BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


stavi onda pravu količinu na 38 i prodaj svoje, ako uopće imaš dionice..
ako nemaš kaj se onda javljaš?
stavi na 38 vjeruj mi kaj god staviš bude nestalo

Imam INGRU i to puno prije tebe, a kad ću prodavati moja je stvar kao i što ću pisati. Najprije si ljudima pred 3 mjeseca slao poruke kako je Ingra pred stečajem i kako treba bježati što dalje od nje! Onda si kupio pa je sad sve super!? Muka mi je od drukera poput tebe!
Isto si laprdao na IGH da si siguran u posao u Crnoj Gori, da je to siguran zgoditak pa si pobjegao van, a ljudi su popušili -20%.
Da ne spominjem da si nas pred mjesec dana uvjeravao kako će se na Ingri sve pokupiti što dođe na 40 kn, da nema straha i bla-bla, pa smo nakon toga roknuli na 36 kn. Sad je kao sigurna granica na Ingri 38 kn ? Ma daj nas nemoj nasmijavati!
A ovi tvoji poslići Ingre koji su tobože danas trebali izaći u javnost, gdje su????? Ti kao sve znaš, ali po običaju ne smiješ reći!??! Doći će HANFA glave takvima jednog dana! [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

kaj se pjeniš dečko?
lijepo sam ti rekao, kada si tava faca i znaš da nema joba onda stavi sve na 38 i gotovo, pa da ovakve skinemo sa spiska drhtavih ručica..

ili si ti jedan od onih majstora koji su kupili ingru na 62000 pa ti je muka od gubitka?
naravno da imaš ingru prije mene, nisam ja taj koji ju je kupovao po 40000-60000 kuna kao ti..

lp

p.s. čuvaj živce..buš dobio čir na želucu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

…ljudi smirite se, to nikome ne koristi…svi imamo slobodnu volju, hoćemo li prodati ili kupiti… [smiley]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

toliko o popisu branitelja

http://seebiz.eu/hr/politika/kako-laze-josip-dakic-popisi-veterana-u-svijetu-se-objavljuju!,71911.html

………….danas blesav dan ..da ne može biti gore, riknuo internet,provela dan u pranju mozga,
umorna od demagogije—–nismo mi za nikakvu ekonomiju niti normalno društvo…….

Nitko ne zna doći do tog REGISTRA BRANITELJA….. Toliko hakera, političara….
Nitko nema petlju objaviti to na internetu- pa kud puklo da puklo…a i tko bi imao šta protiv….???
Oni čija su prava zaslužena? Problem je taj registar….cijeli Sabor je možda na spisku…
NIje ? Pa onda objavite…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

samo budala moze misliti kako je registar branitelja goruci problem u Hrvatskoj..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

[19:24:01] medo612:
Kaplan Fox Seeks to Recover Losses for Investors Who Purchased Fuqi International, Inc. Common Stock

dakle radi se o firmi u usa koja je postala krive podatke za financijsko pa je zrokala nekih 35posto u par dana
ima li šanse da se ovaj mulj od burze u hrvata gdje se manipulira godinama medijima izvjestajima isto tako raskrci pa da se bagra koja vodi ovaj cirkus posalje u nadlezne institucije na produzeni boravak
hvala na odgovorima
kako bi rekao banditos samo nek institucije odrade svoj posao

Postanite Eu-robovi


samo budala moze misliti kako je registar branitelja goruci problem u Hrvatskoj..

Nije gorući,ali jedan od gorućih budi siguran….samo ovisi kako tko gleda na to

idem sutra sa faxom na ZSE, razmišljam što da pitam Karduma tamo, i ne mogu se sjetiti skoro ničeg pametnog xD
evo jednog zapravo, pitat ću ga što misli da li veliki igrači na zse manipuliraju tržištem a burza to tolerira jer bi ez njih likvidnost bila još gora nego što već je….

dajte mi još koju ideju za pitanja, please 🙂

pitaj ga dal mislim da ce muljariti i kad hrvatska uđe u EU
pitaj ga dal vjeruje u pakao i raj
pitaj ga dal mirno spava on i njegova ekipa iz hanfe

Postanite Eu-robovi

Gdje nam je kolega vidra da nam pojasni kako se moglo dogoditi da je opet sve što je pokupovao totalno palo, opet promašene investicije.

Vidra gdje si?

BLJE, HDEL, THNK, DDJH… može li gore?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

MOLIM NEKOGA OD KOLEGA DA MI OBJASNI KAKO MOGU "USLIKATI" ONO STO VIDIM TRENUTNO NA MONITORU PA DA TO MOGU OTVORITI U PAINTU I SL…

HVALA!

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


MOLIM NEKOGA OD KOLEGA DA MI OBJASNI KAKO MOGU "USLIKATI" ONO STO VIDIM TRENUTNO NA MONITORU PA DA TO MOGU OTVORITI U PAINTU I SL…

HVALA!

CTRL + Print screen

U paintu ideš na Edit / paste

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Hvala lijepo!

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


MOLIM NEKOGA OD KOLEGA DA MI OBJASNI KAKO MOGU "USLIKATI" ONO STO VIDIM TRENUTNO NA MONITORU PA DA TO MOGU OTVORITI U PAINTU I SL…

HVALA!


U Windowsima tipka Prt Scr (Print Screen) sprema sadržaj cijelog ekrana u Clipboard, a kombinacija Alt – Prt Scr sprema sadržaj fokusiranog window-a u Clipboard. Kasnije se to paste-a u Paint, Word, ili negdje drugdje po želji. Davnih dana to nije bio dio OS-a nego su postojali razni eksterni programi, tzv. Hijack-eri i Snipper-i za tu namjenu.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

New Report

Close