Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zapravo, 1GBP po transakciji (nakon što potrošiš free transakcije), i 0,01% godišnje za skrbništvo

aha. krivo sam skuzio.. a gdje je portfelj? vidi se u aplikaciji? nisam jos isprobao…

Nisam ni ja još ništa isprobao. Trenutno je samo za Metal kartice (koju nemam), kasnije će biti i za ostale. Sve bi trebalo ići kroz aplikaciju. i još – zasad samo market nalozi
Najavljuju i limit naloge kao i UK i EU burze

Pitanjce: želio bih uteći iz Hite, ali u njihovoj aplikaciji nema opcije za odregistraciju dionica.
Ima li itko ideju kako se mogu odregistrirati dionice sa Hite, a da se ne moram gombati s telefoniranjem?

a da probaš preko skdd. isto ti je telefon. stavljanje na slobodnu poziciju pa opet negdje registracija i prenos drugom brokeru. moraš znati i svoj pin u skdd.

who dares, wins


Pitanjce: želio bih uteći iz Hite, ali u njihovoj aplikaciji nema opcije za odregistraciju dionica.
Ima li itko ideju kako se mogu odregistrirati dionice sa Hite, a da se ne moram gombati s telefoniranjem?

Ja sam im poslao mail da bi sve odregistrirao pa su me nazvali da još jednom provjere i onda kada sam potvrdio su sve odregistrirali i isplatili novce na računu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Nisam ni ja još ništa isprobao. Trenutno je samo za Metal kartice (koju nemam), kasnije će biti i za ostale. Sve bi trebalo ići kroz aplikaciju. i još – zasad samo market nalozi
Najavljuju i limit naloge kao i UK i EU burze
Proradilo je prije desetak dana i za standard kartice, ima papirologije kao i kod nas no naknade su zaista minimalne (do nekog broja transakcija mjesečno). Sve se radi kroz aplikaciju na mobitelu i preostalo je educirati se i o tamošnjim prilikama, početni kapital 10 USD za mene dok se ne zagrije knjiga 🙂
Ujedno ako netko želi pozivnicu za Revolut karticu neka mi se javi porukom, startnih troškova nema, a uprihodimo po 50kn i vi i ja.



Nisam ni ja još ništa isprobao. Trenutno je samo za Metal kartice (koju nemam), kasnije će biti i za ostale. Sve bi trebalo ići kroz aplikaciju. i još – zasad samo market nalozi
Najavljuju i limit naloge kao i UK i EU burze
Proradilo je prije desetak dana i za standard kartice, ima papirologije kao i kod nas no naknade su zaista minimalne (do nekog broja transakcija mjesečno). Sve se radi kroz aplikaciju na mobitelu i preostalo je educirati se i o tamošnjim prilikama, početni kapital 10 USD za mene dok se ne zagrije knjiga 🙂
Ujedno ako netko želi pozivnicu za Revolut karticu neka mi se javi porukom, startnih troškova nema, a uprihodimo po 50kn i vi i ja.
[/quote]
Gledao sam i ja, zvuči zanimljivo za probati, jedino me strah prijavljivanja poreza na dividendu, pogotovo mi je to glupo na neke sitne uloge…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Pročitajte na netu i dio o tome kako Revolut blokira sredstva i drži ih zamrznutima po više mjeseci, a sve u skladu sa UK zakonodavstvom…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Revolut – standard
Kupio jucer prvu dionicu.
Bez naknade su tri transakcije mjesecno, maksimalnog iznosa 1000$
Ne vide se ask/bid kroz aplikaciju, nalog ide po market cijeni

Revolut Metal – koliko sam skuzio 100 transakcija free. ne znam dal je prvih 100 ili 100 mjesecno. ali je problem gubitak novaca konverzije KN USD. i onda sto ako se proda i onda dolar padne? :)recimo sada je dolar jako visoko..

Znaci danas je i Schwab provizije stavio na nulu, pretpostavljam da ove nase domace to uopce ne zanima?


Znaci danas je i Schwab provizije stavio na nulu, pretpostavljam da ove nase domace to uopce ne zanima?

Heheheh naše, pa dok ide deri, jeste da imaju kikiriki promete i transakcije da ni struju opremu ne mogu pokriti..

I Agram brokeri uveli minimalnu naknadu od 19 kuna… vrijeme je za promjenu brokera… imali netko preporuku?
S kojima se brokerima može trgovati na burzama u njemačkoj? Ili barem u Sloveniji?

Promjena Cjenika usluga i skora implementacija nove platforme
Poštovani,

Ovim putem Vas obavještavamo o važnim novostima vezanim uz promjenu Cjenika usluga trgovanja vrijednosnim papirima te skoroj implementaciji nove i unaprijeđene platforme za internet trgovanje.

Obzirom na promjenu troškovne strukture naknada koje terete Agram brokere, društvo je donijelo odluku o promjeni Cjenika usluga trgovanja vrijednosnim papirima putem „Agram trader“ platforme.

U dosadašnjem modelu obračuna naknade za trgovanje vrijednosnim papirima putem interneta, društvo uvodi minimalnu proviziju po nalogu u iznosu od 19 kuna, koja i dalje omogućava klijentima Agram brokera najpovoljnije uvjete za trgovanje na domaćem tržištu kapitala.

Uz tu promjenu, predstavljamo i novi model obračuna naknade za trgovanje vrijednosnim papirima, model FIX 27 + VAR 0,27% koji omogućava dodatne uštede i još efikasnije trgovanje vrijednosnim papirima, ukoliko to odgovara Vašem stilu trgovanja.

NAPOMENA: Svi klijenti koji ne odaberu izmjenu modela obračuna naknade za trgovanje, biti će automatizmom razvrstani u dosadašnji model obračuna naknade, uz uvođenje minimalne provizije u iznosu od 19 kuna. Promjena modela obračuna naknade omogućena je na mjesečnoj bazi, a istu možete zatražiti putem mail adrese info@agram-brokeri.hr, sljedećeg sadržaja:

PREDMET: Promjena modela naknade
SADRŽAJ: Ime i Prezime
FIX 27 + VAR 0,27%

Ovim putem također najavljujemo novu platformu za trgovanje vrijednosnim papirima, koja je u završnoj fazi izrade i implementacije. Nova trgovinska platforma omogućit će klijentima Agram brokera trgovanje na najvišoj mogućoj razini uz najkonkurentije naknade na domaćem tržištu kapitala.

Novi Cjenik usluga nalazi se na sljedećoj poveznici: Cjenik usluga.
Izmijenjeni Cjenik primjenjuje se od datuma 05.11.2019. godine.

Zahvaljujemo Vam se na ukazanom dugogodišnjem povjerenju i radujemo se daljnjoj, obostrano uspješnoj suradnji!

New Report

Close