BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa ne ide Belje na londonsku burzu! pitanje je čak hoće li i Agrokor ići?!

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


idemo li već danas na 100 kn?? [thumbsup]

mislim da ne, ali blokada na cca 98 da.

izgleda mi kao da je cijela burza taoc priče sa beljem…e stvarno je velika burza [thumbsup]

i još sam zaboravio reči nama je 100 miljona eura puno jer su nam mali prometi na burzi pogledajte kakvi su prometi na NYSE i LSE
ako je toda več tolko dobar i moćan da posluje sa takvim fondovima i bankama valjda može i dobit novce da zatvori financisku konstrukciju za belje a ionako piše da je ovih 800 miljona eura sve keš i to največi dio je sam donio

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

@modrobradi

BAKICAAA, 21.10.2011. u 14:04
a ionako piše da je ovih 800 miljona eura sve keš i to največi dio je sam Toda donio

…je dragi modrobradi i to u konzumovim kesicama… [lol] [lol]

Bakice, pusti ih da uživaju. Svima drago kad dionice rastu. Kad se pokaže da si ti u pravu ionako ti neće nitko reći hvala. Gledaj i zabavljaj se. 🙂

Zanimljivo…najviše postova na dan kad cijena ide gori ili doli,kao da jučer nismo znali šta i danas..
[yawn]

Meni je zanimljivije da je cijena narasla 8 %, dok je u isto vrijeme Crobex oko nule, dan nakon što je starija izvršna dopredsjednica Agrokora izjavila " da sa Hanfom još komuniciraju oko Belja ".

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Meni je zanimljivije da je cijena narasla 8 %, dok je u isto vrijeme Crobex oko nule, dan nakon što je starija izvršna dopredsjednica Agrokora izjavila " da sa Hanfom još komuniciraju oko Belja ".

lp

Znači to je kao na placu….


Meni je zanimljivije da je cijena narasla 8 %, dok je u isto vrijeme Crobex oko nule, dan nakon što je starija izvršna dopredsjednica Agrokora izjavila " da sa Hanfom još komuniciraju oko Belja ".

lp

***pa to je valjda bakicaaa [smiley] inače, stanje aska na cijenama oko 300 :

4865 280,00
2027 290,00
30 299,00
75 299,99
4452 300,00

ima jos 1401 na 250, 626 na 329, 668 na 373 i jos pedesetak s kolicinama od po <500 itd.

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Meni je zanimljivije da je cijena narasla 8 %, dok je u isto vrijeme Crobex oko nule, dan nakon što je starija izvršna dopredsjednica Agrokora izjavila " da sa Hanfom još komuniciraju oko Belja ".
lp

znači da nemaju namjeru dat ponudu i da traže rupe da to izbjegnu?!?

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!


…vi svi diskutirate kao da je stvar tako jasna,kao da on nikako neće uspjeti niti na Upravnom niti na Ustavnom sudu,a lijepo sam vam jutos postala link Odluke Ustavnog suda koji naravno nitko nije našao za shodno da komentira…
http://sljeme.usud.hr/usud/praksaw.nsf/Pojmovi/C12570D30061CE53C12572300030A7BB?OpenDocument

malo sam bio jutros u gužvi, ali evo ti kratkog objašnjenja

novim zakonom je ponovno uvedena navedena odredba da dionice ne nose pravo glasa.
pri tome treba imati na pameti da je novi zakon o preuzimanju dioničkih društava usklađen sa pravnom tekovinom eu, pa kad bi ustavni sud ponovno donio ovakvu odluku, onda bi se RH našla u vrlo nezgodnom položaju jer bi to značilo da nema usklađeno zakonodavstvo sa pravnom tečevinom EU

tako da ta kao i mnoge slične odluke našeg ustavnog suda koje se tiču ZTDa, ulaskom u EU će morati biti usklađene
Direktiva 2004/25/Europskog parlamenta
http://www.mvpei.hr/custompages/static/hrv/files/pregovori/5/p6.pdf
http://www.vlada.hr/hr/content/download/29061/395898/file/260-03.pdf

Ne boj' te se!

Neloša podrška na bidu za kraj 1.613 na 95. [smiley]


pa ne ide Belje na londonsku burzu! pitanje je čak hoće li i Agrokor ići?!

ko priča o belju
pričamo o agrokoru koji mora dat ponudu ako hoče biti dobro prihvačen u svjetu ko pravi igrač
agrokor je velki koncer u hrvatskoj več je i regionalni a hoče postati igrač i na višoj razini
belje je mali dio agrokora i ko takav nije važan u tim okvirima al može bit uteg ako toda nebude poštovao zakone i dao ponudu za belje
šta je 100 miljona eura na svjetskim razinama to je siča

toda poštuj domače zakone pa čemo ti možda prodati merkator to su rekli slovenci

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Danas odlicno, lagano akumulacija, slijedeci tjedan ce biti zanimljivo, a uskoro ce i izvjesce.

New Report

Close