DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Probudim se danas ujutro kad ono vidim dimni trag na nebu hmmm.zapitam se sta bi to moglo biti kad ono sjetim se Savina bjezanija iz dionice hahahaha,zemlja zove Savu

Počelo je naslađivanje, a još se ne zna ishod psn-a? Jadan narod nema šta.

eh kad bi ovo zavrsilo pozitivno danas…

p2.sem

Ja neću prodavati. Iznenadilo me da nije došlo do jačeg pada danas. Ovo je čista lutrija. [emo_smijesak]

Cijela ova drzava je jedna velika kockarnica u kojoj svi gube.

To se najbolje vidi na ovom primjeru s ovim šugavim pismom danas.

Trgovanje se izrazito dobro drzi…jas 20ak minuta prije blokade…i onda cekanje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

izašao je cijeli članak, čiji smo sažetak citirali jutros…
http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/U-ne-milosti-vjerovnika-Dioki-danas-u-stecaj-na-ledu-i-Cermakova-ponuda-za-spas-Dine

vid'la žaba...

Ja vjerujem da će proći[emo_novac]prljave igre u zadnjem činu[emo_zloban]

To be, or not to be…
10 kn gore, ili 10 kn dolje
koja će strana vage prevagnuti?
tika-taka…
[emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

eto blokade, sad da vidimo jesmo li dobro tipovali…

vid'la žaba...

triler…. 😀

Sretno vam zelim..nemam dionice i gledam sastrane. Nadam se da ce proci i da ce danas poceti nova, pozitivna DIOKI prica…

tko je upucen neka napise tijek ….

p2.sem

http://www.index.hr/vijesti/clanak/danas-konacna-odluka-o-sudbini-diokija-radnici-sve-nade-polazu-u-generala-cermaka/705125.aspx

p2.sem

Pismo je definitivno bilo vrh priče, ne bi da ga je trebao golub prenijeti. [emo_smijesak]

Iako, kad čovjek izbližeg vidi neke naše poslovne ljude (a o državnom aparatu da se i ne priča), ne bi se više trebao ničemu čuditi.

@yeosol

Donijeti pismo namjere od točke A do točke B, imati za to 7 dana…pa i da dođe, da si prodavač zemljišta, da li bi imao povjerenja u takvog kupca?Ja jednostavno ne mogu da vjerujem,a 2 godine mrcvarenja, grozno , nemam riječi

New Report

Close