Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slobodno možete kupovati danas, kroz iduća 2 dana dobra zarada!
Barem 10-12%

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Nema više certifikata, nesiplativo im je i ne da im se više baviti s tim. Čudno da su uopće i ovoliko dugo pokušavali.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Slobodno možete kupovati danas, kroz iduća 2 dana dobra zarada!
Barem 10-12%

Kao i obicno pogodak. Sp500 pao sa 2188 na 2135. Nazalost nisam kupovao. Cistih 20% u 1 dan

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


SP500 bi danas mogao do 2200. Vjerujem da je u tijeku val 5 od 5 i onda
POTOP. Jedini problem je bliska granica pucanja.
spx 2120

pogodak? splico opet si omasio cijelih 100 pt

zamisli kolika masa je cekala na 2200 sa nalozima 🙂 ja ne @

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Nema više certifikata, nesiplativo im je i ne da im se više baviti s tim. Čudno da su uopće i ovoliko dugo pokušavali.

Da, nema ih ali ne zato što im je neisplativo. Dobro su na njima ogulili ovčice svih ovih godina kojima se trguje sa njima.
Jedan veći klijent im je spušio lovu jer nije mogao izaći van iz pozicije jer su se ovi makli sa bida i ovaj nije mogao prodati. Prijava HANFI i adio!

Mada mi nije jasno tko može trgovati certifikatiam i plaćati samo bid/ask spread preko 3-4% + provizija, kad je tu OptimTrader sa spreadom od 1 centa na takve proizvode i mizernim provizijama i neograničenon likvidnošću.



Slobodno možete kupovati danas, kroz iduća 2 dana dobra zarada!
Barem 10-12%

Kao i obicno pogodak. Sp500 pao sa 2188 na 2135. Nazalost nisam kupovao. Cistih 20% u 1 dan
[/quote]
Kolega Inverter je li citate tekst?
Jesam li na 2188 napisao da slobodno kupujete i da je zarada ziher?
Citajte sto pise

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?



Nema više certifikata, nesiplativo im je i ne da im se više baviti s tim. Čudno da su uopće i ovoliko dugo pokušavali.

Da, nema ih ali ne zato što im je neisplativo. Dobro su na njima ogulili ovčice svih ovih godina kojima se trguje sa njima.
Jedan veći klijent im je spušio lovu jer nije mogao izaći van iz pozicije jer su se ovi makli sa bida i ovaj nije mogao prodati. Prijava HANFI i adio!

Mada mi nije jasno tko može trgovati certifikatiam i plaćati samo bid/ask spread preko 3-4% + provizija, kad je tu OptimTrader sa spreadom od 1 centa na takve proizvode i mizernim provizijama i neograničenon likvidnošću.
[/quote]
često im se to događalo, pri velikim oscilacijama, određeno vrijeme ne možete trgovati, uključe tek naknadno “babu bez kolača”




Nema više certifikata, nesiplativo im je i ne da im se više baviti s tim. Čudno da su uopće i ovoliko dugo pokušavali.

Da, nema ih ali ne zato što im je neisplativo. Dobro su na njima ogulili ovčice svih ovih godina kojima se trguje sa njima.
Jedan veći klijent im je spušio lovu jer nije mogao izaći van iz pozicije jer su se ovi makli sa bida i ovaj nije mogao prodati. Prijava HANFI i adio!

Mada mi nije jasno tko može trgovati certifikatiam i plaćati samo bid/ask spread preko 3-4% + provizija, kad je tu OptimTrader sa spreadom od 1 centa na takve proizvode i mizernim provizijama i neograničenon likvidnošću.
[/quote]
često im se to događalo, pri velikim oscilacijama, određeno vrijeme ne možete trgovati, uključe tek naknadno "babu bez kolača"
[/quote]

Zato i idu u ropotarnicu povijesti. Market maker vani MORA kupiti/prodati u svakom trenutku bez ikakve kalkulacije i to po jako uskom spreadu. A ovi su radili sve suprotno. Dugo su i trajali.

moze link ,,za sluzbeno gasenje cert? thx

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja nisam nigdje našao da se erste povlači sa ZSE…a za certif. uskoro velikom broju ističe rok trgovanja tj. dospjeće
https://hr.products.erstegroup.com/Retail/hr/Products/StructuredProducts/Turbos/Site/All_products/index.phtml?elem738266_underlying=DE0008469008&elem738266_long_short=ALL&elem738266_strike_min=7442&elem738266_strike_max=12158&elem738266_maturity_min=2016-09-01&elem738266_maturity_max=2016-10-31&elem738266_leverage_min=3&elem738266_leverage_max=13&elem738266_currency=ALL&elem738266_var_class=&resetBatchIndex=1&Language=hr

no nije rečeno da neće izbaciti nove?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

hoće li biti novih cetifikata na ZSE ili neće više izbacivati nove na tržište?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


hoće li biti novih cetifikata na ZSE ili neće više izbacivati nove na tržište?

imate na plus 500 veliki izbor i još veći rizik



hoće li biti novih cetifikata na ZSE ili neće više izbacivati nove na tržište?

imate na plus 500 veliki izbor i još veći rizik
[/quote]

trguješ li preko njih ili nekog drugog? kakva su ti iskustva?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!




hoće li biti novih cetifikata na ZSE ili neće više izbacivati nove na tržište?

imate na plus 500 veliki izbor i još veći rizik
[/quote]

trguješ li preko njih ili nekog drugog? kakva su ti iskustva?
[/quote]
ne još, nego znam tko trguje, za početak, ne s velikim iznosima, ali nakon demo verzije(s 50000kn, na nafti i Dax-u došao u dva dana preko 800 000, vrlo brzo se mijenja sve, tako da moraš, ako želiš eliminitati nagle promjene, zalijepiti oči za ekran) , isprobava s pravim novcem, sve ide dobro, osim što još nije isprobao isplatiti novac, ako to bude u redu, probati ću i ja, ali opet ne s velikim iznosima, jer nikada ne znaš, uvijek mogu zaštekati s isplatom, neki imaju dobra iskustva, a neki (moguće da je istina, a moguće da je konkurencija) da su prevaranti, možda ima netko da trguje ozbiljnije i da nešto više zna, svako iskustvo od iskusnog, poznatog forumaša, bilo bi poželjno


ne još, nego znam tko trguje, za početak, ne s velikim iznosima, ali nakon demo verzije(s 50000kn, na nafti i Dax-u došao u dva dana preko 800 000, vrlo brzo se mijenja sve, tako da moraš, ako želiš eliminitati nagle promjene, zalijepiti oči za ekran) , isprobava s pravim novcem, sve ide dobro, osim što još nije isprobao isplatiti novac, ako to bude u redu, probati ću i ja, ali opet ne s velikim iznosima, jer nikada ne znaš, uvijek mogu zaštekati s isplatom, neki imaju dobra iskustva, a neki (moguće da je istina, a moguće da je konkurencija) da su prevaranti, možda ima netko da trguje ozbiljnije i da nešto više zna, svako iskustvo od iskusnog, poznatog forumaša, bilo bi poželjno

ajde baš me zanima kako će mu ići, pogotovo s isplatom novca i hoće li tu biti problema…

p.s. ako netko od forumaša ima osobna iskustva s njima ili nekim drugim bokerima/trgovcima poput +500 molimo bih da ih ovdje prenese. hvala

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close