Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I zlato i srebro imaju tjedni trokut, na 1390 odnosno 19,20. Oba teže tim vrhovima, a probijanje dolje ili gore znači DAx-ovu suprotnost.
Dax i SP-500 su u nebu, a zlato i srebro suprotno i treba očekivati zamjene uloge, ali čeka se povod. Hollywood je na redu.

Iako Rusima jako odgovara slučaj “Ukarina” jer im bilda cijenu nafte, brine me što HTV već 3-4 puta u kratko vrijeme emitira englesku režiju “strahota” Sjv. Koreje.

Nešto se sprema !?

Izgleda da će DAX idući tjedan testirati 10000 ?
Dvije male prepreke na 9700 i 9800 ( okvirno ), ali onda je slobodan.




eto ti wti…ako ne ide preko 108 (a to ne znamo) na shortu će se uzeti poprilična lova. [/quote]

prilika je bila, pad od 5 [emo_dolar] se dogodio

al na random cijeni se dogodio pad cijene nafter, da se cijena okrenula izmedu 108 i 110 to bi bio dobar trade.
sada moguci long na 100,a ako 100 ne izdrzi kao support, onda short ako nivo od 100$ bude testiran s donje strane i pretvori se u resistance.

eurobund izgleda kao lijep short iz fundamentalne perspektive.

dax zacudom zaostaje za s&p indexom u zadnjih par tjedana, iako je vreoma lako moguc nivo od 10000 mjesec dana kasnije (do 1.4.) nego sam napisao u prijasnjem postu.

s&p bi bio lijep za kupit ako padne s danasnjih 1875 na 1850 i odbije se s tog nivoa, sto bi se moglo dogodit u petak kada izlaze brojke o zaposlenosti u SAD-u.

Zna netko kad se ekipa iz erste budi?

No pain no Game


Zna netko kad se ekipa iz erste budi?

ovisi dal se radi o DAX direkciji ili nekoj drugoj [emo_smijeh]

dax direkcija je izgleda na drkici zapela…isprika na rječniku

No pain no Game

hehe [emo_palacg]

Jel ih to samo danas ujutro nema ili i inace?

No pain no Game

danas/inace = 60% radnog vremena [emo_vrtimise], jebiga

ma znam da imaju vremenski odredjeno ali ne znam jel im u praksi ne biti ujutro na otvaranju

No pain no Game

praxa im je ne biti kad se desavaju ovakve igre na temeljnoj imovini, gore/dole

Jednom rječju-lopovluk
Hrvatska posla u režiji erstea.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Mislim da ovaj put je Erste sam sebi nasadio i spriječiti će vas da prijevremena prodate short [emo_smijesak]

farabuto kad ti zazivaš short dođe mi da postanem long [emo_plazi]

New Report

Close