DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo +blokade,hahaha [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ok ode se referenciraju na jutarnji, a piše to u jutarnjem?
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/268758/HEP-i-ZABA-tjeraju-Dioki-u-stecaj.html

jer ja to ne vidim na sajtu

Presmiješno,sa 30 tisuća kuna na asku cijena ide do 27 kn.

Što se radi dok obavjest ne dođe-ha,ha

Za sad smo ipak dotakli 20 kn…

E sad je pitanje tko od većih pod svaku cijenu želi van!!!

Ponovno snažno bildanje na 12 – 14 kn

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

očito nagodba nije prošla


Ovdje je očekivati čišćenje aska ubrzo.

ma da..[emo_namigusa] 35 kn..ha? ..e moji navlakaci

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Sad opet negativna, ovo je kao da se mala djeca igraju [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

blokada za blokadom..navlakaci isto bjeze glavom bez obzira…pohlepni se vade van …usko grlo na izlazu [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@MAJKI
Nebudi smiješan od 15 kn ,spamaš temu, još nisam dobio odgovor na pitanje ,kolika je nominala ingre.

lakost@ tek na 15 kn cu i razmislit o kupnji…vidim pere te nervoza…a vjerujem ti ..ne realizirati cca 100% profita spamati temu i bit pohlepan…tako to obicno biva…budi sretan ako uzmes 20% profita…pohlepa je gadna stvar..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


očito nagodba nije prošla

Očito si prodao pa drukaš na pad [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


lakost@ tek na 15 kn cu i razmislit o kupnji…vidim pere te nervoza…a vjerujem ti ..ne realizirati cca 100% profita spamati temu i bit pohlepan…tako to obicno biva…budi sretan ako uzmes 20% profita…pohlepa je gadna stvar..

A jeli razmislit ces o kupnji na 15 necega sto vrijedi 0. A ja cu tek na 100 razmislit o prodaji.

New Report

Close