BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nitko normalan ne moze podrzavati ovu vladu, tako da ti postotci nisu ni bitni, no mislim da treba izbore ostaviti iza ljeta, a vec sam napisao, da se mene pita, svi ti lideri stranaka da imaju malo vise morala, trebali bi organizirati skupno gašenje svojih organizacija i priču vratiti na male sobičke ili male staze gdje su nastajali šampioni poput ivice, janice, ili nekih znanstvenika, dakle na pojedinačne umove za koje svi znamo da postoje i da nas mogu voditi….ali realnost je da je hdz sada nesto malo moralniji nego prije, ali daleko je to od ljudi koji bi zasluzili biti tu. Navedite jednog ministra koji moralno i strucno moze pobjediti nekog drugog strucnjaka u RH, jesu li to najbolji ljudi u RH? Nasa vlada je recimo polovna skoda iz 90 godine a imamo na trzistu znanja recimo ljude na razni dok-ingovog elektricnog automobila? Itd…jos smo mi na razini huškanja i skandiranja…a sto cemo kad nemamo vođe koje bi sami sebe ugasili, mislim na stranke, jer nam stranke ne trebaju.

postoci su itekako bitni, jer izvrću trenutno stvarnu sliku i stanje u državi…silno se želi prikazati kako ova vlada nije legitimna, kako baš sada odjednom prosvjedi kad završavamo pregovore s EU?!
zar to nikome nije čudno?
nisam za nerede i prijevremene izbore…podržavam ovu vladu i smatram se normalnim…neka izbori budu na jesen…nek narod na njima odluči koga želi! čemu sada raspisivati prijevremene izbore?
a na izborima ne mislim glas dati SDP-u, koliko god vi tvrdili da su moralniji i ne znam kakvi sve ne…ta stranka počiva na temeljima da Hrvatsku nije trebalo ni osnovat…i još danas žale za Jugoslavijom, socijalnom državom, kombinatima koje je upravo njihova politika upropastila i dovela Jugu na prag bankrota…trebala bi njihova stranka provest prvo jednu dobru dekomunizaciju, kako je HDZ sprovodio detuđmanizaciju, da bi mi uopće došli na razmatranje da ih zaokružim…
a bome neću ni za HNS…za Čačića…gdi je njemu moral? taj se isto nakrao, a da ne pričam kako je potuko ljude u Mađarskoj i još ima obraza baviti se politikom…a s kim će to SDP u koaliciju nego s HNS-om…sam neće imati dovoljno da sastavi vladu…
koja je opcija? koji moral? vrh morala u državi vam je trenutno ovaj jadni hdz koji je svog predsjednika i premijera strapo u zatvor….nažalost…ali to je tako…

[/quote]

ADZ treba zabraniti kao stranku. Vrh poapsiti i dati mu milijun godina zatvora. Prije toga poništiti privatizaciju i vratiti ukradenu lovu.Ko danas glasa za ADZ treba ga hitno poslat na psihijatriju.
Nije me briga koliko ce smrader dobiti prdekane a treba dobiti minimalno 1000g ,ali je najbitnije za nas da VRATI pokradeno.
Ukoliko se smatrate domoljubima a ne kretenima i lopovima trebate podržati ovaj stav!

Za boljitak domovine!


……."Ministarstvo objavilo da benzin prelazi 10 kuna, pa hitno povuklo izračun!"…………..

Šteta, taman je dobro došlo, da svi popizhe do kraja i sruše Vladu.

a vi bi htjeli rušiti vladu?
koga biste vi htjel vidjeti na celu vlade?
to ste vidjeli u africi…
Vidla žaba da se konj kuje pa i ona digla nogu, a kad je vidla koliki je čavao , brzo ju je spustila

Samo jeste li vidjeli i kako je Gadafi to poceo rješavati…
jos cemo vidjeti kako ce zavrsiti ta pobuna…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nažalost svi ovi prosvjedi neće ništa promjeniti,malo je ljudi na ulicama.Pa vidjeli smo kako su Grci,Francuzi i ostali agresivni u svojim zahtjevima,mirnim prosvjedima se nikad ništa nije promjenilo.Kodnas čim netko ili neka grupa malo agresivnije izrazi svoje mišljenje njih se odmah proglašava huliganima,bagrom,i kako to nije dobro za ugled naše domovine,neš ti ugleda.Pa mi smo mikro svijet na planeti,ko nas šljivi za išta.Kako kaže EU tako će da bude,a jaca i njezini dupelizani mogu pričati o suverenosti samo svojim podanicima iz hdz-eja.Pako to još pije,kad njih slušaš misliš da je to neka zajebancija,puste reforme,rast ovoga,rast onoga,ma šta ona to priča,gdje ona živi?Neka ode malo medju narod i neka ih pita šta misle o njoj i njenom HDZ-eju i reformama koje je pokrenula.Može ih biti stid i sram,samo im je vlast bitna a narod,ko hebe.Pozdrav.



……."Ministarstvo objavilo da benzin prelazi 10 kuna, pa hitno povuklo izračun!"…………..

Šteta, taman je dobro došlo, da svi popizhe do kraja i sruše Vladu.

a vi bi htjeli rušiti vladu?
koga biste vi htjel vidjeti na celu vlade?
to ste vidjeli u africi…
Vidla žaba da se konj kuje pa i ona digla nogu, a kad je vidla koliki je čavao , brzo ju je spustila

Samo jeste li vidjeli i kako je Gadafi to poceo rješavati…
jos cemo vidjeti kako ce zavrsiti ta pobuna…

[/quote]

Ne , ja vladu nebi svrgao na nasilan nacin,vec iskljucivo izborima. Educirati narod , dovesti na vlast poštene i sposobne , tj prave domoljube a ne tkzv jami ga rođaće!



nitko normalan ne moze podrzavati ovu vladu, tako da ti postotci nisu ni bitni, no mislim da treba izbore ostaviti iza ljeta, a vec sam napisao, da se mene pita, svi ti lideri stranaka da imaju malo vise morala, trebali bi organizirati skupno gašenje svojih organizacija i priču vratiti na male sobičke ili male staze gdje su nastajali šampioni poput ivice, janice, ili nekih znanstvenika, dakle na pojedinačne umove za koje svi znamo da postoje i da nas mogu voditi….ali realnost je da je hdz sada nesto malo moralniji nego prije, ali daleko je to od ljudi koji bi zasluzili biti tu. Navedite jednog ministra koji moralno i strucno moze pobjediti nekog drugog strucnjaka u RH, jesu li to najbolji ljudi u RH? Nasa vlada je recimo polovna skoda iz 90 godine a imamo na trzistu znanja recimo ljude na razni dok-ingovog elektricnog automobila? Itd…jos smo mi na razini huškanja i skandiranja…a sto cemo kad nemamo vođe koje bi sami sebe ugasili, mislim na stranke, jer nam stranke ne trebaju.

postoci su itekako bitni, jer izvrću trenutno stvarnu sliku i stanje u državi…silno se želi prikazati kako ova vlada nije legitimna, kako baš sada odjednom prosvjedi kad završavamo pregovore s EU?!
zar to nikome nije čudno?
nisam za nerede i prijevremene izbore…podržavam ovu vladu i smatram se normalnim…neka izbori budu na jesen…nek narod na njima odluči koga želi! čemu sada raspisivati prijevremene izbore?
a na izborima ne mislim glas dati SDP-u, koliko god vi tvrdili da su moralniji i ne znam kakvi sve ne…ta stranka počiva na temeljima da Hrvatsku nije trebalo ni osnovat…i još danas žale za Jugoslavijom, socijalnom državom, kombinatima koje je upravo njihova politika upropastila i dovela Jugu na prag bankrota…trebala bi njihova stranka provest prvo jednu dobru dekomunizaciju, kako je HDZ sprovodio detuđmanizaciju, da bi mi uopće došli na razmatranje da ih zaokružim…
a bome neću ni za HNS…za Čačića…gdi je njemu moral? taj se isto nakrao, a da ne pričam kako je potuko ljude u Mađarskoj i još ima obraza baviti se politikom…a s kim će to SDP u koaliciju nego s HNS-om…sam neće imati dovoljno da sastavi vladu…
koja je opcija? koji moral? vrh morala u državi vam je trenutno ovaj jadni hdz koji je svog predsjednika i premijera strapo u zatvor….nažalost…ali to je tako…

[/quote]

ADZ treba zabraniti kao stranku. Vrh poapsiti i dati mu milijun godina zatvora. Prije toga poništiti privatizaciju i vratiti ukradenu lovu.Ko danas glasa za ADZ treba ga hitno poslat na psihijatriju.
Nije me briga koliko ce smrader dobiti prdekane a treba dobiti minimalno 1000g ,ali je najbitnije za nas da VRATI pokradeno.
Ukoliko se smatrate domoljubima a ne kretenima i lopovima trebate podržati ovaj stav!

Za boljitak domovine!
[/quote]
Nisam član HDZ-a,ali ovo je govor mržnje i to je strogo zabranjeno na forumu.
Molim moderatore da ovo brišu.
Pozdrav

Kolega . Kakav govor mržnje? Dali po vam treba sankcionirati lopove? Ili pustiti da vas hebu u mozak?
Ne mogu podnijet da neko konstatno potkrada državu tj narod i cinički se smije i sakriva iza laznog domoljublja! Pogledajte koliko ponzionera kopa po kontejnerima , jeli vam ih zao?
Koliko je love zamrceno iz drzavnih poduzeca? A u konacnici sta se desilo sa nasom burzom? Sjecate se kada je Lukovic prije velikog pada crobiya prodao u mahu dionice zg banke po rekordno visokom iznosu u blok transakciji od cc 22 milijuna. Šta mislite kome je prodao? Jeli netko odgovarao?
Lp

@žorž
Vi niste kvalificirani nikoga osuđivati.
Napadate Jadranku Kosor koja je prva pokrenula borbu protiv korupcije i kriminala.
To je apsurdno i loše!!!
Ovakvi anarhistički stavovi i prosvjedi ruše burzu,a ne Vlada.
Žao mi je ljudi iz kontejnera i treba im pomoći,ali njih ima i u Los A ngelesu i New Yorku i
donedavno nisu imali nikakvu zdravstvenu zaštitu pa nitko stoga ne ruši Američku Vladu.
Ja ne znam što ste Vi po struci,ali ja kao intelektualac jednostavno ne mogu podržati Vaše površne ocjene i uvredljive kvalifikacije onih koji drugačije misle.
Pozdrav


@žorž
Vi niste kvalificirani nikoga osuđivati.
Napadate Jadranku Kosor koja je prva pokrenula borbu protiv korupcije i kriminala.
To je apsurdno i loše!!!
Ovakvi anarhistički stavovi i prosvjedi ruše burzu,a ne Vlada.
Žao mi je ljudi iz kontejnera i treba im pomoći,ali njih ima i u Los A ngelesu i New Yorku i
donedavno nisu imali nikakvu zdravstvenu zaštitu pa nitko stoga ne ruši Američku Vladu.
Ja ne znam što ste Vi po struci,ali ja kao intelektualac jednostavno ne mogu podržati Vaše površne ocjene i uvredljive kvalifikacije onih koji drugačije misle.
Pozdrav

Kolega , okreni te se oko sebe lijevo ,pa desno… I šta vidite ?Prevarante i lopove.
Inače Intelektualci bi trebali biti oporba ovom zlu! Nemojte mi reči i da vi kao intelekualac podržavate ADZejovu feudalnu tezu o 200 bogatih a da su svi ostali kmetovi. Zar stvarno vjerujete da je Jaca smjestila Smardara u zatvor? Što se tiče Amera , ne trebate se sa njima uspoređivati. Europa vam je bliža !
Lp


@žorž
Vi niste kvalificirani nikoga osuđivati.
Napadate Jadranku Kosor koja je prva pokrenula borbu protiv korupcije i kriminala.
To je apsurdno i loše!!!
Ovakvi anarhistički stavovi i prosvjedi ruše burzu,a ne Vlada.
Žao mi je ljudi iz kontejnera i treba im pomoći,ali njih ima i u Los A ngelesu i New Yorku i
donedavno nisu imali nikakvu zdravstvenu zaštitu pa nitko stoga ne ruši Američku Vladu.
Ja ne znam što ste Vi po struci,ali ja kao intelektualac jednostavno ne mogu podržati Vaše površne ocjene i uvredljive kvalifikacije onih koji drugačije misle.
Pozdrav

Da imate neke koristi od ovih intelektualni nebuloza još bi vas razumio ?

Tko je kvalificiran da osuđuje ? Suci možda ? Ma puca njima za sve što nema svoj poslovni broj i ubroj

Što je Jadranka napravila ? Dopustila službama da rade neki posao ! Napominjem neki, jer ona tvrdi da službe rade svoj posao, a što je notorna laž i obmana svih građana ove zemlje.
Tu Jadrankine korespodencije, znanje, umijeće, okretnost, maštovitost i posebno sigurnost u vlastitu percepciju odluke i njenih posljedivca, jednostavno prestaju . Nezna i gotovo, ali to je i najteže sebi priznati !

Zašto državne službe rade samo nešto, a sve u štetu države drže u ladicama i odugovlače ? Zato da država ne bankrotira jer previše sporova bi izgubila. Zbog koga, mene ? Ne, zbog onih koji su donosili odluke i sprovodili ih i sprovode ih, a to je samo Jadranaka .

Sada ćete braniti Jadranku da ona osobno nije donijela niti jednu lošu odluku nego njeni ministri ili savjetnici, ali to još više povećava njenu ulogu krivnje. Zar sam joj ja trebao izabrati pametne ljude u okruženju ili možda vi kolega, ne, sama ih je izabrala, a ako je morala mogla je dati ostavku.

Predlažem da na svim kontejerima stavite naljepnicu s natpisom ; " U Americi isto ima ljudi koji skupljaju iz kontejnera ", tako da našima bude lakše .

Vi ste intelektualac ? Možda, ali onda definitivno još niste izašli iz školske klupe i probali svoju pamet naplatiti u praksi samostalno već definitno dudlate državne dudle u nekoj službi, kravi muzari naravno, a na teret onih, kao ja, koji znaju stavrati nove vrijednosti bez tuđe pomoći ili zaleđa.

Međutim ;
Hebrang, Šeks, Bajs, Jandroković, Kosor nisu osobno krali ili kradu, ali to ne umanjuje njihovu podršku ostalima u okruženju koji jesu ili kradu i dalje.
Krasti možete direktno kao Sanader ili indirektno kao Vlara RH koja štiti ino krupni kapital kao HT, INA, banke, sav uvoz i silne ucjene svih koji postoje i nešto znače u politici ili gospodarstvu.

Sav problem počinje i završava činjenicom da Jadranka ne razumije tržište kapitala ili jednom rječju Demokraciju.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@žorž
Ja vidim u svakoj stranci i moralne i poštene ljude,ali i potencijalne prevarante i lopove.
Teze o kojima Vi pišete su "atavizam" prošlosti i ništa od toga ne mogu prepoznati kod Jadranke Kosor!
Vi tražite od mene da budem oporba prema predsjednici Vlade koja su bori protiv zala koje ističete?
To bi bilo nemoralno i nepošteno s moje strane.
Nisam član nijedne političke stranke,ali mogu prepoznati dobro ili manje loše od onoga što se priziva.
U najrazvijenijim državama Europe također ima siromašnih,jadnih i napuštenih pa se Vlade ne ruše na ulicama!!!
Večernji je objavio procjene broja prosvjednika iz zraka u petak i nedjelju i ispada da prosvjeduje nekoliko tisuća ljudi koje vode "šamani" i Pernar!
Zanemarivo i nebitno.
Pozdrav


…. dovesti na vlast poštene i sposobne ….

e vidiš tu je problem. Di su ti sposobni i pošteni? Jel se takvi kandidiraju na izborima? Kako prepoznati takve?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

@loris
Dakle prije svega nisam u državnoj službi i "ništa ne dudlam"!Nisam niti član HDZ-a.
Interesantni su Vaši stereotipi.Ako se netko ne slaže s Vama,odmah je član HDZ-a i radi u državnoj službi???
Ne znam niti po čemu je ista tako atraktivna za ljude sa završenim fakultetom?
Objasnite mi osim toga koja stranka uopće nudi cjelovit i suvisao program bolji od programa ove Vlade?
Nije dovoljno rušiti,treba i stvarati!
Pozdrav


@žorž
Napadate Jadranku Kosor koja je prva pokrenula borbu protiv korupcije i kriminala.

a prije toga je godinama bila dio establišmenta a prije toga je bila što? Novinarka. Kod nas je problem … kak da velim … ko kad imaš kuću kojoj je odvali jedan ćošak, pa to podšprajcaš, pa je napukla na drugoj strani pa to pokrpaš … ono kao privremeno dok ti malo ne krene … pa ti malo krene, al nemaš dost love da sve to zrokaš i uzmeš dobrog majstora i napraviš kak bok zapoveda … pa ideš dalje pa dozidavaš i dokrpavaš i imaš nakaradu koju se sad više ne isplati rušit jer ti femili živi nutra, nego krpaš dalje. Tako smo mi dobili … ne baš grinfild … al smo dobili ruševinu od države i onda su ljudi … koji ili nisu imali pojma kako se gradi država ili oni koji su zanat ispekli u onom nakaradnom socijalizmu … išli krpat i dokrpavat i radit državu i onda imamo ovakvu nakaradu, zakone koji ili te ubiju ili ih nitko ne provodi jer su neprovedivi, imamo moral kojeg nema, imamo to što imamo. I tko je kriv? Oni prvi neimari, ovi poslije, mi koji biramo jedne ili druge. Mi smo u krizi morala, društva, kako god hoćeš. Svi smo mi i jaca i zoki i urac i palac … svi mi kad tražimo majstora pitamo jel može na crno i ne platimo pdv baš ak ne moramo, podstanara ne prijavimo, kroz račune provlačimo onoliko koliko se mora (oni koji imaju šta provuć kroz račune). Negdje sam pročitao kako je kultura laži i krađe na balkanu prisutna 1000 godine i kako je to bio način preživljavanja. Jbg … biće bolje, za 30 godina :-))

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Napadate Jadranku Kosor koja je prva pokrenula borbu protiv korupcije i kriminala.
To je apsurdno i loše!!!

jao stari pa ti kao da si se sad probudio..ej, taj hdz mraci i oblaci vec 20g..i one 4 g kad nije bio na vlasti je bilo prekratko da bi se njegov utjecaj ponistio..
pogledaj samo ove zahtjeve koje eu trazi da zatvorimo poglavlje 23
http://www.vecernji.hr/vijesti/poglavlje-23-devet-problema-koje-hrvatska-mora-rijesiti-35-dana-clanak-261254

jel covjek normalne inteligencije moze povjerovati da je ovo nemoguce rjesiti zato jer treba puno vremena ili zato jer nema politicke volje????
oni odugovlace maksimalno sa nekim stvarima. zasto ne maknu ruke sa sudstva??
to sta je jaca krenula u obracun sa korupcijom to je ljepa stvar. ali da je njima za vjerovati nije. pa tamo se jos stiti gro ljudi. a na gospodarskom planu nevidimo nikakav napredak. necu bit tolko glup da tvrdim da se moralo bolje…mozda se i nije moglo bolje.ali brate mili u 7g se nesto mormalo napraviti a ne da smo zadnji koji izlazimo iz recesije.
pa ko vjeruje vladi da se bori protiv korupcije dok tamo sjedi kalmeta??? mozda ti jedino..
necu spominjati ratne zlocine jer ce tu sigurno mnogi reci da to netreba niti rjesavati ali i to je ocito uvjet..onda neka kazu to necemo i gotovo..jer je ocito na koga se cilja al ne radi se NISTA. šeks je zasticen ko medo…

i opet ti ponavljam..20g su tu..pa sta stalno moramo pusit iste fore..kao e sad mislimo ozbiljno i sad krecemo iz pocetka..slazem se da se u nesto krenulo..bolje je nego ikad..al da je dobro nije…nije to 0-ta tolerancija na korupciju..



…. dovesti na vlast poštene i sposobne ….

e vidiš tu je problem. Di su ti sposobni i pošteni? Jel se takvi kandidiraju na izborima? Kako prepoznati takve?
[/quote]

ma super….znači nismo kao sigurni koga drugoga staviti, pa onda najbolje da ostavimo ove lopove koji su pokrali cijeklu zemlju da kradu i dalje?!!? pa rađe crnog vraga nego njih nakon što su cijelu zemlju opljačkali i opustošili! [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

New Report

Close