BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala Quarku i Alienu na odgovoru.
Nisam tehničar, a grafove isčitavam kako kada. Za sada sam u plusu s isčitavanjem. Do kada….. pitanje je vremena.

Sada kada ću moći proučavati više grafova, vjerujem da ću znatnije poboljšati isčitavanje istih.

Gric, gric malo po malo i ode prvih 1000 blokade. Samo da imaoci ne popuste pod pritiskom. Bitka za Dardu je dobivena.[smiley7]

Koma čovječe.

Oćemo li danas preskočiti psihološku barijeru na 350 kn, pitanje je sad, snage ima, ali jel ima volje ili će se čekati plašljivci kojih je sve manje [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Npr. na Belju vrlo jednostavno može vidjeti da porast cijene prate i nadprosjećni volumeni što je siguran pokazatelj da su se u igru uključili fondovi ili veći investitori koji su uostalom i garancija da se cijena neće vratiti odakle je krenula nego će nastaviti rasti kad i ako to njima bude odgovaralo.


Nikica, boss – isto kao i vi kad sam poceo investirati nisam blage imao kaj je to MACD, RSI i ostale stvari na grafofima niti kako se to cita. Na http://www.to-one.com imate medju linkovima skolu gdje je sve jako jednostavno i jako lijepo i na hrvatskom objasnjeno sto je sto pa pogledajte. Meni je koristilo.

Hvala Quark i Alienu na nesebičnom trudu ljepo od vas!!!!!
[smiley2][smiley2][smiley2]

Dobro – bolje – Belje!

Uhljebe na ulicu!!!!!

čini mi se da nećemo danas probit 350, imamo kočničara od skoro 2000 kom na razinama od 344,49 do 345,99, a ukupni promet malo preko 3000 kom. neću se buniti ako nisam u pravu.

[b]Ima se![/b]

MIslim da nema brige za Belje. Od utorka, srijede mislim da idemo dalje. Do onda neka prođe još par milja kn prometa na 340 kn i razina će biti betonirana.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

I kao sto rekoh, predvidjanje za 400 do petka je bilo nebulozno. Nece ovdje biti blokada u plus sam tak.

Meni je ovaj tjedan samo jos ucvrstio moje tvrdnje da se ne isplati camit u ovoj dionici [smiley8]
Skroz je divlja… korak naprijed, natrag dva… i onda mjesecima stoji ukopana dok “vlakici” okolo prolaze [smiley11]

Pretpostavka je majka svih zaj***


Meni je ovaj tjedan samo jos ucvrstio moje tvrdnje da se ne isplati camit u ovoj dionici [smiley8] Skroz je divlja… korak naprijed, natrag dva… i onda mjesecima stoji ukopana dok “vlakici” okolo prolaze [smiley11]

Što prije to shvate svi oni kojima nije mjesto u Belju nama ostalima će biti bolje.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


BrDa: ” Meni je ovaj tjedan samo jos ucvrstio moje tvrdnje da se ne isplati camit u ovoj dionici [smiley8] Skroz je divlja… korak naprijed, natrag dva… i onda mjesecima stoji ukopana dok “vlakici” okolo prolaze [smiley11] ” Što prije to shvate svi oni kojima nije mjesto u Belju nama ostalima će biti bolje.

Belje je dionica budućnosti koja se kupuje i čeka porast od 100 i više posto. Ova zamaranja jeli 340 ili 360 su nebitna. Tko nema vremena čekat ovo nije dionica za njega.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

quark:

BrDa: ” Meni je ovaj tjedan samo jos ucvrstio moje tvrdnje da se ne isplati camit u ovoj dionici [smiley8] Skroz je divlja… korak naprijed, natrag dva… i onda mjesecima stoji ukopana dok “vlakici” okolo prolaze [smiley11] ” Što prije to shvate svi oni kojima nije mjesto u Belju nama ostalima će biti bolje.

Belje je dionica budućnosti koja se kupuje i čeka porast od 100 i više posto. Ova zamaranja jeli 340 ili 360 su nebitna. Tko nema vremena čekat ovo nije dionica za njega.

Tocno tako

mika:

quark:

BrDa: ” Meni je ovaj tjedan samo jos ucvrstio moje tvrdnje da se ne isplati camit u ovoj dionici [smiley8] Skroz je divlja… korak naprijed, natrag dva… i onda mjesecima stoji ukopana dok “vlakici” okolo prolaze [smiley11] ” Što prije to shvate svi oni kojima nije mjesto u Belju nama ostalima će biti bolje.

Belje je dionica budućnosti koja se kupuje i čeka porast od 100 i više posto. Ova zamaranja jeli 340 ili 360 su nebitna. Tko nema vremena čekat ovo nije dionica za njega.

Tocno tako


U pravu ste.Belje će sigurno ići preko 100 %, a rasprava jel 340 ili 360, pokušajčići štopanja su samo razbibriga u čekanju sigurnog rasta. amen.

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


Belje je dionica budućnosti koja se kupuje i čeka porast od 100 i više posto. Ova zamaranja jeli 340 ili 360 su nebitna. Tko nema vremena čekat ovo nije dionica za njega.

Hvala na podršci cijenjenom kolegi. Mislim da se dosta paralela može povući između Varteksa, Petrokemije, Belja, Đure itd… To su definitivno dionice budućnosti naše burze. Tebale bi se naći u svakom portfelju barem u simboličnim količinama i ostaviti nek stoje bez previše špekuliranja.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Belje je dionica budućnosti koja se kupuje i čeka porast od 100 i više posto. Ova zamaranja jeli 340 ili 360 su nebitna. Tko nema vremena čekat ovo nije dionica za njega.

A zašto bih čekao u Belju, zašto ne bih izvrtio 5 drugih stvari, pa usao i u blje kasnije i tamo zaradio? Zašto čekati u jednoj dionici i čamiti? Pa bolje onda biti u nekoj dionici koja kontinuirano raste ili u više njih špekulirati, jednu po jednu…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Meni je ovaj tjedan samo jos ucvrstio moje tvrdnje da se ne isplati camit u ovoj dionici [smiley8]
Skroz je divlja… korak naprijed, natrag dva… i onda mjesecima stoji ukopana dok “vlakici” okolo prolaze [smiley11]

istu ovu pricu cuo sam prije 3 godine za THNK, ATLS, ERNT, KRAS, KOEI…
danas sve vrijede 5-10x vise

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

New Report

Close