Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jak volumen na zlatu danas, ovo bi moglo biti dno, ili barem privremeno dno.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

I puca prvi certikat na ZSE. Ili neeee? Ili to vrijedi samo u radno vrijeme.
Uglavnom sad ceemo saznati koje su reperkusije pucanja

"alea iacta est"

ode zlato sad cemo saznati kako cemo proci na sdax1 ako pukne

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Onda, kakva je prognoza za SHORT DAX-a. Razmišljam o ulasku.
Doduše još mirujem, al uskoro bi se DAX trebao iskorigirati.
Odradio je 700 bodova UP UP, mogla bi korekcija, valjda je vrijeme.


ode zlato sad cemo saznati kako cemo proci na sdax1 ako pukne

jel ostao tko od forumaša u zlatu?

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

… Ameri sve redom dobri rezultati a oni na nuli…. Jedva….
A da se ugledaju na dax?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

žao mi je onih koji su ostali, valjda će dobiti sve pare nazad mjereno na trenutak pucanja.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


… Ameri sve redom dobri rezultati a oni na nuli…. Jedva….
A da se ugledaju na dax?

Baloni su prenapuhani, rasli su žestoko na loše vijesti pa sad kad dođu dobre ne usude se više pumpati da im se drugi ne iskrcaju, a i fiscal cliff je aktuelan

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

zamjenil danas short zlata za short nafte, al sve si nekak mislim da mi nije bil najsretniji potez budući da se nafta zasad još drži. bit će da fondovi prodaju zlato pred kraj godine.

jos jedan dan prezivljen u dax biturbo shortu [emo_cool]

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

veli čiča da je trenutno na snazi “It’s “sell it to buy it” i sve je njemu ustvari jasno
http://caracommunity.com/content/bill-caras-blog-dec-20-2012


žao mi je onih koji su ostali, valjda će dobiti sve pare nazad mjereno na trenutak pucanja.

Ti i inverter ste 5-10 minuta prije zatvaranja ZSE uletili u long gold. Barem ste tako napisali. A sad ti je žao onih koji su ostali? Meni izgleda kao da ne želiš da se zna da si unutra. Ako nisi, my bad. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close