Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Metatrader 4 – google is your friend.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Ode nafta iduća stanica 92

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

evo mecka da te obavjestim …svi shortevi od 8250 -8350 sad zatvoreni…cak sam 2 zatvorio sa minusom od 10tak pt…sad cemo poduzeti nove defenzivne korake [emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Htjeo jučer shortat zlato na kraju nisam mogao sam 2,5% iskoristit ali sam barem naftu short uzeo neki dan

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


evo mecka da te obavjestim …svi shortevi od 8250 -8350 sad zatvoreni…cak sam 2 zatvorio sa minusom od 10tak pt…sad cemo poduzeti nove defenzivne korake [emo_smijesak]

želim ti svako dobro privatno/poslovno! [emo_palacg]

odo ja uživat u vikendu [[emo_namigusa]


pozdrav ljudi,moze li mi tko dati savjet ili link u vezi ulaganja u certifikate i baskete..
i ima li toga uopce na zse?

evo jedan dobronamjeran savjet kolega ako postavljaš ovakva pitanja bolje se nemoj igrat sa certifikatima jer su ako velike oscilacije,prouci prvo malo tematiku to možeš na stranicama od zse ili erste

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Ma može se igrati, ali samo ako kao ti voli kocku. 😉

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Kako sam danas propustio zlato grrrrrr.

Taman kad je danas inverter spomenuo 1440 kao važnu razinu, povučem ja par linija na onaj graf koji sam jučer postao – i fino se vidjelo da ako probije 1440 da ide dolje. A očito su svi to vidjeli jer je gap bio odmah po proboju. Ali posao zove pa nisam stigao postaviti nalog i dok sam se vratio već je bio na 1424…

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

ja sam još jučer gledao zlato na 1465 ali nisam ušao na kraju

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Volim petak zbog vikenda, a ne volim zbog pauze u trgovanju. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

budite ma miru ,,evo ga nazad preko 1440..[emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sad ćemo pratiti ako se počinje raditi novi trokut.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close