BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BTW, Valentine je u pravu.
Većinom je riječ o štreberima koji blage veze o životu nemaju, a mnogi pod nosom imaju paperje
mjesto brkova.

Frankly my dear, I don't give a damn!

Mislim da je prilikom zapošljavanja takvih likova dovoljno imate petice u indeksu i poznavati par ljudi kojima ćeš lizati tabane svakodnevno. Danas je vjernost dobro plaćena i, naravno, ulizivanje. Onaj koji ima svoje mišljenje, koji negoduje ako mu nešto smeta treba dobro umlatiti batinom.

Živjeli štreberi!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Molio bi da me ne zasipate porukama na PM sa pitanjem koji sa foruma

Pogledajte ko fali i biće jasno
Velik igrač za 99% forumaša nestao je sa akcijom u popodnevnim satima prolistajte malo po portalima


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Molio bi da me ne zasipate porukama na PM sa pitanjem koji sa foruma

Pogledajte ko fali i biće jasno
Velik igrač za 99% forumaša nestao je sa akcijom u popodnevnim satima prolistajte malo po portalima

fali croman [cool]

Frankly my dear, I don't give a damn!

naguzili su me sa marginom i trebam pravnu pomoč…molim forumase ako znaju za nekog dobrog odvjetnika koji se kuzi u takve stvari da mi se jave…hvala

Evo još jednog bisera premijerke…

Vaš link

Dovoljno je da netko samo malo grakne i odmah korak unazad. Ni do sada nisam imao dobro mišljenje o premijerki i Vladi, ali kako očekivati da će se provesti i jedna najavljena Vladina mjera na ovaj način!? Nemam druge riječi nego kukavičluk, već viđen od svih Vlada do sada.

Očito kad ni jedna od mjera ne može proći potrebno je uvesti porez na nekretnine pa će običan narod (velikom većinom) opet nastradati, a ovim velikim državnim i javnim potrošačima našeg novca opet nitko ne može stati na kraj.

premijerka je u najmanju ruku smiješna. Stalno donosi neke ishitrene odluke i onda ih na negodovanje drugih povlači. Mislim da bi se trebala zbrojit prije donošenja bilo kakvih drugih mjera. A što se tiće pretplate dakako da ju treba uskladiti sa kvalitetom programa

Premješteno iz teme: VART (Varteks d.d.)


Upravo tako, dobar dio dana sam se nudio na kupnji na cijeni 13kn… a opet nitko nije prodao put dolje. Zašto?
Pa ako je takva loša situacija ja bi samo zabio dolje, što je 30% gore dolje, ništa.
Al ipak GAN lepeza kaže STOP padanju. Gledano na nivou 10.g. Znakovito!
Popunjen GAP star 10.g.

čuješ…sta je s tehnikom i hdelom…

pa još uvijek nikako da thnk dodje na 1200 a kamoli na 2k kako si pisao

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

TUŽBA PROTIV MINISTARSTVA PROSVJETE …….

Desetine poziva za posao, mnoštvo oglasa na svim oglašivačima, lobiranje, direktno ugovaranje,
zamolbe privatnih ustanova i županijskih ljekarni…. ponuđeni stanovi, plaće od kojih solidno
može živjeti četveročlana obitelj, i druge pogodnosti….samo su detalji ponude koji se nude
FARMACEUTIMA- LJEKARNICIMA….

Usprkos činjenici – da nema tko raditi u ljekarnama, da nema dovoljno farmaceuta, da gotovo
svaka županija vapi za ovim kadrom- MInistarstvo prosvjete .je potpuno NERAZUMNO !Odldučilo je
odobriti SMANJIVANJE UPISNE KVOTE STUDENATA NA FARMACEUTSKO- BIOKEMIJSKOM FAKULTETU
U ZAGREBU !!!!

Dobro ste čuli…SMANJITI KVOTE !

Ne postoji područje od posebne držane skrbi koje nije moralo učiniti milijun ustupaka
vlasnicima ljekarni kako bi ondje otvorili poslovnicu- i tako ljekarničku uslugu probližili pacijentima.
Manje Općine, Gradovi ……koji nikad neće imati ljekarne…jer nitko ne želi doći raditi u njih . Zašto i bi ?
Ionako se može posao pogađati u ljekarnama u Zagrebu…a velike , enormne plaće postići izvan Zagreba….

Zašto nema farmaceuta ?

Fakultet je našao fantastičan način – kako će postići OGROMNU CIJENU RADA….Tako da u dogovoru
sa Ministarstvom prosvjete ..umjesto da poveća…zamislite SMANJE KVOTE UPISA FARMACEUTA!!!
A ako im i odobre KVOTE – rušenjem studenata sami odrede broj završenih kadrova!

PRIJEMNI ispit je prva selekcija…najteži pismeni ispiti u povijesti Sveučilišta, na kojima se popadali
učenici najboljih škola, prvaci u državnim natjecanjima iz tih oblasti….
Prijemni ispit….. za bolesnike! Profesori matematike, kemije, fizike..nakon što su vidjeli
testove i slabe rezultate svoje djece….poludjeli su !

Selekcija tokom studija…. s jednim ciljem….. ŠTO MANJI BROJ ZAVRŠENIH STUDENATA- VEĆA
CIJENA RADA ….

Gospodo , potjerali ste !
Proces rada u ljekarnama ne samo privatnim , nego itekako u županijskih, ustanovama širom Hrvatske, u bolničkim ljekarnama…..neće biti moguće organizirati …..
Jer, nema tko raditi….nema dovoljno farmaceuta ..čak iako se odlično plati njihov rad…NEMA IH !

Poruke na Ljekarničkoj Komori… oGLASI SA PRIMAMLJIVIM IZNOSIMA…pozivi , nagovaranja,
vrbovanje već na četvrtoj godini studija….jagma za apsolventima farmacije…..

ZA SVE JE KRIVO MINISTARTVO PROSJETE, koje se je dalo nagovoriti od strane Farmaceustkog
kadra na fakultetu- kako je to za dobro studenata , budućih akademika i društveno visoko
pozicioniranog članova društva. TEORIJA PLAVE KRVI ……

Dogovorili su se sve – do ISTREBLJENJA ovih kadrova……..
.Zašto je Vlada dopustila ovakav protekcionizam, prosvjetnu selekciju…segregaciju i DISKRIMINACIJU studenata FARMACIJE –
s ciljem OBRAZOVANJA PLEMENITE SORTE DJELATNIKA, čiji rad će društvo plaćati ZLATOM…?

NIkad niste izračunali- koliko bi lijekovi mogli biti dostupniji svima ako bi se ljekarne mogle otvoriti
i u zabačenim mjestima i na manje frekventnim lokacijama kada bi ljekarničkog kadra bilo
dovoljno …..
U cijeni lijekova plaćamo politiku FAKULTETA, koji je sebi
dao za pravo formiranja cijene rada…..stvaranjem defekture kadrova …? To podržava ova Vlada?

Do čega nas je to dovelo…? Imamo više nezaposlenih, jer vrhunski studenti- nisu uspjeli
ući u limit Fakulteta, koji je našao načina da povećaju plaće do abnormalnih iznosa ????

Ne znam kako će Ljekarne moći raditi dalje i organizirati proces rada..obzirom da je
situacija KRITIČNA U CIJELOJ HRVATSKOJ ..ovakvom nerazumnom spregom između
Fakulteta i Ministarstva…Zbog protekcionizma tužba je jedini izlaz……sustav ljekarništva je ozbiljno ugrožen…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

u ovoj državi same katastrofe. Počela sezona, a građevinari rade na sve strane. Nema kod nas pravila i reda

DA , po ocjeni vidim…da su na Forumu zaduženi za obranu digniteta postojeće Vlasti ….
Pa, ipak , recite mi….kako to da nikad nije objavljen članak o eksploziji na Fakultetu sa teškom
povredom …zatim, podatak da studenti rade , obzirom na bogatu djelatnost, vjerojatno u najtežim
uvjetima na Sveučilištu …bez uvjeta, prostora…laboratorijskog suđa….

Ako se nećete suočiti sa činjenicama ..ili Vam ih je teško prihvatiti….neću više pisati o tome.

Bavite se s Dinamom……… to je nivo koji razumije većina čitatelja.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


DA , po ocjeni vidim…da su na Forumu zaduženi za obranu digniteta postojeće Vlasti ….
Pa, ipak , recite mi….kako to da nikad nije objavljen članak o eksploziji na Fakultetu sa teškom
povredom …zatim, podatak da studenti rade , obzirom na bogatu djelatnost, vjerojatno u najtežim
uvjetima na Sveučilištu …bez uvjeta, prostora…laboratorijskog suđa….

Ako se nećete suočiti sa činjenicama ..ili Vam ih je teško prihvatiti….neću više pisati o tome.

Bavite se s Dinamom……… to je nivo koji razumije većina čitatelja.


miami

Mnogo nezadovoljstva i zaljenja..u tvojim porukama…mora da je stanje lose u HR

www.croman.se

Može li mi netko pojasniti zašto mi je već dva puta na Dukatu (Lura) brisan post u kojem sam spomenuo Tomislava Birtića? Tko je on uopće i zašto je tabu?

Danas sam kontaktiram od strane HT-ovog operatera, čovjek 7mj. prije isteka pretplate nudi već produljenje ugovora, nude mi super mobitel, besplatne minute,…
Rekao bi da je HT na izdisaju. Dotičnom rekao kako su preskupi i kako prelazim u fiksnoj i internet telefoniji na BNET, a glede mobitela prelazim na Tele2 jer ipak za 29 lipa nudi telefoniranje prema svim mrežama. Dotični mi sam rekao kako su im cijene skupe i kako je on plaćen da nagovara ljude.
Toliko o HT-u, po mojoj procjeni budućih zarada ne vrijedi ni 50kn.

26.11.2010 - Dan D


Danas sam kontaktiram od strane HT-ovog operatera, čovjek 7mj. prije isteka pretplate nudi već produljenje ugovora, nude mi super mobitel, besplatne minute,…
Rekao bi da je HT na izdisaju. Dotičnom rekao kako su preskupi i kako prelazim u fiksnoj i internet telefoniji na BNET, a glede mobitela prelazim na Tele2 jer ipak za 29 lipa nudi telefoniranje prema svim mrežama. Dotični mi sam rekao kako su im cijene skupe i kako je on plaćen da nagovara ljude.
Toliko o HT-u, po mojoj procjeni budućih zarada ne vrijedi ni 50kn.

najjači post ikada…jače i od crteža… ovaj put si nadmašio samog sebe..pazite, on je djelatnika HT natjerao da se ovaj otvori i sve mu prizna..ti si splčo kralj svih kraljeva [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close