DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ne obazirite se na mene ,ja DIOKI ni pod razno ne prodajem.[thumbsup]

Zanimljivo kako se u ova teška vremena DIOKI ne da puno ispod 600.
Jel to neka čarobna brojka?

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!


Nesto sam nacuo da grad gadno stisce sve ove firme u ZG za naplatu tih komunalnih nameta do kraja godine, sto bas nije dobro. Jel zna netko nesto o tome?

kao što rekoh, možda uskoro ti nameti postanu realni, grad i tvrtke kojih se to najviše tiče trenutno pregovaraju o tome

rujan 2006

feral;
zmeđu Roberta Ježića, predsjednika NK Rijeke i vlasnika zagrebačkog DIOKI-ja, i zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića došlo je ovih dana do razmjene sudskih i upravnih tužbi oko komunalne naknade za pročišćivanje voda koju bi DIOKI trebao uplaćivati na račun hrvatske metropole. Grad od Ježićeve tvrtke potražuje 29 milijuna kuna plus kamate, a DIOKI pred nadležnim državnim instancama pokušava odreći pravo zagrebačkim komunalcima na razrezivanje dotičnog nameta. Tako je dugogodišnji spor između DIOKI-ija i Bandićeve uprave dobio sudski epilog, čiji račun već podmiruju porezni obveznici. Naime, iz posve nejasnih razloga, zagrebački gradski oci oklijevali su sa tužbama kontra DIOKI-ija i još nekih velikih firmi poput HEP-a, Zvijezde Ivice Todorića i PAN-a Marinka Mikulića, koji godinama izbjegavaju plaćanje naknade koja je inače namijenjena financiranju izgradnje gradskog pročišćivača voda, čija se konačna cijena još ne zna, ali nije manja od 200 milijuna eura. Kako su radovi na pročišćivaču u toku, onaj dio koji DIOKI i drugi ne plaćaju iz proračuna nadomješta grad Zagreb, vlastan da sredstva vrati kad i ako dobije tužbe protiv neplatiša.


Ma ne obazirite se na mene ,ja DIOKI ni pod razno ne prodajem.[thumbsup]

[thumbsup][thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Dioki oglasom u novinama proziva Zagrebački holding zbog pročistača

Danas je u gotovo svim dnevnim novinama osvanuo oglas koji nosi naslov „Hoćemo čiste račune za pročistač“ u kojem tvrtka Dioki kroz deset točaka navodi činjenice o Centralnom uređaju za pročišćavanje otpadnih voda grada Zagreba.

Zanimljivo je da svaka točka počinje riječima „istina je“ što je vjerojatno učinjeno u namjeri da se na zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića udari njegovim sredstvima jer je i Bandić svojedobno objavljivao oglas naslovljen Istina kako bi dokazao da se Grad Zagreb ima pravo uknjižiti na nekretnine Zagrepčanke.

U samom oglasu Dioki, između ostalog, navodi kako se naknada za pročišćavanje otpadnih voda u Zagrebu naplaćuje od 2004. godine iako se usluge pročišćavanja tada nisu izvršavale i da Zagrebački Holding naplaćuje uslugu pročišćavanja na Centralnom pročistaču iako Hrvatske vode još uvijek ne priznaju njegov rad.

Osim toga, ističe se da javnosti nikada nije predočeno što se sve plaća kroz cijenu pročišćavanja voda jer nikada nije precizno iskazano kolika je cijena tih usluga, a koliko kapitalnih projekata vezanih uz počistač, npr. Domovinskog mosta te kako se gospodarskim subjektima pročišćavanje naplaćuje prema količini preuzete vode, a ne prema količini vode ispuštenoj u pročistač.

http://www.successfultrader.info

Mislim da je DIOKI potpuno u pravu sto se prociscivaca i naplate otpadnih voda tice, ali ne znam bas kako ce Bandic reagirati na ovaj oglas. Biti ce zanimljivo…

HTV-HRVATSKA DANAS; gost Z.BELOŠEVIĆ-u potpunosti ga podržavam ,nije mi jasno šta hoće ti gradski oci sa tim nametima ne samo firmama nego i građanstvu.Stvarno sramota.

samo vi i dalje glasajte za bandića…

Tali(Bandić) i njegova nomenklatura primitivnih “glamazdana” komunalno harače po građanima Zagreba i industriji, napumpaju proračun na milijardu eura, da bi se potom hvalili infrastrukturnim dostignućima i slično. Koji idioti!!!

U tome se ogleda sukob dvije fakcije u sdp-u,i to liniceve (citaj stare garde,antunovicka arlovic,…)i bandiceve. Znamo ciji je covjek vlasnik diok-a.

e pa meni se kao osobi koja nije glasač sdp-a više sviđa stara garda. ako ništa, barem imaju slične stavove par godina. od milanovića, bandića i nekad tomca mi se povraća…o antunovićki neću, jednostavno mi se gadi. ne mogu si pomoći, volim karakterne ličnosti, a ovi to nisu, naročito bandić i milanović. ali možda ima nade i za njih…

Upravo gledao direktora Diokija na TV.
Objasnio nepravednost naplaćivanja otpadnih voda od strane ZG holdinga…
koja cijena…sitnica…20-tak miliona kunića za Mr. Bandića….
Za tu siću neće ni da ga primi na sastanak, čovik šalje oglase po novinama i gostuje u popodnevnim čajankama na TV…
cccc….

opala!

Ma gle cini mi se da si, bandica i milanovica stavio na istu stranu, a oni definitivno to nisu.nisam njihov glasac, ail dobro sam upucen politiku hr


Ma gle cini mi se da si, bandica i milanovica stavio na istu stranu, a oni definitivno to nisu.nisam njihov glasac, ail dobro sam upucen politiku hr

dečko, oni su na istoj strani, to oni samo žele da ti tako misliš kako nisu, a bogme i vrlo sličnih manira i bahatosti. e moj račane, bio si do kraja pravi gospodin, ali kud nas ostavi s ovom dvojicom umišljenka bez pokrića…

New Report

Close