Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ljudi, tako je bilo i zadnji puta kad su puštali novu verziju radi usklađivanja tickera dionica, sjećate se ‘agramovci’? pa je danas sve ok
bit će i s novom verzijom… samo jadni oni nemaju tko da im testira očito
šaljite im pokude (ali i pohvale) na mail, riješit će oni sve

i da, Pongo & co., i mene zanima koja je to jeftinija i bolja alternativa?



Taj vas Agram dere ko male macice a vas vecina i dalje ste tu?😳🤔
Sad vam i novu platformu pustio, vidio sam je, to je sramota!

Koju alternativu ti predlažeš?
[/quote]
Ja koristim ErsteBroker, radi naravno na PC i na mobu, tabletu!

Kod nas ništa ne valja, što god se novo pokuša, popljuje se. Zanimljivo mi je da već nakon niti par sati što je izašla nova verzija svi su već pljucali ko pravi “stručnjaci”… Jeste li ju isprobali? Jeste vidjeli što je bolje? Navika je gadna stvar, a kad nešto poremeti ustaljenu naviku, to nikako ne valja jer eto, moramo nešto novo naučiti, prilagoditi se…

Što ja mislim o novoj verziji? Nemam pojma, moram se PRIVIKNUTI na nju i rješiti se stare navike da bi znao je li bolja ili ne.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

meni nije ok. . nije pregledna , nema dobiti/gubitka, tehničke analize .
ipak, vjerujem da su dobili toliko packi ovih dana od svih nas, da će se nešto sigurno popraviti .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ako ukinu 19 čuna min provizije pogledat ću im kroz prste

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Mislim da je sve bolje i preglednije na novoj verziji agrama…jedino sto fali je pregled dobiti..a to su mozda namjerno maknuli jel što manje znamo više trošimo i okrećemo love…

Pridružujem se negativnim kritikama. Nova inačica djeluje dosta konfuzno i nedovršeno… Srećom da su ostavili opciju da se može još uvijek koristiti stara verzija.
Postoje i druge brokerske kuće, izbor postoji, pa ako ne dotjeraju izgled…


Mislim da je sve bolje i preglednije na novoj verziji agrama…jedino sto fali je pregled dobiti..a to su mozda namjerno maknuli jel što manje znamo više trošimo i okrećemo love…

DOBAR! i da se manje živciramo 🙂

Uredite stupce i postavite sve kako vam paše pa ce onda bit i preglednije..
jel ovako na prvu i na tvorničkim postavkama i mene je zbunjivalo…
i super je kada zadaješ nalog i upišes količinu dionica odma dolje izbaci vrijednost u kunama…znaci nemoram više koristit kalkulator.. a i vide se u pregledniku gdje su aktivni nalozi..

Credos sve nadmašuje . I ne mijenjaju i ne zbunjuju . Provizija mala za sve xtr –


Credos sve nadmašuje . I ne mijenjaju i ne zbunjuju . Provizija mala za sve xtr –

Minimalna je 25 kuna, a naplaćaju 12,50 kuna ODREGISTRACIJU dionica???

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Koliko priče oko nove platforme za trgovanje, a burza je na umoru. Delistiranje jedne po jedne se nastavlja.
Mogu oni (bilo tko) sloziti i svemirski brod za trgovanje, ali uskoro se zaista neće imati s čime trgovati.


Koliko priče oko nove platforme za trgovanje, a burza je na umoru. Delistiranje jedne po jedne se nastavlja.
Mogu oni (bilo tko) sloziti i svemirski brod za trgovanje, ali uskoro se zaista neće imati s čime trgovati.

u sridu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

da li je netkom poznato s čime se može pristupit ino burzama, barem regija ako ne šire?
a da nisu CDSovi

kakva iskustva imate sa erste brokerom??

New Report

Close