BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)

Razumijem sukobe na relaciji vidra – ????, ali ne razumijem zašto to ne riješite muški na šanku?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)


Razumijem sukobe na relaciji vidra – ????, ali ne razumijem zašto to ne riješite muški na šanku?

Kolega vidra nema šance sa mnom po niti jednom pitanju.
Nažalost, to je gola istina.

Jedino ako bi stavili na šank nekakvu rakiju ili slični otrov, onda u tom slulaju da.
Ili da izmislimo nagradnu igru " Najgori investitor ".
E tu bi me pobijedio!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ode mast u propast . Pola toga mi se crveni u portfelju . A Šefu mogu zahvaliti na odlicnim savjetima . I ja sam budala kad slusam druge .

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


"BigBoss, autor dva dokumenta Hypo Alpe-Adria Invest, zadnju izmjenu prvoga napravila Jelena Vitez, drugoga Krešimir, u oba slučaja kompanija je Slavoinvest. "

http://www.poslovni.hr/125961.aspx

da dođem u Hypo invest, jel?
ma jaki ste mi vi stručnjaci [bye]

Evo dajem svoj doprinos:

http://www.cartmann.com

Pročitajte što piše na dnu stranice, kako su naši brokeri drukali u stara dobra vremena!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



"BigBoss, autor dva dokumenta Hypo Alpe-Adria Invest, zadnju izmjenu prvoga napravila Jelena Vitez, drugoga Krešimir, u oba slučaja kompanija je Slavoinvest. "

http://www.poslovni.hr/125961.aspx

da dođem u Hypo invest, jel?
ma jaki ste mi vi stručnjaci [bye]

Evo dajem svoj doprinos:

http://www.cartmann.com

Pročitajte što piše na dnu stranice, kako su naši brokeri drukali u stara dobra vremena!
[/quote]
uff ti si čovjek od volje..kada ovako smireno odgovoriš liku koji svaki dan radi novi nick ali jednako zahebava…
svaka čast antiša..
rekao bi plačam pivu, ali bum je i ovao i onako platio…hehehe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Jedno je bilo pisati prije krize, jer cijene gnojiva su rapidno rasle ali i sama pregrupiranja u sektoru su bila u toku a i još traju, netko tko misli da je ekonomija statična uvijek će gledati da ocrni drugoga. Ono što sam pisao smatram da PTKM vrijedi oko 1000-2000 Kn po dionici, pa ingra je bila oko 420 Kn dok danas je 38 Kn, fondovi su vidjeli cijenu ingrine dionice iznad 600 Kn pa su je kupovali u svoje portfelje, ali došlo je do krize i svima su se pokvarile projekcije, i morali smo definirati nove jer ekonomija je dinamična. Ono što sam pisao to stoji i to je tako bilo, to je prošlost, ali nikada nisam pisao negativno, niti protiv dionice niti dioničara već uvijek optimistično što i treba uvijek treba gledati vedro bez obzira što god se dešava…….. [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Pa šta ima veze, crvena boja je baš lipa ako ne i najlipša.

Premješteno iz teme: TISK (Tisak d.d.)


Kolega Delboy, ja uistinu nemam niti 1komad Tiska i na ovoj cijeni mi je itekako preskup.
Rekao sam gdje bi ga možda kupovao, na 165kn.
Inače sam davno kupovao Tisak kad se branila cijena i to po 220kn i naravno prodavao na 305-310kn.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, osobno mislim da će vrlo brzo ga biti po 220kn.
Al eto vidjet ćemo tko je bio u pravu. Inače donji tjedni boll da probije bio bi na 220-230kn.
Još mrvicu padanja uslijed smirivanja i finalnog ispuha i eto ga na 165kn.
Živi bili pa vidjeli.

Ti si tragikomedija od investitora. Na best buy preporučivao si TISK pred mjesec i pol po 280kn. Nedavno si vrištao da ide na 250 kn i da je to dno gdje ćeš kupiti. Onda si počeo da ide na 175 kn, sad si na 165 kn. Što je sljedeće, pad na 5 kn po tvojim " stručnim tehničkim prognozama"? [bye] [lol] [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
Jedno je bilo pisati prije krize, jer cijene gnojiva su rapidno rasle ali i sama pregrupiranja u sektoru su bila u toku a i još traju, netko tko misli da je ekonomija statična uvijek će gledati da ocrni drugoga. Ono što sam pisao smatram da PTKM vrijedi oko 1000-2000 Kn po dionici, pa ingra je bila oko 420 Kn dok danas je 38 Kn, fondovi su vidjeli cijenu ingrine dionice iznad 600 Kn pa su je kupovali u svoje portfelje, ali došlo je do krize i svima su se pokvarile projekcije, i morali smo definirati nove jer ekonomija je dinamična. Ono što sam pisao to stoji i to je tako bilo, to je prošlost, ali nikada nisam pisao negativno, niti protiv dionice niti dioničara već uvijek optimistično što i treba uvijek treba gledati vedro bez obzira što god se dešava…….. [thumbsup]

Bigboss ti pišeš ono što ljudi žele čuti, bez trunke realnosti!

Suki, hitno treba pomoć VG Newsu. RVG će propasti zbog duga koji ima prema nama, a mi prema Vjesniku za tiskanje. Picula ih je zbog tebe potpuno … Trebaš hitno pomoći inače će doći do velike bruke. Treba oko milijun kuna. Javi se hitno! – sadržaj je SMS-a koji je pokojni novinski izdavač Ivo Pukanić 18. lipnja 2008. godine, u 9.42 sati, poslao ministru financija Ivanu Šukeru.

da ne zaboravite u kojoj žabokrečini se živi
RIP

Postanite Eu-robovi


Premješteno iz teme: TISK (Tisak d.d.)


Kolega Delboy, ja uistinu nemam niti 1komad Tiska i na ovoj cijeni mi je itekako preskup.
Rekao sam gdje bi ga možda kupovao, na 165kn.
Inače sam davno kupovao Tisak kad se branila cijena i to po 220kn i naravno prodavao na 305-310kn.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, osobno mislim da će vrlo brzo ga biti po 220kn.
Al eto vidjet ćemo tko je bio u pravu. Inače donji tjedni boll da probije bio bi na 220-230kn.
Još mrvicu padanja uslijed smirivanja i finalnog ispuha i eto ga na 165kn.
Živi bili pa vidjeli.

Ti si tragikomedija od investitora. Na best buy preporučivao si TISK pred mjesec i pol po 280kn. Nedavno si vrištao da ide na 250 kn i da je to dno gdje ćeš kupiti. Onda si počeo da ide na 175 kn, sad si na 165 kn. Što je sljedeće, pad na 5 kn po tvojim " stručnim tehničkim prognozama"? [bye] [lol] [bye]
[/quote]

Ovakve sposravanje, kako se stalno sposrava split009 bi trebalo maknuti sa foruma, neka ode na neki drugi forum možda o Mikiju i Šilji ili sl. i tamo se preserava. Ovo je stvarno previše. Jedino dobro iz toga je što se čovjek uvijek može nasmijati, ali poanta ovog foruma ipak nije to, zar ne?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Premješteno iz teme: TISK (Tisak d.d.)


Kolega Delboy, ja uistinu nemam niti 1komad Tiska i na ovoj cijeni mi je itekako preskup.
Rekao sam gdje bi ga možda kupovao, na 165kn.
Inače sam davno kupovao Tisak kad se branila cijena i to po 220kn i naravno prodavao na 305-310kn.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, osobno mislim da će vrlo brzo ga biti po 220kn.
Al eto vidjet ćemo tko je bio u pravu. Inače donji tjedni boll da probije bio bi na 220-230kn.
Još mrvicu padanja uslijed smirivanja i finalnog ispuha i eto ga na 165kn.
Živi bili pa vidjeli.

Ti si tragikomedija od investitora. Na best buy preporučivao si TISK pred mjesec i pol po 280kn. Nedavno si vrištao da ide na 250 kn i da je to dno gdje ćeš kupiti. Onda si počeo da ide na 175 kn, sad si na 165 kn. Što je sljedeće, pad na 5 kn po tvojim " stručnim tehničkim prognozama"? [bye] [lol] [bye]
[/quote]



Premješteno iz teme: TISK (Tisak d.d.)


Kolega Delboy, ja uistinu nemam niti 1komad Tiska i na ovoj cijeni mi je itekako preskup.
Rekao sam gdje bi ga možda kupovao, na 165kn.
Inače sam davno kupovao Tisak kad se branila cijena i to po 220kn i naravno prodavao na 305-310kn.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, osobno mislim da će vrlo brzo ga biti po 220kn.
Al eto vidjet ćemo tko je bio u pravu. Inače donji tjedni boll da probije bio bi na 220-230kn.
Još mrvicu padanja uslijed smirivanja i finalnog ispuha i eto ga na 165kn.
Živi bili pa vidjeli.

Ti si tragikomedija od investitora. Na best buy preporučivao si TISK pred mjesec i pol po 280kn. Nedavno si vrištao da ide na 250 kn i da je to dno gdje ćeš kupiti. Onda si počeo da ide na 175 kn, sad si na 165 kn. Što je sljedeće, pad na 5 kn po tvojim " stručnim tehničkim prognozama"? [bye] [lol] [bye]
[/quote]

Ovakve sposravanje, kako se stalno sposrava split009 bi trebalo maknuti sa foruma, neka ode na neki drugi forum možda o Mikiju i Šilji ili sl. i tamo se preserava. Ovo je stvarno previše. Jedino dobro iz toga je što se čovjek uvijek može nasmijati, ali poanta ovog foruma ipak nije to, zar ne?

lp
[/quote]
prestanite napadati splita i pustite čovjeka da crta !!!!!!nije on kriv kaj vidi svijet drukčije neg drugi… splite, podržavam te maksimalno

ps mislim da si odveo TA na sljedeću razinu !!!!!čekam knjigu [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.poslovni.hr/143135.aspx

Više mi je dopizdilo ovo čitati svi rastu a naši lopovi šta snjima
Kod nas stalno neke gapove treba popuniti a oni naravno uvjek 20% U MINUSU a kad se popuni taj ono još jedan opet 20% minusa i tome nikad kraj
Dokad tako


Pa šta ima veze, crvena boja je baš lipa ako ne i najlipša.

Onda je nosi

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)





Netko je posljednjih dana stalno govorio da čitamo portale, je li na ovu vijest mislio?

nope..ovo naše je puno puno bliže..tu na balkanu
[/quote]

obećao si nešto za srijedu, možeš li reći o čemu se radi.imam dosta ingre, pa me zanima.
hvala
[/quote]

Nema tu nikakvih novih vijesti, to je samo puštanje probnih balona kao kad klinci opale zagušljivca u razredu pa se neki smiju, a nekima bogami i suze cure na oči
[/quote]
stavi onda pravu količinu na 38 i prodaj svoje, ako uopće imaš dionice..
ako nemaš kaj se onda javljaš?
stavi na 38 vjeruj mi kaj god staviš bude nestalo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close