Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Like there’s no tomorrow.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Samo da ovo sve nebude samo prividno,pa sutra još jači rast…nadam se tjednu punom minusa[emo_smijeh]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

DAX je svoje odradio! Sad će biti cepanja put dolje!
Dokle se ide????? To treba pogoditi sada! Danas meznuo još malo BITURBO SHORTA,a
sutra novi dokup shorta još agresivnije.
Moja prognoza je zaron ispod prošlog dna, dakle ide se ispod 6950.

čini mi se da sada vidim gdje smo griješili u ta procjeni
svi smo se uhvatili pada daxa kao početne točke od 09/11 odnosno 03/10, a polazna točka je nastavak od 01/09 odnosno tamo gdje je i dax stao, pa doživio ogroman pad

kada povučem ta od 01/09 do danas, zanemarujući ove velike turbulencije između dođe praktički u bod ovo što se danas desilo

ali ajde ti sada budi pametan pa se sjeti toga na vrijeme ………….

polako splico…ti ga odmah cepas 500 pt. jos ce tu bit svega ne okrece se ovo samo tako …pogledaj dolar…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


polako splico…ti ga odmah cepas 500 pt. jos ce tu bit svega ne okrece se ovo samo tako …pogledaj dolar…

Slazem se. Da su valovi uvijek tako “crno-bijeli”, tj. da se stalno izmjenjuju vrhovi i dna, svi bi ih jahali i brali vrhnje na promjenama trendova. Medjutim, poznato je da se vrhnje ne bere tako lako.
Ako do kraja tjedna padne 200 bodova, ja cu biti zadovoljan.

Evo onda točnije prognoze:

Pad do cca 7280-7310 i ponovo rast vjerovatno do 74800-7520.
Iza toga slijedi masovno krovproliće!

Ja se dečki ne bih složio s vama jer mislim da treba ovo opet testirati granicu od 7488 jer je pad na temelju američkog PMI-a bio samo testiranje donje linije rastućeg trenda.

frka@ tako je…bit ce tu jos vrhova…sve je obrazlozeno grafovima…ovo je samo predah…valute su kljuc

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jednostavno je.

Ne izgleda mi SPX bash prezdravo niti da će samo tako probiti sma50.

A ako on zataji, svi ga indexi prate, pa tako i europski.

Neću pretjerivati, ali ovo danas ne izgleda dobro za long, nikako – totalni udar i povlačenje a nije da je zadnje dno blizu a niti sma 200 po dailyu a weeklyu 1375. Takod a mislim da može otici toliko daleko.

Dakle daily 1385 a weekly 1375 – vrlo blizu jedan drugoga.

Budemo vidjeli.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

kažete kada je dax problem izračunati idemo spx, jer i tako su kao jaje jajetu

koliko ja vidim spx je pao ispod razine podrške i očekuje ga veća korekcija

A u pizdu materinu, kad vidis ko su danas “glavne zvijezde” TA na forumu nije ni cudno da nitko nemre pogodit 2 trejda zaredom.
James pa koji ti racku radis tu s ovim “znalcima”?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


kažete kada je dax problem izračunati idemo spx, jer i tako su kao jaje jajetu

koliko ja vidim spx je pao ispod razine podrške i očekuje ga veća korekcija

Prva primjedba: Uzeo si,po mom viđenju,nepotvrđenu liniju trenda.
Druga primjedba: Kad koristiš liniju umjesto svijeća ili OHLC, onda ti se linija trenda pomiješa sa linijom vrijednosti,bude neprecizna. Svijeće možeš preciznije gađati,pogotovo ak imaš mogućnost iscrtavanja “magnetizirane” linije trenda. Na mom grafu čak i ova nepotvrđena linija trenda nije probijena,a osim toga oko nje se trenutno vrti i MA 100,tak da imamo potporu u vidu te pomalo šuplje linije trenda i MA 100 (cca 1410 bodova). ništa posebno,rekao bih. Ipak,pomolimo se da SPX završi dan ispod 1410. :očenaš:

P.S. Sve je napisano u najboljoj namjeri, bez ploča za put u pakao 🙂

Vanjanja
Možeš staviti graf da vidim točno o čemu govoriš ?

@mida,

evo točno tvoj raspon, od 3.10.2011. – 30.11.2012. Ovo je magnetizirana linija,zalijepila je točno na low od svijeća. Računaj da nemam današnju svijeću,imat ću je tek sutra,ali mogu izmjeriti da je linija trenda danas na cca 1410,90 bodova.

http://img837.imageshack.us/img837/2674/000spxdnevnilinijaod310.png

New Report

Close