Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.agram-brokeri.hr/UserDocsImages/dokumenti/Agram%20Brokeri%20-%20Cjenik%20usluga%20studeni%202019.pdf

Ima netko jeftiniju varijantu ?

Razočaran u Agram.
Postoji li u RH broker koji nema minimalne naknade ?

Nema. Agram i dalje najjeftiniji. Ocito je i njima vise dosadilo obracunavati “burekaske” naloge, pa nek ih ekipa i dalje zadaje. Pa nek sad svak vidi isplati li mu se “trejdati”.

Mislim da su Erste brokeri bez minimalne naknade
Što imate protiv trejda ?
Vidjeti ćemo likvidnost bez trejda

Na Agramu nije bilo ” burek” naloga. Minimalna vrijednost naloga 1000 kn.

Kada čitam o naknadama vani, ove naše treba namazati katranom i perjem.

Osobno koristim ZABA-u.
Ne zato što su najbolji i najjeftiniji već baš zato što su najskuplji. Tako me odbijaju od trejdanja i prisiljavaju držati dugoročno.
Mnogo sam profita izgubio trejdajući. Da sam samo kupio i držao, zaradio bih mnogo više.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.


Nema. Agram i dalje najjeftiniji. Ocito je i njima vise dosadilo obracunavati "burekaske" naloge, pa nek ih ekipa i dalje zadaje. Pa nek sad svak vidi isplati li mu se "trejdati".

Ne vidim zašto vam smetaju “burekarski nalozi”. Svatko kupuje što može i koliko može.


Kada čitam o naknadama vani, ove naše treba namazati katranom i perjem.

bas to…uzas…


Mislim da su Erste brokeri bez minimalne naknade
Što imate protiv trejda ?
Vidjeti ćemo likvidnost bez trejda

Erste ima minimalnu naknadu, mislim 25 kn. To mi je kao studentu zadavalo glavobolje prilikom svakog naloga. Mislio sam da sam se toga riješio…


Mislim da su Erste brokeri bez minimalne naknade
Što imate protiv trejda ?
Vidjeti ćemo likvidnost bez trejda

Erste ima minimalni 20 kn dakle najjeftiniju su (za kunu)

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

20 kuna je min kod ERSTE-a
Provjerio sam i ostale (sve čini mi se), i dalje je Agram najjeftiniji

A ništa, zadavati naloge > 4500 kn


Na Agramu nije bilo " burek" naloga. Minimalna vrijednost naloga 1000 kn.

Sad će minimalna za realiziranih 0,4 posto provizije biti 4.800 kuna. Realno gledajući, ta nova minimalna i nije otišla previsoko.

Žalosno ovo s minimalnom provizijom
Otišli smo 3 koraka unazad

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

trejdajte više pa će vam biti i 0,25%

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close