BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… on je djelatnika HT natjerao da se ovaj otvori i sve mu prizna.. [thumbsup]

Bit će da je malo plaćen, jer bi taj i mamu prodao za 99,99kn…. loooool
skoro se mladac rasplakao…
Morao sam ga isprepadati i reći kako mu je vrijeme da briše.
Možda čovjek već traži 2.posao.

26.11.2010 - Dan D

UMJESTO STADIONA IZGRADITE NOVI FARMACEUTSKI FAKULTET ……!Vaš link

OD 1977.g. jedna od najutjecajnijih i najmoćnijih branši ove države- nije pronašla
niti jednu stavku niti jednog izvora financiranja za izgradnju jedne najobičnije zgrade..
FARMACEUTSKO- BIOKEMIJSKOG FAKULTETA SVEUČILIŠTA U ZAGREBU ..!

Pliva….Belupo, Krka Zagreb. Lek Zagreb… bogata strana Predstavništva …Atlantic grupa,
Farmal, BOGATE VELEDROGERIJE : MEDIKA… PHOENIX …OKTAL PHARMA….Proračun Grada
Zagreba- kasa Ministarstva… sredstva za razvoj obrazovanja i obrazovnih ustanova..

Branša koja može platiti charter letove za izlete..koja besplatno oprema ljekarne- nove partnere..
djelatnost koja je u svijetu broj jedan po dohodovnosti…..
Ma, kako Vas nije sramota ..OD 1997.G. NISTE NAŠLI POLITIČKE VEZE ZA IZGRADITI JEDNU
NAJOBIČNIJU ZGRADU- FAKULTET!!!
Golf tereni.. izmjene DPU-a… megalomanski cirkusi…. suvremene umjetnosti. prometne egzibicije.. ulaganje u preskupe restauratorske zahvate radi stavljanja u funkciju prostora
za nagomilanu političku najezdu neradnika …..
Kako Vas nije stid… svih ministara i ministrica od ,1997. – 2010 .g. koji ste se smjenjivali
u mekanim foteljama MInistarstva prosvjete…. dok studenti Farmacije na prvim godinama , nemaju dovoljno drvenih stolaca gdje se održavaju predavanja….. u nemogućim uvjetima…
na 4 -5 mjesta po Gradu Zagrebu….
Kako Vas nije stid !

Kako ćete Vi rješavati probleme, kad niste sposobni izraditi ZGRADE Fakulteta , temelj rada-
novih naraštaja koji nas širom svijeta , obraduju i ispunjavaju ponosom – svojim znanstvenim uspjesima postignutim u uvjetima srednjovjekovnog školstva……
Što bi tek postigli kad bi država bila zrela za poticanje znanstvenog rada i napretka ..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Danas sam kontaktiram od strane HT-ovog operatera, čovjek 7mj. prije isteka pretplate nudi već produljenje ugovora, nude mi super mobitel, besplatne minute,…
Rekao bi da je HT na izdisaju. Dotičnom rekao kako su preskupi i kako prelazim u fiksnoj i internet telefoniji na BNET, a glede mobitela prelazim na Tele2 jer ipak za 29 lipa nudi telefoniranje prema svim mrežama. Dotični mi sam rekao kako su im cijene skupe i kako je on plaćen da nagovara ljude.
Toliko o HT-u, po mojoj procjeni budućih zarada ne vrijedi ni 50kn.

Ma jok, plaćen je da odgovara ljude [lol]

Da, evo HT samo što nije izdahnuo. [rolleyes]

Bolje da vam ja ne pričam o svojim pizdarijama s TELE2. Kad mi istekne dvogodišnji ugovor za bežični internet nikad više neću biti njihov klijent, ma što mi nudili. Nedavno sam im poslao jedan bijesan mail jer sam bio nezadovoljan uslugom, a oni meni odgovorili tek nakon 10-ak dana, ne potrudivši se uopće da mi iziđu ususret, već nešto u stilu "kod nas je ovako, a ako nisi zadovoljan odjebi". Tako se ne gradi dugoročni odnos s klijentom.


UMJESTO STADIONA IZGRADITE NOVI FARMACEUTSKI FAKULTET ……!Vaš link

OD 1977.g. jedna od najutjecajnijih i najmoćnijih branši ove države- nije pronašla
niti jednu stavku niti jednog izvora financiranja za izgradnju jedne najobičnije zgrade..
FARMACEUTSKO- BIOKEMIJSKOG FAKULTETA SVEUČILIŠTA U ZAGREBU ..!

Pliva….Belupo, Krka Zagreb. Lek Zagreb… bogata strana Predstavništva …Atlantic grupa,
Farmal, BOGATE VELEDROGERIJE : MEDIKA… PHOENIX …OKTAL PHARMA….Proračun Grada
Zagreba- kasa Ministarstva… sredstva za razvoj obrazovanja i obrazovnih ustanova..

Branša koja može platiti charter letove za izlete..koja besplatno oprema ljekarne- nove partnere..
djelatnost koja je u svijetu broj jedan po dohodovnosti…..
Ma, kako Vas nije sramota ..OD 1997.G. NISTE NAŠLI POLITIČKE VEZE ZA IZGRADITI JEDNU
NAJOBIČNIJU ZGRADU- FAKULTET!!!
Golf tereni.. izmjene DPU-a… megalomanski cirkusi…. suvremene umjetnosti. prometne egzibicije.. ulaganje u preskupe restauratorske zahvate radi stavljanja u funkciju prostora
za nagomilanu političku najezdu neradnika …..
Kako Vas nije stid… svih ministara i ministrica od ,1997. – 2010 .g. koji ste se smjenjivali
u mekanim foteljama MInistarstva prosvjete…. dok studenti Farmacije na prvim godinama , nemaju dovoljno drvenih stolaca gdje se održavaju predavanja….. u nemogućim uvjetima…
na 4 -5 mjesta po Gradu Zagrebu….
Kako Vas nije stid !

Kako ćete Vi rješavati probleme, kad niste sposobni izraditi ZGRADE Fakulteta , temelj rada-
novih naraštaja koji nas širom svijeta , obraduju i ispunjavaju ponosom – svojim znanstvenim uspjesima postignutim u uvjetima srednjovjekovnog školstva……
Što bi tek postigli kad bi država bila zrela za poticanje znanstvenog rada i napretka ..?



@miami

Mogu sam kazati da djelim tvoje misljenje kad se radi o opisanom u navedenom textu.
ne samo u Hrvatskoj nego i u mnogim zemljama se premalo ulaze u one grane sto bi dale prosperitet narodu.
Nazalost…

www.croman.se

Evo vidim da imate primjedbe na telekomunikacije Nažalost kolega mi je za bežični internet na Vip dobio cca 1000 eura ,a mislim da su nerealno digli promet 50 posto,najgore što ih nemožete pratit,i siguran sam da bi to vani išlo kriminalnoj ,kod nas platite samo pdv još nato pa bih molio kolege koje su imali
na vipu veći promet od uobičajnog da napišu nešta,slično se dogodilo u HT u prije par godina sa dajlerima(ofshorkompanije).Pozdrav [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Danas sam kontaktiram od strane HT-ovog operatera, čovjek 7mj. prije isteka pretplate nudi već produljenje ugovora, nude mi super mobitel, besplatne minute,…
Rekao bi da je HT na izdisaju. Dotičnom rekao kako su preskupi i kako prelazim u fiksnoj i internet telefoniji na BNET, a glede mobitela prelazim na Tele2 jer ipak za 29 lipa nudi telefoniranje prema svim mrežama. Dotični mi sam rekao kako su im cijene skupe i kako je on plaćen da nagovara ljude.
Toliko o HT-u, po mojoj procjeni budućih zarada ne vrijedi ni 50kn.

Ma jok, plaćen je da odgovara ljude [lol]

Da, evo HT samo što nije izdahnuo. [rolleyes]

Bolje da vam ja ne pričam o svojim pizdarijama s TELE2. Kad mi istekne dvogodišnji ugovor za bežični internet nikad više neću biti njihov klijent, ma što mi nudili. Nedavno sam im poslao jedan bijesan mail jer sam bio nezadovoljan uslugom, a oni meni odgovorili tek nakon 10-ak dana, ne potrudivši se uopće da mi iziđu ususret, već nešto u stilu "kod nas je ovako, a ako nisi zadovoljan odjebi". Tako se ne gradi dugoročni odnos s klijentom.
[/quote]

A ja upravo otkantao VIP za bezicni internet posto je istekao ugovor. Cijene – bezobrazne, veza puca u pravilu bar jednom u 2 sata, ali ne mozes onda samo reconnect napraviti vec moras izvaditi expresscard modem van, pa ga ustekat, pa dok ga se skuzi itd itd. Roaming 22 MB = 1800 kn. Fala lijepa nikad vise. Idem na Tele2 (isprobao ga) ali iskljucivo prepaid. Pretplate nece od mene vidjet po ovim cijenama niti jedan operater (T-com mi se pokazao u startu neozbiljan jer su reklamirali expresscard da bi se kad sam ga htio uzeti ispostavilo da ga uopce nemaju niti u jednoj poslovnici u HR).

A ja upravo otkantao VIP za bezicni internet posto je istekao ugovor. Cijene – bezobrazne, veza puca u pravilu bar jednom u 2 sata…


Ajde ne drami Aliene, ne puca baš tak često, samo svakih pol vure [lol]

Pa cijena ak si složiš prek carneta je 100 kuna za 5000 MB (nadam se da nisam fulala mjernu jedinicu ali za čačkanje po kompu uz posel i naravno uz you tube savim dosta )

revolucija iz krumpira

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ludo-cudo-elektricna-energija-iz-kuhanog-krumpira,82164.html

E, a tek da vidiš dogodovštine kad me ulovio trenutak slabosti pa prije godinu dana otkazao liniju HT-u i prešao s fiksnim i ADSL-om na Optimu, a kuku lele. Ma previše da bih ovdje opisao jer me uvati nervoza samo kad se sjetim. Epilog je da je fiks linija i adsl opet na ht-u, jesu preskupi, sunce im kalajsano ali barem ugovorene usluge funkcioniraju, tako da me za koju kunu mjesečno više svi ostali amateri neće vidjeti dok se ne uvjerim da tu uslugu koju na sva usta obećavaju, mogu i isporučiti.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Kane B-net radi bez greške,vec 5 mj!!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Kane B-net radi bez greške,vec 5 mj!!

Super, jedino je problem što sam ja seosko dijete, pa živim na periferiji kojih 30 kilometara od centra Rijeke, pa kažu gospoda da tamo nisu dostupni.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

B-net sam imao 2 godine i bio sam prezadovoljan. Što se tiće ostalih operatera, daleko je najbolji ht, a u dosta varijanti čak i najjeftiniji. Isticala mi je pretplata na adsl i išao sam provjeriti ostale operatere, no pošto sam sada u predgrađu grada, na sve cijene ostalih operatera moram dodati 40kn koji oni plaćaju t-comu. Sad pravedno ili nepravedno,ali po toj računici mi je opet najisplativiji t-com i najkvalitetniju uslugu imaju


E, a tek da vidiš dogodovštine kad me ulovio trenutak slabosti pa prije godinu dana otkazao liniju HT-u i prešao s fiksnim i ADSL-om na Optimu, a kuku lele. Ma previše da bih ovdje opisao jer me uvati nervoza samo kad se sjetim. Epilog je da je fiks linija i adsl opet na ht-u, jesu preskupi, sunce im kalajsano ali barem ugovorene usluge funkcioniraju, tako da me za koju kunu mjesečno više svi ostali amateri neće vidjeti dok se ne uvjerim da tu uslugu koju na sva usta obećavaju, mogu i isporučiti.

Na poslu imamo Optimu već više od 3 godine…, privukli su me onda gotovo duplo jefinijom uslugom…., (naravno bili smo na HT-u tj. T-comu)…,ispočetka sito i rešeto, ništa ne šljaka, dignem slušalicu, a interntet puca…, strava…., a bili smo neovisni o T-comu jer je Optima do određenih dijelova provuka svoje optičke kablove.., mislio sam da nemam više veze s T-com-ovom infrastruktorum, no baš je tu i izbio problem….

Sve je to jako dobro smišljena igra T-coma jer njihova tehnologija jako dobro radi na "njihovim" žicama i kad se tu ugura novi operater s novom tehnologijom (tj. drugačijom) nastaje glavnina problema…, gotovo 2 mjeseca sam stalno zivkao podršku od oba davatelja usluga pa su na kraju izišli tehničari iz Optime da bi ustanovili da imam strašan šum na vezi i da njihova tehnologija ne može normalno raditi na tako zastarjelim "žicama"…. i rješenje je bilo tj. rekli su mi da nazovem T-com podršku i da mi njihovi tehničari zamjene "paricu" tj. stave novu…. i od onda MED I MLIJEKO… sve šljaka ko podmazano…….

Dakle ako imate sličnih problema pri prelasku na drugog operatera, a koji nije B-net (jer on ima potpuno drugi pristup – sve ide antenskim kablovima) dakle Optima i bilo koji drugi, ukoliko vam veza puca ili je internet ultra spor ili zablokira iz tko zna kojih razloga – krivac je T-com i od njih tražite novu "paricu" i vaši problemi bi trebali biti prošlost, a imat ćete jako dobru uslugu i to duplo jeftiniju….

– 3 telefonske linije, optifix tarifa, flat internet od 8 megabita – (bez razgovora s njihovom "pretplatom) je to ispod 200 kn…, a razgovori (minuta) su duplo jefiniji nego kod T-coma…

T-com bi mi za ovaj novac mogao ponuditi samo njihov Max adsl…. – sramota jer za prilagođavanje cijena imaju prostora, no drže se još uvijek monopolističke politike i debelo naplaćuju svoju uslugu tamo gdje je druga nedostupna…

Kad je već kod cijena…, kod kuće imam B.net, no bez kablovske (ne stignem gledati ni ova naša 4 nacionalna programa….), dakle 2d paketić – telefon i flat internet od 8 megabita i to za samo 200 kn mjesečno, a žena priča ko sumanuta jer kad digneš slušalicu za 20 lipa pričaš sat vremena.., alo majstori…, toliko kod Ht-a plaćaš za uspostavu poziva, a ne sat vremena razgovora…
Zbrojio sam razgovore i cijene interneta – kod Ht-a to bi koštalo više od 400 kn…..

Osim toga istim kablom u 2D paketu "prolazi" dio kablovskih programa i digitalnih…, sasvim dovoljno…. [wink]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Pet-koraka-do-puknuca-balona?homesrclink=carousel

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close