DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ode Đakovština…

Ako je visina duga 919,7 miliona kuna,dionica doista nema nikakvu vrijednost!
Ako je tako,postavlja se niz pitanja vezano za odgovornost uprave i valjanosti objavljenih
financijskih izvješća!!!
Žao mi je postojećih dioničara iako su ulaskom u stečajni postupak morali razmotriti i ovu opciju.

Pozdrav

meni uopće nije jasno što ćekate ,imate samo tih 3400komada do 9 kn i adio [bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

bilo je zadnjih mjeseci ovdje raznih drukera i siguran sam da oni misle da je ovo u stvari odlična vijest jer ovo + x – vlada x pomoć = bar 120 kn po dionici

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/dakovstina-dug-dvostruko-veci-od-knjigovodstvene-vrijednosti-imovine,73538.html

Koliko je ovdje postova napisano za ništa,dobra škola za špekulante.

obožavam strvine-posebno ovce

…KRIMINAL… na naški…biće tu još svašta…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

a lipo vas je lopina navuko…i iskrco se…
i to je bilo vidljivo…kad se iskrco, presto je bjesomučno pisati na ovoj temi…
kad je bio unutra, onda je svakih sat vremena stavljao na forum da bi fer cijena ove dionice i u ovoj teškoj situaciji trebala biti od 70-100 kn…
eto vam sad…
a da je kriminal…to već i ptičurine na granama znaju…ne treba nam objava na poslovnom ili bilo kojem drugom portalu da je dug zapravo dva puta veći od cifre o kojoj se špekuliralo da bi zaključili da je kriminal…


Koliko je ovdje postova napisano za ništa,dobra škola za špekulante.

špekulanti riješili na 30+kn sa 200-300% zarade, sada su na vlds a prije su bili na snho …ovo je škola za one koji se upecaju na špekulativni kapital jer su pohlepni, i sada im je još netko kriv što su kupovali pokradenu i propalu tvrtku u stečaju

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

A mislim… pa ova je dionica bila cista kocka, cista igra na srecu i nista vise. I dosta dugo je to sve i trajalo. Ja ne znam sta se sada pojedinici iscudjavaju.

srećom sam svoje odavno prodao i bio sam skroman uzevši samo 80%. neki su bili pohlepni i sada je izgledno da će izgubiti i veći dio uloženog jer ova firma trenutno ne djeluje optimistično, no za dionicu ćemo tek vidjeti kako će se ponašati idućih mjeseci. naime, netko i kupuje, ali to je too risky for me.

...povijest se ponavlja...


a lipo vas je lopina navuko…i iskrco se…
i to je bilo vidljivo…kad se iskrco, presto je bjesomučno pisati na ovoj temi…
kad je bio unutra, onda je svakih sat vremena stavljao na forum da bi fer cijena ove dionice i u ovoj teškoj situaciji trebala biti od 70-100 kn…
eto vam sad…
a da je kriminal…to već i ptičurine na granama znaju…ne treba nam objava na poslovnom ili bilo kojem drugom portalu da je dug zapravo dva puta veći od cifre o kojoj se špekuliralo da bi zaključili da je kriminal…

Ne svaljujte krivicu na mene.Često sam upozoravao da će na ovoj dionci biti:ili pukovnik ili
pokojnik.
Krivac je onaj koji falsificira izvješća.I nomalno da se postavlja pitanje da li su i svi ostale firme u
kojima je država većinski u slićnoj situaciji.Za mene je ovo potpuna kastrofa i škola.U firme
gdje je država vlasnik više ne ulažem.
Revizor i država.Pa ivješća su falsificirana pet šest godina u nizu.Stramota.

Napisan je članak u novinama da ne reklamiram !!! Ode Đakovština!!! Vidimo seee sada sam samo promatrač jer sam brzinskiizletio kada sam to pročitao. Samo se nadam da ne povuku sa burze isto ako je i zdenka prošla. Sretno svima koji su još u njoj.. [bye]

Dobar, Loš, Zao

može netko tehničku nabacit` ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

sad vam je Lopina kriv, pa nemojte tako o kolegi [angry]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Još sam početkom veljače napisao ovdje da je ovakav scenarij jedini moguć. Nema bijelog konja, ovaj princa, nema ničega.

S druge strane, poznavajući moć navlačenja na ovom forumu, ako se dionica ne delista, sasvims am siguran da će je drukeri u idućih mjesec dana napucati opet na 14-15 kuna.

A već vidim priču: Alo ljudi! Pa to vam je knjigovodstvena vrijednost nekretnina (btw jesi vidio zgradu na slici i silos? majketi koliki je!) te nekretnine vrijede puno više…brat bratu 3 puta više. Bog zna kada je to zavedeno u knjige, mora da je već sve amortizirano. Nova će procijena pokazati da je to strašno vrijedno…i tak!

New Report

Close