Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dosta nervoze ovih dana na ovoj temi vidim.

Na sve strane. Spusili smo svi i sta je tu je idemo dalje.

Zao mi je sto je mida otisao, postovi su mu bili sadrzajni.

Inverter postujem tvoje znanje ali daj malo iskrenosti i realnosti moze?

Ako vec vracamo povijest ove teme, nafta ti je bila short na 91,5.

Ne znam jesi li unutra ili nisi……

inverter, nisi ulovio poantu , vjerojatno zbog nosa u oblacima [emo_namigusa]

nema smisla nastavljati [emo_palacg]

Da promjenimo temu malo što mislite za zlato

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Meni izgleda da je zlato okrenulo iz padajućeg kanala u rastući (gledam 30-minutni, kratkoročno), iskoristio sam proboj na 1456,8 i izašao na 1471.

Sad mi je plan, ako tako odigra, ulet na proboju nakon trećeg dodira gornjeg kanala na 1488, pa za nekih 14-15 $ izlaz. I tight stop-loss ako bude lažni proboj.

Slikica u prilogu.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

zlato… ne znam ovo kratkorocno sto prica therion. tu je sada u igri dobra TA tko to ima.

malo dugorocnije, a sto uvijek ja gledam… totalna lutrija. crveno-crno u kazinu.

moze na 1000 dolara bez problema u ovoj godini…. a moze isto tako na 2000 isto bez problema….

po meni.

uz napomenu da je na zlato opruga napeta prema gore u bilo kojem momentu kad i ako europa objavi vijest da se krenulo u demontazu i restrukturiranje euro-zone kakvu sada poznajemo.

ali samo na pravu vijest, ne najave i spekulacije.
ako do toga dodje.

natovareni shorta eur i dax,,,krecemo u defenzivu ,,najavio sam neki dan,,pogotovo euro

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nije valjda da su poceli sa ispuhavanjem pad u zadnjem satu trgovine dobro pa imam long bund kad vec nemogu short dax barem nešto [emo_smijeh]

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

otkrio razlog pada navodno je neki broker na wall streetu se izlajo da ce fed brze od očekivanog smanjit QE pa su krenule prodaje za sad su samo priče pa cemo vidjet kako ce završit i Ben ima sutra govor pa možda kaže nešto zanimljivo
nemam link za ovo čuo na cnbc-u

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

evo za zlato jedan. to mu je drugi u nizu koji govori šort u zadnjh par sati. manje više u kanalu je .

who dares, wins

Ajde da vidimo, profi tehničar protiv mene amatera koji se trudi. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

greška long se tražio.

who dares, wins

New Report

Close