Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam u početku mislio da je lunarna nova dan,dva kad ono cijeli tjedan…. bez kineza zlato je šort ko kuća. a ne da se maltretiram sa naftom. juče na nafti i danas na gasu su pri objavi izvješća bile takve muljaže da im stvarno skidam kapu.[emo_palacg]

who dares, wins


jbg kupio sam nakon WGC reporta i analize zadnjeg tjedna gdje su drastično pojačane long pozicije centralnih banki i institucionalaca, a pojačao short retail investitora kao "dumb" novca. izgleda da sam ja dumb, sad će mi uništiti sve što sam digao na DAX u ovom kaosu
wgc report ..ma sto li je to [emo_vrtimise] samo graf je jedini report za mene…CJENA-VOLUMEN-VRIJEME ,to je ono sto mi vidimo ,ostalo je trla baba lan

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Therion, izgleda da se ovaj put koplje lomi na 7620..ak dobro brojim, a brojim, to je sve niže i niže 🙂

Malo je siri raspon za bitku, 7600-7640, ali u prosjeku smo tu negdje na 7620. Lavovska borba. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

jel još živ onaj certifikat na zlatu long?

who dares, wins

Kako ne bi bio.1480 je granicna.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Kako ne bi bio.1480 je granicna.

ufff pa dobro su oni to razvukli. meni 20$ gore, dole ili pukovnik ili pokojnik.

who dares, wins

nafta skoro 2% u padu, ima neki poseban razlog? podaci koji su izašli mi ne izgledaju toliko loši [emo_ljut]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kupuje se budućnost kolega.
Čini mi se da bi UCO lako mogao ispod 25$ što će reći da će nafta fino down.[emo_palacg]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo jedna zanimljivost na bakru koji u zadnje vrijeme izgleda kao da kljuca i sprema se za malo ljepsi potez!
I sad smo dobili inside-outside day iliti prackicu…
Na slici se vidi zadnjih par puta kada smo imali istu situaciju, poprilicno je trejdabilno…
Skolsi bi 3 tj. outside bar bio setup znaci vrh–long dno–stop i obrnuto
dno–short vrh–stop…..
Oprezno sa fake probojem i treba imati na umu da se prackica uglavnom vrati i opali Vas po nosu tj. nakon sto odradi retrejsa vecinu poteza, pocesto i 100%

Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….

17. je rolover za naftu i još svašta nešto je u petak bilo. gle ove svijeće
http://www.investing.com/commodities/crude-oil

who dares, wins


17. je rolover za naftu i još svašta nešto je u petak bilo. gle ove svijeće
http://www.investing.com/commodities/crude-oil

Kuda će onda po tebi sutra nafta, preko 97 ili ispod 95?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

nadam se da će gore. bar sam tako uplatio ali vidim da joj se ne žuri.

who dares, wins

izgleda mi kao da bi zlato moglo dobro potegnuti

Izgleda da se danas fronta drži za konac od 7600…what will it be 😉

New Report

Close