lipariti pa oprao ask…

Ovo će danas završiti u minusu

svi građevinari u blokadi samo DLKV u banani, hi hi


Ovo će danas završiti u minusu

teško da će se to dogoditi…..


Ovo je gadno potegnulo do 332 i onda splasnulo…, netko je pogurao, mnogi su uskočili u vlakić, a da ni sami ne znaju zašto uskaču, vide svi uskaču pa da i oni ne ostanu postrance…
Netko je to iskoristio za iskrcaj…
Prometom smo zbrojili idućih 6 najlikvidnijih dionica..!??

Zna li itko razlog uzlazne putanje ili je nekome dojadilo se lipariti pa oprao ask…


Meni nisu jasni likovi koji se sad gužvaju na prodaji-324-di su do sad bili i kaj misliju da ovaj kaj je počistil do -332-nije znal kam bi s penezima,pak ih je samo tak potepel,sa namjerom da zgubi ali se to ipak sve uklapa v ZB di baš i nema preveč logike,pogotovo kad je Dalekovod vu pitanju.POzdrav svima – dobronamjernima !!


Zna li itko razlog uzlazne putanje ili je nekome dojadilo se lipariti pa oprao ask…

Kak to misliš?Znaš ti možda razlog opakog pregrijanca na IGH? Ovo bude pregrijano tek iznad 350 ima tu trenutno finog prostora a da si ne moramo postavljat baš nikakva pitanja

New Report

Close