BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte se uzbuđivati, srednja cijena je 317,53 neko sa malom količinom želi napraviti paniku. Ja prodajem Belje tek dogodine [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ako krenemo u korekciju narednih par dana,belje bi po meni trebalo najmanje “zaroniti” jer ovdje drhtavaca ima najmanje jer je dionica tottalno neatraktivna većini!!!![smiley1][smiley2]

Novac je kisik burze!


Ako krenemo u korekciju narednih par dana,belje bi po meni trebalo najmanje “zaroniti” jer ovdje drhtavaca ima najmanje jer je dionica tottalno neatraktivna većini!!!![smiley1][smiley2]

Je to sam i ja za ADRS-P-A mislio koji definitivno ima manje slabih ruku pa vidi ga danas [smiley3]


Ako krenemo u korekciju narednih par dana,belje bi po meni trebalo najmanje “zaroniti” jer ovdje drhtavaca ima najmanje jer je dionica tottalno neatraktivna većini!!!![smiley1][smiley2]

… nema veze čekam na bidu… jest s malo… ali i to je nešto…

Scio me nihil scire

Ako zaroni dobro ispod 300 onda definitivno kupujem još. Kako god okreneš opet plus! [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Ja si samo postavljam pitanje gdi je tu interes. Naime, trgovalo se danima po nekoliko tisuca dionica … okrenulo se hrpu love, a sve unutar +/-10kn od 320kn … meni nije jasno kak se nekom uopce da zarfkavati toliko oko toga 🙂
A jos jaci su mi oni koji prodaju po evo … zadnjoj cijeni … 310kn 🙂

jel moze tko malo pojasniti ovaj fenomen zvan Belje ? 🙂

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/


Ja si samo postavljam pitanje gdi je tu interes. Naime, trgovalo se danima po nekoliko tisuca dionica … okrenulo se hrpu love, a sve unutar +/-10kn od 320kn … meni nije jasno kak se nekom uopce da zarfkavati toliko oko toga 🙂 A jos jaci su mi oni koji prodaju po evo … zadnjoj cijeni … 310kn 🙂 jel moze tko malo pojasniti ovaj fenomen zvan Belje ? 🙂

To je fenomen zvan “jadransko osiguranje” iliti teorija copora (kud svi tu i mali mujo) [smiley7]

Pretpostavka je majka svih zaj***

Ako je to razlog, neka im je sa srećom.
Belje je nekad bilo najveći kombinat u bivšoj Jugi.
Biti će opet.
Bilo bi zanimljivo vidjeti izvješće za 1Q.
Any thuoughts…?


To je fenomen zvan “jadransko osiguranje” iliti teorija copora (kud svi tu i mali mujo) [smiley7]

ma ok za teoriju krda … meni nije jasno zasto neko (tko? a da ima neke koristi – a ja je ne vidim) stopa vrijednost na tih 320kn +/- … ono, pa bolje mu se isplati prodati 1000 komada po cijeni vecoj od 320 … 330 … 350 .. koliko vec. To mi nije jasno 🙂
to se desavalo na 302, 305, 307, 310, 315, 320 … ono … bezveze … rola li ga rola … 🙂

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/


Ako je to razlog, neka im je sa srećom. Belje je nekad bilo najveći kombinat u bivšoj Jugi. Biti će opet. Bilo bi zanimljivo vidjeti izvješće za 1Q. Any thuoughts…?

Prošle godine je bilo prihoda 86 milijuna i 300 000 dobiti u prvom kvartalu.Što će biti ove godine teško je nagađati???

Škorić se hvali koliko ulažu,rezultati ne mogu biti isti a ni lošiji, znači?

[smiley1][smiley1]

Novac je kisik burze!

Imam 40% portfelja u belju i stvarno vjerujem u rast al mi je to se nekako predugo čekanje. Nadam se da če ovo izvješče donjeti neki uzlet.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Imam i ja Belja ko u priči [smiley2], čak i na marginu… kad se sve zbroji imam cca42%. Prodat ću ga jedino u velikoj nuždi, mislim da ova dionica od početka godine do sada već trebala ostvariti stopu rasta preko 60% gledajući sve ostale dionice na našoj burzi i jako je podcijenjena, ako i dođe do korekcije veliki bi se mogli izvlačiti u jednoj od ovakvih dionica.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close