Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kuda li ide zlato ?

Mida@ LONG ,kako se stvari polako slazu imat cemo jedan dobar long impuls..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

trebalo bi, ali ovaj graf zlata je jako čudan, a i oscilotori su pravocrtni gotovo extremni, pa je možda bolje pouzdati se u intuiciju ?

misliš na ovo inverter ?


misliš na ovo inverter ?
ne…mislim na opcenito sve…pa cak i zlato

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter

Što kaže tvoja prosudba na ovo u privitku

"alea iacta est"

Gledajući širu sliku (pun intended), čini mi se da ovdje imamo rising wedge, koji je bearish pattern, odnosno, u ovom slučaju reversal pattern.

Ali trebaju se još dvije stvari odigrati da bi to bilo to: odlazak još malo UP do 7600, odbijanac, i onda ako probije cca 7200 na zatvaranju X-tog dana, onda bi to bila potvrda i ide DAX prilično nisko.

Just my 50 Cent. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

@Therion

čak i ne treba ići do 7600, nek još jednom testira prošli vrh i trebao bi se amlo ispuhati. Čak sam mišljenja da ide na popunu 1. gapa, a ako Ameri idu dolje onda i drugog kroz koji dan.

"alea iacta est"

eno ga pade ko kamen bez ikakvog testiranja.

who dares, wins

lijepo za gledati u graf, nadam se ovom tjednu i zaradi

Netko me pitao gdje se mogu pogledati certifikati koji su pukli ili istekli, pa evo jedan linkVaš link …

da,,imamo klin..medjutim ,imamo probijenu razinu 7430 koju bi trebali testirati za suport..zelena linija, probijena je i padajuca linija iz 2007 sa jakim relijem (crvena) momentum ,slika govori vise od tisucu rijeci..
po meni meni jos nema pravog shorta ni blizu…osim ovih kratkih ispuhivanja…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


prognozer
je li nisi 200, a lako i 300 bodova prerano izašao ?

I dalje imam SHORT, al sam ubacivao EXTRA LOVU i pokupio zaradu iz samo 1 razloga jer CASH mi je uvijek 50%.


da,,imamo klin..medjutim ,imamo probijenu razinu 7430 koju bi trebali testirati za suport..zelena linija, probijena je i padajuca linija iz 2007 sa jakim relijem (crvena) momentum ,slika govori vise od tisucu rijeci..
po meni meni jos nema pravog shorta ni blizu…osim ovih kratkih ispuhivanja…

cuj plava crta je cca 250 bodova…nije zanemarivo

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


da,,imamo klin..medjutim ,imamo probijenu razinu 7430 koju bi trebali testirati za suport..zelena linija, probijena je i padajuca linija iz 2007 sa jakim relijem (crvena) momentum ,slika govori vise od tisucu rijeci..
po meni meni jos nema pravog shorta ni blizu…osim ovih kratkih ispuhivanja…

napravi potpuri precizno i vidjeti ćeš da je danas drugi proboj

New Report

Close