Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vanjnja
osim što je tvoj graf precizniji drugo je isto
ono što vidi iz mog, a sada i iz tvog grafa je da spx je izgubio potpuru i ima klasičan refleks prije veće korekcije bez obzira na magnetiziranu liniju, ali napominjem opet da je to samo moje viđenje

Korelacija SP500 i DAX-a, ako bi poravnali Njemci se imaju podosta iskorigirat,
negdje do 7280.

@mida,
u stvari se ne bih uopće opterećivao linijom trenda od 3.10.2011. Kako prije rekoh, malo je šuplja. Ono što mi se trenutno jako sviđa,i ako je za vjerovati FreestockChartsima, jest: 1. SPX je zatvorio ispod MA 100 (1409,99). 2. Nije nasjeo na gornju ucrtanu liniju (vidi graf ispod) 3. Nije prešao tjedni srednji boll (1114,99).

http://s13.postimage.org/4lqz69f9z/000_SPX_dnevni_linija_od_3_10_2011.png

Jučer su Ameri zatvorili u crvenom, evo sad su Japanci otvorili s gotovo identičnim minusom, vjerujem da će i DAX danas u minus od bar 0,5% na otvaranju.

I opet krece pumpanje. :S

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

A Dax opet jašeeeeeeeeee

"alea iacta est"

I tako EUR/USD još ima koliko do 1.3100 – 1.31500

i forexičari, kažete short ha?

Sweet.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

A jel Vam se zeleni pred očima. [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Hebiga, loše sam spaval noćas.

Meni se crveni.[emo_zloban]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

imam neki dojam da je DAX na laganoj klackalici koja je zapeta kao puska.

i da ce relativno naglo i ubrzo biti katapultiran…. samo ne znam na koju stranu…

gore ili dole.


I tako EUR/USD još ima koliko do 1.3100 – 1.31500

i forexičari, kažete short ha?

Sweet.

sto se ti brines…tebi je dolar strong buy vec 10 dana [emo_namigusa][emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



I tako EUR/USD još ima koliko do 1.3100 – 1.31500

i forexičari, kažete short ha?

Sweet.

sto se ti brines…tebi je dolar strong buy vec 10 dana [emo_namigusa][emo_smijesak]
[/quote]

Pa na dugi rok mozda sam ti i dao najbolji savjet:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.




I tako EUR/USD još ima koliko do 1.3100 – 1.31500

i forexičari, kažete short ha?

Sweet.

sto se ti brines…tebi je dolar strong buy vec 10 dana [emo_namigusa][emo_smijesak]
[/quote]

Pa na dugi rok mozda sam ti i dao najbolji savjet:)
[/quote] je je ,nek se ostvari ovaj potencijalni h&s i nek pukne ova trend linija… tjedni graf pa da vidis dugi rok padanja

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo solidnog impulsa sa EUR strane.. možda novi vrh?

DAX se ukopao i čeka 15,30…tragikomično

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

banke još drže dax u plusu
Vaš link …[/url]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close