DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Očekivao sam stabilizaciju na 670 kuna, ali vidim uzaludno. Moram se složiti s kolegom mark1, za danas je gotovo, kada paničari (euforičari) i špekulanti vide što se dogodilo, mislim da neće biti dobro. [smiley7][smiley16]

Zar je takav problem BUY & HOLD?

Jel vidite da sam bio u pravu. Zašto Buy&Hold, kad možeš prodati na ATH i ponovno kupiti kad padne. Tako se da fino zaraditi (vidi DDJH) ako znaš što radiš i kontinuirano povećavati udio.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ah, Dioki i Đuro, moja dva bombončeka! [smiley2]

La vita e bella!

kolega budd, vjerojatno imamo razlicite stilove i strategije ulaganja, ja ulazim u dionicu dugoročno, kada dionica zadovolji svojim rastom cijene i kada ocjenim da nema previse potencijala za daljnji rast, izlazim. Na mnogo papira sam zaradio na taj način neopterečujući se oscilacijama, ali ovo je previše. Donedavno euforičari, sutra bi mogli gurnuti cijenu ove vrijednosnice još više dolje, malo me podsječa na tobogančeke koje su bili na Transadriji i slično. Jadna li vam majka (špekulantima) sutra, unutra sam mnogo duže od većine novopečenih investitora i planiram biti. Čuvam živce, i ponavljam, sretno svim kolegama koji se igraju na valove, možda će oni koji su kupili danas misleći da su dobro prošli već sutra zažaliti, jer ovakva burza više nema veze s stvarnošću. Sretno svim kolegama. [smiley11]

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.


strcs: ” Očekivao sam stabilizaciju na 670 kuna, ali vidim uzaludno. Moram se složiti s kolegom mark1, za danas je gotovo, kada paničari (euforičari) i špekulanti vide što se dogodilo, mislim da neće biti dobro. [smiley7][smiley16] Zar je takav problem BUY & HOLD? ” Jel vidite da sam bio u pravu. Zašto Buy&Hold, kad možeš prodati na ATH i ponovno kupiti kad padne. Tako se da fino zaraditi (vidi DDJH) ako znaš što radiš i kontinuirano povećavati udio.

ou, jes!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Kad će se odblokirati?


Kad će se odblokirati?

Već je. Izgleda da ipak ima pametnih investotora ovdje. Prva prodaja na 650 kuna.

Realno došlo je do korekcije cijene dionice, kratkoročno je realno na oko 650-700 kuna, dugoročno je samo nebo granica.

I može K/P? Hvala!

prodaja vodi

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

k 3121
p 6929

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Kolege mislim da ide još sutra dolje dioki. Sutra možda postanem i ja vaš član. Pozdrav

ja sam vam sve najavio. vidjelo se iz aviona da ovako visoko ne može tako naglo. treba malo iskustva ipak u životu. dobra dionica lako se upropasti pretjeranim pumpanjem. sada je za očekivati daljnji pad, a možda i ne. vidjet ćemo. ja ću kupovati i ispod 600 kuna…[smiley1]


Zapamtite jednu stvar!
Cayman je uvijek u pravu!!!

he he, koje li pjesme za uši i najskromnijeg čovjeka, a kamoli ne napuhanca kajmana….[smiley1]

reci cayman, jesi to brestovac dokupljivao tako jako da vise nema prodaje[smiley2]?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ne znam zašto moderator briše i postove sa K/P ?
svašta

evo još jednom… [smiley6]

pa kad se već nudilo nisam mogao odoliti…dokupio

New Report

Close