Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



u svakom slučaju čekam 7700 da bi priznao poraz

Ja cekam 7750 da bih priznao poraz, tj. onda ce mi isplatiti 18,80 kn po certifikatu (ovisno o tecaju +/- desetak lipa). Veliki gubitak, ali barem necu plakati ako dodje do 7745 i onda pocne padati kao da nema sutra, a ja kao srezao gubitke. 🙂
[/quote]

je li ti to u Erste-u radiš ?

Ja pratim samo WL1, ili ti biturbo takozvani.
Ovja nazovimo obični puca na 105,9

"alea iacta est"

Najveći prometi na dax su svaki dan od 17.15 do 17.45 sati i obično tada odredi smjer [emo_smijeh]

maksimalna ovogodišnja vrijednost dax-a
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

dax, trebao bi past barem do 7450 pa onda moze dalje up..[emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

iako ništ ne znači members sentiment na forex-pros:
bullish 10%-bearish 90%!!!
Naravno dax je u pitanju!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Još 8 minuta, stavimo svi 3D naočale i uživajmo….u ovoj pi..ariji koju smo si sami složili.

"alea iacta est"

Moj minus je sad na 20k kn…i zaista sam već jako iznerviran ovim brutalnim rastom a bez pravih razloga[emo_bijesan][emo_bijesan]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


je li ti to u Erste-u radiš ?

Hahaha, I wish!

Ne, nego sam realan. Koja je razlika izmedju 7700 i 7750? 50 DAX bodova = 3,80 kn po certifikatu (ovisno o tecaju).

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

@inverter
7186-7215

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

e to je taj impuls koji se čekao, 49,5 ISM sad će bježanije sveopća iz pozicija.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ja više ne gledam DAX. Zadnja nada mi je dollar index. Sad je udario u jednu zanimljivu fibo liniju (cca 79,80), dnesvni SS je već dulje u oversoldu,a denvni patern svijeća mi baca na bullish,ono… svijeće se lagano naginju prema dolje. Odbijanac moguć već sutra,ali bi mogo bit i za 5 dana. A mogao bi i propast na 79.00.

Dotad tresem Normabel i Apaurin kombinirano. [emo_smijeh]

Opa,

SPX u 1422 ( James se sjećaš?) i ajmo dolje.

Do kada, pitaj Boga.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Dečki,samo da se nismo opet prerano ponadali…ne vjerujem više ni u TA ni u ništa[emo_ljut]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

A ja se kladio protiv švapske Mečke hehe ..

New Report

Close