BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




ova dionica će prije na 450-500 kn nego na 900-1000 kn,zato ne navlačiti ljude gospodo,jedino ako neko zna neki info koji nije dospio u javnost,onda je to druga priča.

može neko objašnjenje zašto će ova dionica prije na 450-500?
[/quote]
Zato što brodari trenutno ne pokrivaju ni 50% svojih troškova i normalno da je ide dole a ne gore.
[/quote]

e jesi otkrio toplu vodu
bah tako je još od kraja prošle godine pa su brodarske dionice na ZSE skočile neke i preko 100 % (ATPL)

Ich Boss, Du nix

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?





ova dionica će prije na 450-500 kn nego na 900-1000 kn,zato ne navlačiti ljude gospodo,jedino ako neko zna neki info koji nije dospio u javnost,onda je to druga priča.

može neko objašnjenje zašto će ova dionica prije na 450-500?
[/quote]
Zato što brodari trenutno ne pokrivaju ni 50% svojih troškova i normalno da je ide dole a ne gore.
[/quote]
masa investitora kod nas ako ih tako mogu nazvati nije ni pogledala neke stvari koje se vežu za pojedine dionice već donose zaključke na osnovu info koje pročitaju na pojedinim forumima.,trenutne vozarine su za preživljavanje,ako se tako i mogu nazvati,stvaranje čistog gubitka ,do kada to treba vidjeti,i dugoročnije gledati ,još krajem prošle godine je se dalo izčitati u izjavama čelnika jedne vodeće brodarske kompanije da će druga polovica 2009 godine biti u banani za brodare .
[/quote]

uzmimo ATPL koja je najviše pala nakon te Jerkovićeve izjave u studenom prošle godine, tada je taj trend u brodarskom sektoru za cijelu 2009. bio ugrađen u cijenu brodarskih dionica, a kako onda objašnjavate da je cijena ATPL od tog dna na cca 500 kn došla danas na cca 1100 a što je skok od više od 100 % za manje od pola godine? što je sada ugrađeno u cijenu dionice, pitam ja vas jer vidim da ste veliki stručnjaci vi i kolega ZSE iz Zimbabwea?

Ich Boss, Du nix

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?






ova dionica će prije na 450-500 kn nego na 900-1000 kn,zato ne navlačiti ljude gospodo,jedino ako neko zna neki info koji nije dospio u javnost,onda je to druga priča.

može neko objašnjenje zašto će ova dionica prije na 450-500?
[/quote]
Zato što brodari trenutno ne pokrivaju ni 50% svojih troškova i normalno da je ide dole a ne gore.
[/quote]
masa investitora kod nas ako ih tako mogu nazvati nije ni pogledala neke stvari koje se vežu za pojedine dionice već donose zaključke na osnovu info koje pročitaju na pojedinim forumima.,trenutne vozarine su za preživljavanje,ako se tako i mogu nazvati,stvaranje čistog gubitka ,do kada to treba vidjeti,i dugoročnije gledati ,još krajem prošle godine je se dalo izčitati u izjavama čelnika jedne vodeće brodarske kompanije da će druga polovica 2009 godine biti u banani za brodare .
[/quote]

uzmimo ATPL koja je najviše pala nakon te Jerkovićeve izjave u studenom prošle godine, tada je taj trend u brodarskom sektoru za cijelu 2009. bio ugrađen u cijenu brodarskih dionica, a kako onda objašnjavate da je cijena ATPL od tog dna na cca 500 kn došla danas na cca 1100 a što je skok od više od 100 % za manje od pola godine? što je sada ugrađeno u cijenu dionice, pitam ja vas jer vidim da ste veliki stručnjaci vi i kolega ZSE iz Zimbabwea?
[/quote]
E,,,, da da….sad bi mnogi ponovo kupovali po 500 atpl…. [bye] tako ce se spominjati ova cjena 1150 ,u neko drugo doba….. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?






ova dionica će prije na 450-500 kn nego na 900-1000 kn,zato ne navlačiti ljude gospodo,jedino ako neko zna neki info koji nije dospio u javnost,onda je to druga priča.

može neko objašnjenje zašto će ova dionica prije na 450-500?
[/quote]
Zato što brodari trenutno ne pokrivaju ni 50% svojih troškova i normalno da je ide dole a ne gore.
[/quote]
masa investitora kod nas ako ih tako mogu nazvati nije ni pogledala neke stvari koje se vežu za pojedine dionice već donose zaključke na osnovu info koje pročitaju na pojedinim forumima.,trenutne vozarine su za preživljavanje,ako se tako i mogu nazvati,stvaranje čistog gubitka ,do kada to treba vidjeti,i dugoročnije gledati ,još krajem prošle godine je se dalo izčitati u izjavama čelnika jedne vodeće brodarske kompanije da će druga polovica 2009 godine biti u banani za brodare .
[/quote]

uzmimo ATPL koja je najviše pala nakon te Jerkovićeve izjave u studenom prošle godine, tada je taj trend u brodarskom sektoru za cijelu 2009. bio ugrađen u cijenu brodarskih dionica, a kako onda objašnjavate da je cijena ATPL od tog dna na cca 500 kn došla danas na cca 1100 a što je skok od više od 100 % za manje od pola godine? što je sada ugrađeno u cijenu dionice, pitam ja vas jer vidim da ste veliki stručnjaci vi i kolega ZSE iz Zimbabwea?
[/quote]
Ugrađena je manipulacija velikih, pročitajte članak pa će te viditi da su dioničari iz TOP10 prodavali dionice ATPL vjerovatno su ih prodavali jer očekuju da će rasti pa taj rast prepuštaju nama malima hahahaha.


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?





ova dionica će prije na 450-500 kn nego na 900-1000 kn,zato ne navlačiti ljude gospodo,jedino ako neko zna neki info koji nije dospio u javnost,onda je to druga priča.

može neko objašnjenje zašto će ova dionica prije na 450-500?
[/quote]
Zato što brodari trenutno ne pokrivaju ni 50% svojih troškova i normalno da je ide dole a ne gore.
[/quote]
masa investitora kod nas ako ih tako mogu nazvati nije ni pogledala neke stvari koje se vežu za pojedine dionice već donose zaključke na osnovu info koje pročitaju na pojedinim forumima.,trenutne vozarine su za preživljavanje,ako se tako i mogu nazvati,stvaranje čistog gubitka ,do kada to treba vidjeti,i dugoročnije gledati ,još krajem prošle godine je se dalo izčitati u izjavama čelnika jedne vodeće brodarske kompanije da će druga polovica 2009 godine biti u banani za brodare .
[/quote]

uzmimo ATPL koja je najviše pala nakon te Jerkovićeve izjave u studenom prošle godine, tada je taj trend u brodarskom sektoru za cijelu 2009. bio ugrađen u cijenu brodarskih dionica, a kako onda objašnjavate da je cijena ATPL od tog dna na cca 500 kn došla danas na cca 1100 a što je skok od više od 100 % za manje od pola godine? što je sada ugrađeno u cijenu dionice, pitam ja vas jer vidim da ste veliki stručnjaci vi i kolega ZSE iz Zimbabwea?
[/quote]
Ugrađena je manipulacija velikih, pročitajte članak pa će te viditi da su dioničari iz TOP10 prodavali dionice ATPL vjerovatno su ih prodavali jer očekuju da će rasti pa taj rast prepuštaju nama malima hahahaha.
[/quote]

ta manipulacija vam je ondak ugrađena u cijene svih dionica i zapamtite dobro što je jednom rekao Mao:

"I pišanje je sranje ako pišaš uz vjetar"

želim vam puno sreće u trgovanju

srdačno Vaš

Đuka Novoseljak

Ich Boss, Du nix


http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=53802

frende sve se to već zna.
Svi veći su na državnim jaslama i jednostavno ovise o Državi.
Građevinarski ego je velik i nitko ne popušta a već odavno su na izdisaju, ne davaju otkaze jer čekaju nešto, čekaju da netko prvi počne, a neki čak i misle da će kriza uskoro proći ili da će država ušpricati pare u javne radove.
U kvartalinim izvještajima imaju dobit koja je u potraživanjima (većinom).
Fiksni troškovi su im enormni (između ostalog mehanizacija + veliki broj zaposlenih)
U sveopćoj nelikvidnosti ovjeravanje situacija i fakturiranje je čak i najopasnije jer ste primorani platiti PDV, a odaklen kad njima nitko ne plaća.
Već je počelo funkcionirati paralelnog tržišta (kompenzacije i cesije – plaćanje kooperanata u stanovima, koji već spuštaju cijene do bola, a bit će još toga)
Agencije za nekretnine stavljaju fiktivne oglase (glume ponudu i potražnju) a stvarno stanje se vidi iz ovog vašeg linka.
Ovo stanje je neodrživo i Država je na potezu, jer ona ih je i hranila pa neka nađe novac da začepi rupe.
U protivnom bit će otkaza na sve strane.

p.s.
Od svih građevinara po meni najbolji je IGH

p.s. 2
Što se tiče dionica građevinara, odnosno da li će rasti i padati odlučiti će veliki igrači.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ma sta pad prodaje cijena ovo ono … idemo dalje!!
3250EURa po kvadratu. I velika potraznja.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/60206/Default.aspx

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.



http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=53802

ja nisma mislio na nase izlistane gradjevinare ….nego na ove koji su se uhvatili gradnje stanova ,po sistemu ko zadnji magarac…..uzeli kredite kupili terene na ath itd…..zasljepljeni velikim zaradama….i vidim jos uvjek drze cjenu umjesto da uzmu kakav takav profit i zatvore kredite ,ne oni cekaju "imaginarne kupce iz inozemstva" na kraju ce im se desit da ce prodavati po sistemu daj sto das…da podmire rate kredita…a kupaca sve manje…pohlepa ce ih pokopati…..na zalost
frende sve se to već zna.
Svi veći su na državnim jaslama i jednostavno ovise o Državi.
Građevinarski ego je velik i nitko ne popušta a već odavno su na izdisaju, ne davaju otkaze jer čekaju nešto, čekaju da netko prvi počne, a neki čak i misle da će kriza uskoro proći ili da će država ušpricati pare u javne radove.
U kvartalinim izvještajima imaju dobit koja je u potraživanjima (većinom).
Fiksni troškovi su im enormni (između ostalog mehanizacija + veliki broj zaposlenih)
U sveopćoj nelikvidnosti ovjeravanje situacija i fakturiranje je čak i najopasnije jer ste primorani platiti PDV, a odaklen kad njima nitko ne plaća.
Već je počelo funkcionirati paralelnog tržišta (kompenzacije i cesije – plaćanje kooperanata u stanovima, koji već spuštaju cijene do bola, a bit će još toga)
Agencije za nekretnine stavljaju fiktivne oglase (glume ponudu i potražnju) a stvarno stanje se vidi iz ovog vašeg linka.
Ovo stanje je neodrživo i Država je na potezu, jer ona ih je i hranila pa neka nađe novac da začepi rupe.
U protivnom bit će otkaza na sve strane.

p.s.
Od svih građevinara po meni najbolji je IGH

p.s. 2
Što se tiče dionica građevinara, odnosno da li će rasti i padati odlučiti će veliki igrači.
[/quote]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dobar prilog u središnjem dnevniku. U SAD-u se pitaju gdje je i šta radi glavni direktor AIG-a, a on u okolici Dubrovnika,( kupio kuću još 1999), ima zanimaciju oko vinograda kojeg je osobno posadio i odgovara: " pa ne trebam biti stalno SAD-u, postoje internet i mobiteli, a ovdje imam važnog posla kojeg sam započeo" [thumbsup]
hebeš SAD..
[lol]

Svaka vijest na Rutersu koja se ticala AIG i njihovog direktora je bila mala reklama za Dubrovnik.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



ovakav promet može donijeti samo jedan smjer

Hmm to se pisalo i prije rasta , da se mora padat
[cool]

Pofuk, evo stotke od mene, postovi dana [lol]
[/quote]

u krajnjem slucaju kaj mislis kak je mom psihicu???????????
svi jungovi,frojdovi i ostala kompaniju mu padaju u vodu kad se ja pojavim sa problemom kako mene moji jedini prijatelji oslovljavaju sa veliko P a ne sa malo p kako se zovem???????????
pofuk

[/quote]

POFUK???

...



A kako neće imat sidu kad je heba 4,5 miliona ljudi…

Mozda je tebe,mene nije i ako sam u tih 4.5 milona.Inace njegova stranka je puno pomogla braniteljima,pa malo postovanja prema godpodinu.
Poslovni bi isto mogao malo pazit sta pusta,i od kakvih likova.

[/quote]

Tebi je pametnije vrati svoj potpis i drž se njega pa nećeš ostat gladan [lol] [lol] [lol]

New Report

Close