BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@flayer

bob1391, 21.10.2011. u 12:07
Svako buduće novo zaduživanje će generirati veću kamatu koju Toda mora platiti, ako ne ispoštuje zakon. Znamo da novac ne voli nesigurnost…

…vi svi diskutirate kao da je stvar tako jasna,kao da on nikako neće uspjeti niti na Upravnom niti na Ustavnom sudu,a lijepo sam vam jutos postala link Odluke Ustavnog suda koji naravno nitko nije našao za shodno da komentira…

http://sljeme.usud.hr/usud/praksaw.nsf/Pojmovi/C12570D30061CE53C12572300030A7BB?OpenDocument

…nisam baba vračara da znam što će napraviti ali moje je mišljenje da će iskoristiti sva pravna sredstva,a eventualno dati ponudu koja malim dioničarima neće biti po volji…

…prema tome život ide dalje i sve riješava u hodu…
[/quote]

Koleginice nakon tog vaseg posta postavil sam vam pitanje na koje niste jos odgovorili pa cu vam ga ponoviti.



@Bakicaaa

A jel pu Ustavu da se manjinski dionicari iskljucuju iz dokapitalizacije? Da li se tu ne krse njihova prava vlasnistva takodjer zajamcena tim istim Ustavom?

Nije bolest sve što boli

@Savage

BAKICAAA, 21.10.2011. u 12:07
dioničari praktički korak do pravomoćne presude
…je,možda ako ste čitali Regoča od I.B.Mažuranić…to su otprilike takvi koraci…

…e,sad još samo presuda po Žalbi na VTS,pa odluka Upravnog suda…ili ovrha pa odluka Upravnog suda…brat bratu još barem dvije godine sa neizvjesnim i po meni negativnim rezultatom…

Bakica jesi ti mene poslušala kad sam te molio da opet kupiš Belje?? Znaš da ja tebi želim dobro ….i ljepo[rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

I tako do tece diskusija….



@Savage

znalac3, 21.10.2011. u 12:18
dioničari praktički korak do pravomoćne presude
…je,možda ako ste čitali Regoča od I.B.Mažuranić…to su otprilike takvi koraci…

…e,sad još samo presuda po Žalbi na VTS,pa odluka Upravnog suda…ili ovrha pa odluka Upravnog suda…brat bratu još barem dvije godine sa neizvjesnim i po meni negativnim rezultatom…
[/quote]
Barem bude zanimljivije. Ulog će biti sve veći svakim danom.

Pa Bobe, manjinski dioničari iz dokapitalizacije su bili isključeni i na PBZ, Kabi..itd, neda mi se misliti.

baka pukla i lupa po prodaji izgleda 🙂
sad ce joj se sve opet cinit ruzicasto

@Dunlop

…upristojite se i prestanite vrijeđati…ovo vam je već drugi put u 24 sata…

…ako nemate što pametnije,ne morate ni komentirati ovako primitivno…

…o vama ipak imam malo bolje mišljenje…

idemo li već danas na 100 kn?? [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje


Pa Bobe, manjinski dioničari iz dokapitalizacije su bili isključeni i na PBZ, Kabi..itd, neda mi se misliti.

Znam kolega, ali bakice se vadi na Ustav pa da ju pitam jel manjinski vlasnici imaju neki drugi Ustav. Tako da bi onda i tu stavku trebalo ispitat na ustanom jer neko moze jednostavnim iskljucenjem prava manjinskih i dokapitalizacijom postat apsolutni vlasnik.

Ako se odluka o oduzimanju prava opet proglasi nistavnom na ustavnom sudu onda neka ukinu cijeli zakon o preuzimanju jer on nema svrhe i nek donesu zakon da ako si veliki moras(moras) uzet malima jer su oni mali i nemaju nikakva prava.

Nije bolest sve što boli

malo se urazumite u igri su malo ozbiljniji ulozi od toga dal će neko dič 30 70 ili 120 posto na 2000 3000 dionica ili još manje ovi burek igrači

ako hoče dobit dobar rejting za daljnje širenje morače poštovat zakone
ako hoče bez dodatnih problema kupit merkator morače poštovat zakone
ako hoče bit na lodnoskoj burzi morače poštovat zakone
ako hoče ubuduče dobro poslavat sa drugim svjetskim bankama i fodnovima morače poštovat zakone

to znači morače dat ponudu za otkup preostalih slobodnih dionica !!!

Živjeli [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


malo se urazumite u igri su malo ozbiljniji ulozi od toga dal će neko dič 30 70 ili 120 posto na 2000 3000 dionica ili još manje ovi burek igrači

ako hoče dobit dobar rejting za daljnje širenje morače poštovat zakone
ako hoče bez dodatnih problema kupit merkator morače poštovat zakone
ako hoče bit na lodnoskoj burzi morače poštovat zakone
ako hoče ubuduče dobro poslavat sa drugim svjetskim bankama i fodnovima morače poštovat zakone

to znači morače dat ponudu za otkup preostalih slobodnih dionica !!!

Živjeli [thumbsup]

Sve stoji što ste napisali, samo mi je promakao dio oko Londonske burze, od kuda to?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.poslovni.hr/vijesti/todoricev-trgovacki-holding-bit-ce-na-londonskoj-burzi-188937.aspx


malo se urazumite u igri su malo ozbiljniji ulozi od toga dal će neko dič 30 70 ili 120 posto na 2000 3000 dionica ili još manje ovi burek igrači

ako hoče dobit dobar rejting za daljnje širenje morače poštovat zakone
ako hoče bez dodatnih problema kupit merkator morače poštovat zakone
ako hoče bit na lodnoskoj burzi morače poštovat zakone
ako hoče ubuduče dobro poslavat sa drugim svjetskim bankama i fodnovima morače poštovat zakone

to znači morače dat ponudu za otkup preostalih slobodnih dionica !!!

Živjeli [thumbsup]

hoće


http://www.poslovni.hr/vijesti/todoricev-trgovacki-holding-bit-ce-na-londonskoj-burzi-188937.aspx

tnx!

Nijel oše, koliko to ima na 280 prodaje?

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close