Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LDX1 napravio 100% od dna daxa cca 6970 [emo_palacg]

samo što je malo tko to držao sve do danas. jučer prije zatvaranja frankfurta je sve mirisalo na pad.

Jos samo da je netko tada napisao “evo ja sam kupio ldx1 i cekam do 7400” medjutim to nije nitko nego su svi pisali o shortu jos od 7100bodova 😀

...


7750 granična na DAX1 short !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Što se događa kada pređe certifikat granicu?



7750 granična na DAX1 short !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Što se događa kada pređe certifikat granicu?
[/quote]

ostaješ bez svega, a MM postavlja nove granice

prema mjesečnom grafu i DAX ( FTSE 100 također ) i SP 500 imaju čisti ATH trend
prema dnevnom ako dax probije i 7437 ode u nebo

volio bi da me netko demantira jer sam i ja u shortu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




7750 granična na DAX1 short !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Što se događa kada pređe certifikat granicu?
[/quote]

ostaješ bez svega, a MM postavlja nove granice
[/quote]
Koja je razlika između izvršne i granične vrijednosti

Pozdrav svim nazocnima.

Neko vrijeme sam odustao od pisanja po forumu jer mi se zgadilo drukanje na dionicama, ali evo me sad medju certifikatima, pa da se ukljucim. 🙂

Odgovor za smallfox:

Granicna cijena je ona na kojoj certifikat puca, tj. nema ga vise.

Izvrsna cijena je osnovica po kojoj se racuna vrijednost certifikata (kod short: (izvrsna – trzisna)* omjer (i tecaj))
Kod long: trzisna – izvrsna)* omjer (i tecaj)

Ako sam sta falio, ispravite me.

I jos nesto, ako probije granicnu, ne gubis sve (barem tako mislim), nego dobijes razliku izmedju granicne (koja postaje trzisna) i izvrsne.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Pozdrav svim nazocnima.

Neko vrijeme sam odustao od pisanja po forumu jer mi se zgadilo drukanje na dionicama, ali evo me sad medju certifikatima, pa da se ukljucim. 🙂

Odgovor za smallfox:

Granicna cijena je ona na kojoj certifikat puca, tj. nema ga vise.

Izvrsna cijena je osnovica po kojoj se racuna vrijednost certifikata (kod short: (izvrsna – trzisna)* omjer (i tecaj))
Kod long: trzisna – izvrsna)* omjer (i tecaj)

Ako sam sta falio, ispravite me.

I jos nesto, ako probije granicnu, ne gubis sve (barem tako mislim), nego dobijes razliku izmedju granicne (koja postaje trzisna) i izvrsne.

nisi u pravu. ako probije graničnu vrijednost certifikat puca i gubiš sve.

dakle, pametno je prodati sve što imaš prije nego dotakne graničnu cijenu. bez obzira na gubitke. jedina caka je u tome da se granična cijena može dogoditi u trenutku kada je naša vrla burza zatvorena. u tom slučaju [emo_vrtimise]

ja sam mislio da su žmukljari samo na zse a ono ovi na dax-u 10x gori manipulatori kenjaju u ovi 10 bodova tri sata

mi smo ipak zemlja slučaj



Pozdrav svim nazocnima.

Neko vrijeme sam odustao od pisanja po forumu jer mi se zgadilo drukanje na dionicama, ali evo me sad medju certifikatima, pa da se ukljucim. 🙂

Odgovor za smallfox:

Granicna cijena je ona na kojoj certifikat puca, tj. nema ga vise.

Izvrsna cijena je osnovica po kojoj se racuna vrijednost certifikata (kod short: (izvrsna – trzisna)* omjer (i tecaj))
Kod long: trzisna – izvrsna)* omjer (i tecaj)

Ako sam sta falio, ispravite me.

I jos nesto, ako probije granicnu, ne gubis sve (barem tako mislim), nego dobijes razliku izmedju granicne (koja postaje trzisna) i izvrsne.

nisi u pravu. ako probije graničnu vrijednost certifikat puca i gubiš sve.
[/quote]

Mislim da je Therion u pravu, ali to je vrlo mali iznos razlike pa je skoro kao da si sve izgubio

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Uf, koje olakšanje na ovakav GDP, cijelo jutro se svađam sam sa sobom, moglo me naguzit i na logu i na shortu. sad sam opet ja taj koji guzi. [emo_zloban]




Pozdrav svim nazocnima.

Neko vrijeme sam odustao od pisanja po forumu jer mi se zgadilo drukanje na dionicama, ali evo me sad medju certifikatima, pa da se ukljucim. 🙂

Odgovor za smallfox:

Granicna cijena je ona na kojoj certifikat puca, tj. nema ga vise.

Izvrsna cijena je osnovica po kojoj se racuna vrijednost certifikata (kod short: (izvrsna – trzisna)* omjer (i tecaj))
Kod long: trzisna – izvrsna)* omjer (i tecaj)

Ako sam sta falio, ispravite me.

I jos nesto, ako probije granicnu, ne gubis sve (barem tako mislim), nego dobijes razliku izmedju granicne (koja postaje trzisna) i izvrsne.

nisi u pravu. ako probije graničnu vrijednost certifikat puca i gubiš sve.
[/quote]

Mislim da je Therion u pravu, ali to je vrlo mali iznos razlike pa je skoro kao da si sve izgubio
[/quote]

ok, možda sam u krivu ali nadajmo se da će taj crni scenarij ostati u području teorije [emo_namigusa]

šteta da ne postoji klađenje koji bu certifikat prvi puknul

@gnjevni;

pa to nije nikakav problem,

ak’ ga nema, izdaće ga[emo_smijeh]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close