Mrak-Taritaš se ispričala zbog neprijavljivanja novčane naknade od oko 39 tisuća kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Mrak-Taritaš se ispričala zbog neprijavljivanja novčane naknade od oko 39 tisuća kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

……malo su je počešali i eto odmah nešto ispliva ,prava poštenjačina ,dajte malo je počešite po Gunji ….

jedna od najodvratnijih političarki, igra na samokritično animiranje svojiom groteksnom pojavom s kojom se dio biraća poistovjećuje dok sa druge strane licemjerno drži moralne lekcije…

organizatorica jedne od največih prevara hrvata kroz podli zakon o legalizaciji čije posljedice mnogi trpe i danas, drugim riječima, navela je ljude da sami prijave gradnju ili dogradnju bez papira još iz doba socijalizma a zatim ih kroz kao “legalizaciju” debelo oplela postupkom i kaznama po džepu a sve u svrhu organiziranja baze podataka radi uvođenja i naplate poreza na nekretnine, baze podataka kojom se danas služe lokalne uprave radi naplate komunalne i naknade za uređenje voda te županije radi naplate prenamjene zemljišta?!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

svašta će se danas priznat smo da se čovjek dokopa uhljebničke EU fotelje

mi smo ipak zemlja slučaj

e smo da još dodam a Groteska bi bila kad bi obećanović s svojom pokemon ekipom ušao u EU parlament

mi smo ipak zemlja slučaj

Jabba The Hut maltretira javnost svojom arogancijom i dokazanim nedostatkom integriteta!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Možeš izbacit uhljeba iz HNS-a, ali HNS iz uhljeba nikada.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Njima ocito svakodnevno kapa po 10-20 tisuca kuna tako da ne mogu zapamtit odakle to sve.

cigAnka

cigAnka

sve je češće u uporabi glagol “zamračiti” (lovu).
korijen tog glagola je imenica Mrak…
no comment

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close