Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može mala pomoć … što od long nafte ima erste u ponudi … hvala

LWLE i LWLF

Ignore: KressoM, delux

Thx još jednom

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Pa napisao sam Vam naftu short.

Ja još ne bi gledao LONG neko vrijeme.
Bar do 40 $ po barelu.

Hvala i Vama kolega …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Na koliko pucaju lwle i lwlf ? Hvala i pozz

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Na koliko pucaju lwle i lwlf ? Hvala i pozz
guglaj malo

https://hr.products.erstegroup.com/Retail/hr/Products/StructuredProducts/Site/All_products/index.phtml

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Komplicirano mi se spajat .. Thx

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Je li netko osim mene jučer primio uplatu na puknuti egb-s-ldxp ?

Naime, u obavijest je pisalo da će isplatiti 18,18 po certifikatu – što mi je onda izgledalo malo – jer obično oni koji pucaju oko 20 imaju isplatu na cca 19,xx.

Sad gledam na računu i vidim da je ipak isplaćeno 18,88 po certifikatu.

Kako im se mogla potkrati takva greška (na njihovu štetu) ?

i ekipa imate otvorene pozicije ili ste svi odustali od trgovanja certifikatima?

pa-pa-PANIKA!!! inace moj najbolji prijatelj :D. Trazim ulaz za long daxa ali nesto mi izgleda da cu morat pricekati jos malo 🙂

250 bodova u pola sata to je to [emo_smijeh][emo_smijeh]

skrsili su DAX na 933X , datum 15 . 12 . 2014 . , to bi mogao bit low ovog kruga !!

pozdrav ekipi koja je ulazila malo iza 15:40 u long daxa vidim da je bilo vise nego sto sam ocekivo 😉 meni bilo dosta shs s targetom na 9750 vidimo se drugi put

Ima li ekipe za cetvrtak i koja je taktika i ocekivanja?

Trebalo je shortati ovih dana ili danas pocetkom dana obveznicu. Ako povećaju kamatnu stopu u SAD-u obveznica i u eu će pasti. Ako ne povećaju ljudi će prodavati obveznice i ulaziti u dionice tako da obveznica opet pada. Ne možeš fulati. Samo je već danas krenula padati. A tu su poluge preko 20. http://www.ariva.de/euro_bund_future/chart?t=week&boerse_id=7

Ja nažalost nisam skupio dovoljnu kolicinu jer mi novci tek sutra sjedaju na racun pa sam mislio da jos imam vremena ali prosao voz čini se

New Report

Close