BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Objasnite mi osim toga koja stranka uopće nudi cjelovit i suvisao program bolji od programa ove Vlade?

ajd ti nama objasni neke od tih tocaka koji te tolko odusevljavaju iz tog programa a da nisu one opcenite koje imaju sve stranke (borba protiv korupcije, ulazak u eu itd..)


Napadate Jadranku Kosor koja je prva pokrenula borbu protiv korupcije i kriminala.

a mislim stvarno..bit fasciniran likom jadranke kosor to stvarno moras bit frajer..za mjesto predsjednice vlade je sposobna isto tolko kolko je pernar sposoban da vodi prosvjede..taj nemoze biti niti u kucnom savjetu sa ulazom o 5 stanova..
kad je sander odlazio zvucalo je kao los vic da dolazi jaca..sad vec vidim ima i poklonike [lol]

@dunlop
Program Vlade je konkretan i tranparentan i po meni dobar.
Provjerite na http://www.vlada.hr
Pozdrav

ma mos mislit da cu ici citati te suhoparne nebuloze..jel hitro hr jos uvjek stoji tamo [lol]

pa kad je tako dobar mogao si nam bar o jednoj tocki napisat jednu recenicu…ili ce opet biti ona stara, super vam je s nasim programom samo vi to jos ne osjecate.



Napadate Jadranku Kosor koja je prva pokrenula borbu protiv korupcije i kriminala.

a mislim stvarno..bit fasciniran likom jadranke kosor to stvarno moras bit frajer..za mjesto predsjednice vlade je sposobna isto tolko kolko je pernar sposoban da vodi prosvjede..taj nemoze biti niti u kucnom savjetu sa ulazom o 5 stanova..
kad je sander odlazio zvucalo je kao los vic da dolazi jaca..sad vec vidim ima i poklonike [lol]
[/quote]
Ja ne znam dokle ste "Vi dogurali",ali ona je prva predsjednica Vlade u Hrvatskoj i koliko me
memorija služi imala je nedugo nakon bijega Sanadera PODRŠKU OKO 70% građana.
Sada je podrška manja,ali do izbora ima vremena.Tko zna?
Vi čak ne želite pročitati program Vlade,a tvrdite da je loš!!!Vi ne želite raspravljati već
osuđivati.

Pozdrav

@bisakovi
stari moj ti nista ne kuzis…njoj se mjesto predsjednice vlade DOGODILO..nista vise od toga. usla u vladu zbog branitelja (pogledaj malo njezin politicki put)..ti mislis da je sanader za svog nasljednika mislio stavit nekog sposobnog…pa njemu je trebao neko s kim ce manipulirati iz sjene..vidis nacin na koji se mislio vratit.po tome najbolje vidis kolko on cjeni tu jadranku kosor..i ta nama vodi drzavu..
a vidit ces kad izgube izbore kolko ce jos biti predsjenica hdz…otpuhat ce je kao da je nikad nije bilo i vise nikad za nju cut neces..

ja ne citam programe niti jedne stranke jer smatram da je to samo ambalaza..tako i tako se oni dogovore nesto sasvim drugo u praksi..
a ako je tolko dobar program pa valjda bi tebi kao okorjelom glasacu hdz pasalo da ovdje isprezentira barem jednu tocku…cisto da vidimo u cemu se to razlikuje od drugih i sta je to tako dobro sta ti hvalis u tom programu..od svih ljudi sta su vidjeli link sigurno ce ih vise procitat sta ces ovdje napisati nego sta ce proucavati sta pise na vlad.hr

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Cini se da ni fondovi zapravo nemaju pojma o dogadjajima koji ce uslijediti jer samo drze pozicije bez da kupuju ili prodaju vec par tjedana. Kako su i bid i ask relativno tanki, za ocekivati je da kad procuri prvi insajderski info, cijena ce strelovito u blokadu.

Istina je da fondovi raspolazu sa malo informacija.Ne samo Oni vec i cjelo trziste.U svemu tome me vesli da ima nas INTELIGENTNIH investitora koji u cijeloj ovoj "prici" vide sretan zavrsetak.

SAMO CU VAM NESTO PRUCITI:
U KUHINJI LKPC,KUHA SE NESTO IZUZETNO PIKANTNO I OCITO JE DA JE MNOGO INVESTITORA "GLADNO" TE DA NEMAJU STRPLJENJA DA SACEKAJU DA KARAPANĐA (Pavlovic) ZGOTOVI JELO.
Vrlo brzo cemo uzivati u delicijama.

p.s.

Poruka svim odgovornim, jer znam da citate ovaj forum.

Preporuka: Pozurite sa "GLAVNIM MENU-om" i pazite da vam jelo ne ZAGORI

Svi koji znaju o cemu pricam razumjet ce sta je PJESNIK htio napisati.
[lol]
Malo sale ALI PUNO ISTINE [cool]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



@petrof

Možete mi biti prijatelj.
A što se informacija tiče koristim one koje su nam svima dostupne i izvodim moguće i realne zaključke.
To što top.10 ne kupuje već pomalo prodaje je također informacija,zar ne?
Zašto fondovi ne kupuju kada je cijena niska???
Zašto je dobit u 1Q strahovito pala?
Kakav utjecaj nemira u Africi je na privredu BiH?
Koliko godina treba da se sagradi koridor Vc kroz BiH?
Zašto se ne izdaje Prospekt za dokapitalizaciju?
Kada će uopće biti izdan?
Koliko politička nestabilnost u Hrvatskoj zbog prosvjeda utječe na dokapitalizaciju i sl.?
Kada pokušam dati suvisle odgovore na ova pitanja,ne mogu dijeliti Vaš optimizam.
Pozdrav

SAMO CU VAM NESTO PRUCITI:
U KUHINJI LKPC,KUHA SE NESTO IZUZETNO PIKANTNO I OCITO JE DA JE MNOGO INVESTITORA "GLADNO" TE DA NEMAJU STRPLJENJA DA SACEKAJU DA KARAPANĐA (Pavlovic) ZGOTOVI JELO.
Vrlo brzo cemo uzivati u delicijama.

JA SE ISPRIĆAVAM NA SMETNJI ,ALI MISLIM DA JE OVO ODGOVOR NA VEČINU PITANJA!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@supertalen

Drago mi je ste shvatili na sto sam mislio.
Ne zelim se osvrtati na komentare pojedinih kolega koji se kod investiranja ponasaju kao i ustvarno zivotu. Sve im moras SERVIRATI.To nas cini razlicitim.Netko nesto prepozna,netko uvidi priliku a netkome prilika prođe pokraj nosa.
Osobno smatram da je LKPC ODLICNA PRILIKA kako sada tako i u buducnosti.

p.s.Koridor Vc se ne odnosi samo na BiH. [cool]

http

://www.tportal.hr/vijesti/svijet/115410/Nebo-je-granica-americkim-investicijama-u-RH.html
neka i dobra vijest




…. dovesti na vlast poštene i sposobne ….

e vidiš tu je problem. Di su ti sposobni i pošteni? Jel se takvi kandidiraju na izborima? Kako prepoznati takve?
[/quote]

ma super….znači nismo kao sigurni koga drugoga staviti, pa onda najbolje da ostavimo ove lopove koji su pokrali cijeklu zemlju da kradu i dalje?!!? pa rađe crnog vraga nego njih nakon što su cijelu zemlju opljačkali i opustošili! [angry]
[/quote]

nisam rekao da treba ostaviti ove, treba ih maknuti, ali koga staviti? Kužiš problem?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

@dunlop
Obzirom da po vlastitom priznanju uopće ne čitate ni programe stranaka,a rušili bi ih,s vama nije moguće niti polemizirati jer vi se zalažete za nered i ne nudite rješenja.
Stoga odustajem od daljnje rasprave.
pozdrav

@sveps
U pravu ste kolega,oni bi samo rušili,a ništa ne nude.Niti ljude niti viziju niti program!!!
Pozdrav



@dunlop

Obzirom da po vlastitom priznanju uopće ne čitate ni programe stranaka,a rušili bi ih,s vama nije moguće niti polemizirati jer vi se zalažete za nered i ne nudite rješenja.
Stoga odustajem od daljnje rasprave.
pozdrav

stari, programi politckih stranaka se pretacu u zakone. a zakone bi trebao osjecati u stvarnom zivotu…kako svi znamo, mi ne osjecamo nista dobro na nasim ledjima..programe eventualno mozes procitati prije izbora da znas za kog ces glasati..a ici citati program jedne stranke u raspadu na kraju jedne 8 godisnje nocne more ostavljam za nekog drugog..imam puuuno pametnijeg posla nego citati te gluposti..

Još jedan Tuđmanov feudalac propao!

http://www.business.hr/hr/Komentari-i-analize/Trziste-kapitala/Komentar-Gem-set-mec-recesija?homesrclink=carousel

Jel ti zao Jaco? Ja bi se sakrio u paštetu i nikad više nebi izašao! [lol]

New Report

Close