Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

***obrisano*** ove certifikate kad MM spava

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

formira se neka svijeća od 2 metra na nafti?! povodom čega je to? odlazak pape ili…?

who dares, wins

Kakva je to rasprodaja zlata danas ?

nema kineza danas i sutra da ga kupuju. drugi valjda znaju da je to balončina.

who dares, wins

hoće li ameri danas kad se probude biti oduševljeni sjeverno korejskim nuklearnim egzibicijama ili će mo i dalje čekati ahmadinedžada kao glavnog aduta u svjetskoj trgovini naftom? možda si ameri profuraju da korejci na taj način slave lunarnu novu godinu. mislim peterde bombe sve je to slično…

who dares, wins

Moderator kako jemoguće da mi je profil bio online prije 20-ak minuta a nisam bio logiran?????

Rekvijem, neke svoje individualne metode, a za sad se pokuzuju točnim, naročito ovo za dax oko 7650..uskoro će se izlizati razina pa kreće značajnije u nekom smjeru [emo_smijesak]

Evo Mecka, ode značajnije u nekom smjeru. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Kakva je to rasprodaja zlata danas ?
jednostavno…mnogi su stisli tipku sell [emo_plazi]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Podaci koji su do sada izašli u EU su prilično loši
http://www.forexfactory.com/

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Evo Mecka, ode značajnije u nekom smjeru. 🙂

apsolutno sam/si u pravu [emo_plazi]

Malloy, hoće već danas ispod 1510?

free flow information

pukla brana na 1640 koja je držala svo ovo vrijeme, a ja u TLGD s finim iznosom. hebiga… sad kreće bol [emo_vrtimise]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


pukla brana na 1640 koja je držala svo ovo vrijeme, a ja u TLGD s finim iznosom. hebiga… sad kreće bol [emo_vrtimise]
zar nismo pisali o 1580 razini ..? cini se da ide retest razine 1627 cca ,ako to probije [emo_palacd][emo_palacd]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

e da ..graf brzinski …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jbg kupio sam nakon WGC reporta i analize zadnjeg tjedna gdje su drastično pojačane long pozicije centralnih banki i institucionalaca, a pojačao short retail investitora kao “dumb” novca. izgleda da sam ja dumb, sad će mi uništiti sve što sam digao na DAX u ovom kaosu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close