Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@Inverter
I koji su ciljevi? Gdje je TOP? i uopce jesi li u longu?

Ma nema on longa!

Danas 7-8 za nekog tko je posran.
Onda sutra kak smo se dogovorili, a onda u nebesa.
Hebiga Božić se bliži, a ne znam kaj je gore.

Ne imati curu ili ih imati barem tri.
Bar da sam Turčin, sad bi lijepo harem otvoril pa ne imal ljubavnih problema.

Ps Savjeti su dobrodošli, jel fakat bum ban krot.[emo_vrtimise]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

molim komentar tehničar

gledam dax da li stvara glavu s 2 ramena
ako probije tih 7415 onda je napravio klasičnu glavu s 2 ramena, ali za up trend
prvi vrh prvog ramena vidim na 7173 ( 23.10), glavu na 6950 ( 16.11) i upravo se radi drugo rame
ukoliko probije to drugo rame na 7415 može se očekivati pad na visinu prvog ramena 7173, ali onda veliki rast iznad 8000 bodova


@Inverter

I koji su ciljevi? Gdje je TOP? i uopce jesi li u longu?

..evo zona shorta po meni ..upao oko 7400 prvi short

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

uzeo jučer na onoj brutalnoj crvenoj svijeći 400+100kom ovog novog LGD1, izašao sad 500kom nakon 11h kad nakon 3 white soldiers nije naredna svijeća otišla još gore na satnom dijagramu. možda prerano ali doista je velika poluga na ovom čudu, treba opreza da opet neki kongresnik ne izleti s pesimističnim debilanama.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

hm zanimljivi pad kamata na 10y talijanske obveznice. ne vjewrujem [emo_smijeh]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

7750 granična na DAX1 short !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mida
ajde pogledaj kad je DAX zadnji put bio na razini 7750?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gismund

samo podsjećam na oprez, a tehnika glava dva ramena sugerira preko 8000 bodova, istina uz prethodni pad do 7137, ali može i manje pasti

padom talijanskih obveznica, dobrim GER izvješćem o nezaposlenosti + danas amerima će sigurno biti drastičan pad claimsa + GDP bude kao i pretpostavljen mislim da DAX može do 7500 bez problema, ameri imaju još finih 3 % do prošlog vrha za odraditi

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ljudi, ovaj ludi dax će me koštat glave..ne usuđujem se uzeti još shorta a vuče me jer ovo je već stvarno pretjerani rast bez ikakve korekcije…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

USA ima još oko 1% d ili malo više da udari u SMA 50 i sumnjam da će ju lako probiti prvesntveno jer će sva 3 indexa udariti u nju simultano(nema pulla jedan na drugi).

Ali budemo vidjeli:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

ja sam uzeo danas biturbo short mislim da su nijemci malo pretjerali

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


ja sam uzeo danas biturbo short mislim da su nijemci malo pretjerali

Da malo…[emo_bijesan]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

LDX1 napravio 100% od dna daxa cca 6970 [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close