DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nastavak u 13:35!


Nije mi jasno zakaj na diokiju rade blokadu na 9 i nešto posto, a druge mogu rasti i 15%[smiley]

blokadu rade prema monitoru ZSE…na kojem stoji 10,67%…
…ti gledaš neki drugi monitor…
…razlikuju se u načinu izračuna…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Najbolje ponude [ DIOK-R-A ] Kupnja Cijena
4 480,00
70 463,00
300 460,00
25 457,04
33 453,01
Cijena Prodaja
514,93 10
514,94 33
514,99 11
515,00 148
520,00 65

krenulo je [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Dioki d.d. – nastavak trgovanja

Postovani,

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama DIOK-R-A nastaviti u 13:35.

Na upit Upravi Dioki d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

…the profa…

…u roku od pet minuta ti je zastarila kupnja/prodaja[smiley][smiley][smiley]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Da nije ovo po ko zna koji put navlakuša,cijena hop,hop na gore,pa po starom dobrom na dolje[lol] [lol]

Pozdrav Diokičarima!

Vidim da večina ima osmjeh na licu danas.
[thumbsup]

La vita e bella!


Pozdrav Diokičarima! Vidim da večina ima osmjeh na licu danas. [thumbsup]

samo da ne bude i plača [cool][thumbsup]

Korekcija je iza nas...tralalalala

Hvala kolegama plinašima na čestitkama i nadam se da će diokica nastaviti rasti[lol] [lol] [lol] [wink]

pixma

Dugo sam vec u diokiju… naviknut sam na kretanje cijene i ponasanje u zadnjih godinu i pol. Par postova ranije sam pljuvao po prodaji i situaciji.. jednostavno me pocela frustrirati vec ova razina 450-500kn, iako sam i sa 400kn u ok plusu. Docekali smo rast u ovim crnim vremenima-na 500kn!! -i nadam se uzlaznom trendu jer i onaj ATH nije puno s obzirom na buducnost dioki d.d. – i to ne neku daleku buducnost nego kroz godinu, 2, 3. I to i bez lng terminala.

A GOLEMA stvar se sprema.. prevazna, preznacajna – svi znamo znacaj LNG terminala koji je ne samo nacionalno vazan, nego je vazan i za europsku regiju. Uz njega i kolicinu i dostupnost sirovine – diokijev razvojni plan postaje jos dodatno progresivan, s ogromnim mogucnostima na razini sire regije. On samo moze prerasti u ogromnu strateski vaznu kompaniju orjentiranu na izvoz u skoroj buducnosti.

Samo to moraju ulagaci prepoznati (osim onih koji dobro znaju sta se dogada i kojima stanje akumulacije traje). Ne smijemo poklanjati dioki na ovim razinama. 500kn je smijesno!

Dioki po sadašnjem poslovanju ne vrijedi više od 300k. Vidite FI od treceg kvartala i od cetvrtog koji nece biti nista bolji.Veca vrijednost se temelji samo na spekulacijama o LMG terminalu. Ukoliko se definitivno odredi lokacija koja odgovara diokiu cijena ce znatno skociti ali je moguc i suprotan scenatij.
Proucite mali zadnji FI.!!!

[embarass]

Uskoro ulazimo u mjesec travanj, a povijest nas uči da je to tradicionalno mjesec Diokijevog velikog rasta.Evo malog podsjetnika:

travanj 2006… 180-320
travanj 2007… 250-520
travanj 2008 … ? – ?


Dioki po sadašnjem poslovanju ne vrijedi više od 300k. Vidite FI od treceg kvartala i od cetvrtog koji nece biti nista bolji.Veca vrijednost se temelji samo na spekulacijama o LMG terminalu. Ukoliko se definitivno odredi lokacija koja odgovara diokiu cijena ce znatno skociti ali je moguc i suprotan scenatij.
Proucite mali zadnji FI.!!!

[embarass]

Cinjenica je da je Dioki vec neko vrijeme u fazi velikih ulaganja u proizvodnju (znaci jedino dugorocno ispravan put) i dok se to ne zavrsi i stvari ne posloze ja osobno ne ocekujem neka spektakularna FI, ali znam zasto sam davnih dana kupio ovu dionicu.

Pozdrav diokijevcima. Ne pisem puno, ali pratim forum i ovu temu vec duze vrijeme. Mene zanima, kada se bude objavljivala odluka o lng terminalu – tko ce to objaviti i tko odluciti? Koji je proces odluke, tko ce izglasavati i tko to iznijeti? to me zanima. A ono sto me manje zanima je-da li postoji izgledna mogucnost da ta objava bude sljedeci tjedan, dakle 1., 2., 3. travnja?! Hvala i molio bih odgovor bar na prvo pitanje ako tko zna da mi objasni. Hvala


Samo to moraju ulagaci prepoznati (osim onih koji dobro znaju sta se dogada i kojima stanje akumulacije traje). Ne smijemo poklanjati dioki na ovim razinama. 500kn je smijesno!

…nemoj zboriti tako…ne radi se o poklanjanju…cijena uopće nije loša…meni se svidjela…da nije bilo ovotjedne rasprodaje vjerojatno ne biste u društvo dobili mene u tako velikom volumenu u kojem sam sada…
…iskreno…cijeli svoj proračun za ovaj mjesec sam utrpao u dioki…i ako ove cijene potraju…idući mjesec me evo ponovo na bidu sa novim sredstvima…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

New Report

Close