Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

supaČ, ostalo mi je 300 kom zarobljeno u longu, kud skdd isplacuje taj preostali iznos? na tekući ili brokerski racun?

No pain no Game

na rn za namiru


nista ,samo short igra..sell in may je uranio [emo_namigusa]

Uf,da sam se išo zaigrati sa onim linijama al bi bio spušio. no,apsolutno si u pravu. marketi su očito topirali. ako pogledamo zlato, dno je po svemu bilo na 1200$ i od onda zlato laganini praši UP. pretpostavljam da je sam Soros podigao zlato sa 1200 na 1300. 🙂


jos uvijek dijelim misljenje da ce wti prije na 90 nego ingra na 6 [emo_plazi]
zmajki oponiraj

? ni traga ni glasa

risk / reward ?


supaČ, ostalo mi je 300 kom zarobljeno u longu, kud skdd isplacuje taj preostali iznos? na tekući ili brokerski racun?

I meni je ostalo u longu nažalost. Koji je preostali iznos?
Ne bi htio opet o ersteu, ali ko je pratio, mogao je vidjeti da je OPET njihova potpora nestala taman kad je kliznulo, taman kad je trebao izaći za preko noći. Bez komentara jelda?

Točan odgovor je...

1=14,60, lijepa pušilica, i ja sam htio izaci u 16:28 pa nisam bas stigao a poslije sve otislo k vragu.

No pain no Game

Očito je strah od UkR ucinio svoje, to se nije smjelo podcijeniti pogotovo kad je market tako visoko i trazi i manji povod za korekciju. No skola se placa 🙂

No pain no Game

Ne znam kako vi, ali ja vidim u dogledno vrijeme srebro na 23,846 $, a DAX 8500 ?
Naravno nafta na 95,715 $, ali prije toga moguća korekcija do 100,33 odnosno 102,63 $ ?

@roger
Točno to. I ja sam htio izaći i baš jer sam sumnjao da bi mogao biti potop (makar je bilo još dosta visoko) i nažalost kao što kolega farabunto kaže erste su se taman onda maknuli.
Da, lijepa pušilica.

Točan odgovor je...

ali morate priznati da se iz aviona vidjelo da ide ispod 9000 ?
Međutim , morate računati na činjenicu da vam Erste neće dozvolite max. zaradu, najviše dopušta 50% od plana odnosno točne procjene kretanja derivata. Ili ćete kasno kupiti ili kasno prodati, Erste za to ima radno vrijeme, dražbe i tehničke probleme na raspolaganju.

Neki dan vidjeli smo da osim 7 osigurača koje službeno imaju koriste se i isključivanjem struje svojeg servera kada im ne ide u prilog, a ZSE naravno to blagodari i sve oni lijepo zadovoljni .

Sada je koliko vidim situaciju na prekretnici, zlato i srebro mogu u nebo, a DAX i SP dolje, ali i ne mora biti , sve ovisi što su fondovi odlučili.
Situacije prema TA je jasna, ali prema FA nije.

kako ide postupak nakon sto je knock out certifikat?

Pa ti budi u daxu long….[emo_ooooo][emo_palacd]



nista ,samo short igra..sell in may je uranio [emo_namigusa]

Uf,da sam se išo zaigrati sa onim linijama al bi bio spušio. no,apsolutno si u pravu. marketi su očito topirali. ako pogledamo zlato, dno je po svemu bilo na 1200$ i od onda zlato laganini praši UP. pretpostavljam da je sam Soros podigao zlato sa 1200 na 1300. 🙂
[/quote] zlato sam ovdje pisao oko 1200 LONG LONG , dok je vecina (ne ovdje na pd) vristala ide to ispod 1000 ,,aha [emo_smijeh] evo zadnjih dana se ubiru plodovi ,moguce hladjenje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

na mom pbz investoru ne vidim nijedan short bund.

tj tocnije vidim SBU2 ali se ne trguje s njim.

to je vjerojatno ovaj koji je riknuo:

14.03.2014: Knock-Out turbosa EGB-S-SBU2

Dana 13.03.2014. u 19:48 dotaknuta je (i probijena) barijera na EURO BUND FUTURE Turbo Short turbosu AT0000A10KW7 (EGB-S-SBU2). Sukladno time turbos je suspendiran iz trgovanja. Ex date je određen na 20.03.2014., dok je iznos za isplatu jednak 11,50 HRK.

ali na ersteovim stranicama treba bi biti jos dva a ja ne vidim nijedan od njih:

EURO BUND FUTURE
AT0000A16110 | – kratka 145,424 144,424 Otvoreni 67,73 HRK 15,80 16,30 17.03.2014
11:52

EURO BUND FUTURE
AT0000A16128 | – kratka 147,423 146,423 Otvoreni 34,83 HRK 31,10 31,60 17.03.2014
11:52

zna li netko u cemu je stos?

na investoru ih moras dodati sam (ako sam dobro razumio pitanje?)
jer na Vaš link … postoje dva aktivna EURO BUND FUTURE shorta

New Report

Close