DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I Dioki u stečak kao i Kamensko ili Centar banka, tko je sljedeći. Vaš link …

agonija uskoro okončana, a sve je napeto k’o puška

Nažalost situacija nije blistava, bliži je pad nego prolaz ukoliko se ne dogodi neko čudo.

sačekajmo glasovanje.

kad ide glasovanje?

p2.sem

Pad ili uzlet uhhuhu-ipak drzava protiv,banke protiv,ostali za sto znaci za he 47.12% a 52,8% protiv.plan be prolazi!

pixma

Nije prošlo.



@yeosol

Donijeti pismo namjere od točke A do točke B, imati za to 7 dana…pa i da dođe, da si prodavač zemljišta, da li bi imao povjerenja u takvog kupca?Ja jednostavno ne mogu da vjerujem,a 2 godine mrcvarenja, grozno , nemam riječi

Isti ti su kolega donijeli odluku da ce hep otkupit zemljiste…potpisali ugovore s “strateskim partnerom” (caliskan)..da bi nakon sto su svi svoje obaveze ispunili oni sami svoje nisu. Sta reci…odavno je poslovni svijet izgubio povjerenje u bilo koga tko je na vlasti u rh…zato nam i dolaze samo razno razni hostapleri i mutikase…koruptivni ulagaci i mesetari…s takvima se najbolje dogovaraju. Ovaj put izgleda muljanje nije moglo proc…ni hypo nije vise sto je bio.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Samo me zanima koliko će još ova dva vragolana sunčat prvi na bidu……[emo_zacudjen]

Sad napokon ovo moze “normalno” pocet funkcionirat…mi dionicari smo pusiona ali i onako u cijeloj prici smo najmanje bitni…Stecajni upravitelj nek uzme stvar u svoje ruke pokrene proizvodnju i radnici dodju na svoje…ne zvuci da je tako odmah ali s vremenom jedino posteno rijesenje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

znaci od svega u zadnje 3 godine,ipak stecaj na kraju,mogli su onda to odmah obavit…

p2.sem

kako stojimo s obzirom na naplatu stečajne mase? Mi mali dioničari, kad već dioki ima toliko puno imovine?


Nije prošlo.

Što sad? Automatski ide stečaj?? [emo_vrtimise]
Gdje je sad “sava” da objasni svima koje je navlačio godinama kako je današnja PSN sigurna stvar???? [emo_ljut]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Sačekajmo službeno objavu…hoće li danas biti trgovine?

Ako ćemo objektivno i sama cijena se zadnjih godina tržila na “stečajnoj razini”.

New Report

Close