Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto bi uprava burze nekoga dovodila ako ne postoji dovoljan interes investitora za takav proizvod?

Jer da je postojao onda se Erste ne bi povukao.

Ne može uprava burze ništa napraviti ili gotovo ništa ako ne postoji interes izdavatelja, ulagaca i svih aktera da burza postane centralno mjesto za vrednovanje i trgovanje vlasnickom i dužničkom imovinom.

Nije se Erste povukao zato što nije bilo interesa, nego zato jer su lopovski postavljali spredove i misteriozno nestajali sa bida kad je bilo najnuznije, pa su ostećene strane krenule s tuzbama ili tek što nisu, tako da mi se čini da im je Hanfa to nalozila (ili mozda diskretno sugerirala).

interes je nikakav…da nema MM ne bi bilo ni kupnje
mislim da mogu zatvoriti butigu, naše ovčice su već toliko ošišane zadnjih 5 godina tako da im se runo više ni ne obnavlja [tongue]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

pancho66@ ispravno ..dax dvostruki vrh 7430 [thumbsup] nadam se da ce moderator pustit komentare dax indexa .. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Jel ima negdje prospekt certifikata?

Kakva je razlika između long i short certifikata?


imaš na zse,long na rast a short na pad indexa poluge su ti 6.5 za short,a 5.2 za long

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


A kaj misliš [tongue]

ja cu sudjelovati ,oces ti ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

evo kupio short certifikat na Dax ovo sam cekao godinama na zse,tek ce sad poceti ludnica na ZSE

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close