BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji ste vi investitori, ožujsko pivo, slanina, pa dajte ljudi moji kaj je, gdje je profinjenost i stil, ja volim pršut ( dalmatinski ) i dobro strano vino, preporučio bih Čileanski Shiraz, paše najbolje uz biftek ( može i od domaće junetine ), ako vam nije preskupo naravno.
Čileanska vina su kvalitetna, a povoljne cijene, za vas koji pazite na svaku kunu, i rađe ćete jesti slaninu i pivo uz naravno obvezni nabrijani auto ( mora biti ili merđo ili bmw jer to su razvikani auti ), nego odvest ženu / curu u otmjeni restaurant na fino vino i klopu. [tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja još nisam pila lošu pivu ali bum vam javila kad naletim na nju.
A kaj se tiče vina, ta Belje vina su prilično loša, to jedva da se može piti, pričam o bijelim vinima,
a kaj se tiče gemišta i bijelog vina bilo koje slovensko vino je bolje od našeg najboljega a o cijeni da ne pričam, dala bum vam preporuku da si lepo probate Zlatnu rebulu od Goriških brda za 23 kune i nakon toga ne bute pili ni jedno drugo bijelo vino to vam garantiram.
Kaj se tiče špeka, od Belja domaća slanina je ubjedljivo najbolja konfekcijska slanina kaj se može kupiti.Ali čujte sad je 80 kuna, to je preskupo, a ipak se nemre nositi sa našom domaćom.


preporučio bih Čileanski Shiraz, paše najbolje uz biftek ( može i od domaće junetine ), ako vam nije preskupo naravno.
Čileanska vina su kvalitetna, a povoljne cijene,

..neće od toga crobex narast….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

..a jesi ga nadrobio…što fali dobroj slanini uz dobro društvo…a koja je često i bolja i od onog plastičnog pršuta…

dalmatinski pršut mi ide na usta već i muka mi je o tog. a i od vina od kojeg se nemreš podrignut ko čovjek. daj rođo ožujsku ODMA SADA ODMA !!!

I'LL BE BACK


..a jesi ga nadrobio…što fali dobroj slanini uz dobro društvo…a koja je često i bolja i od onog plastičnog pršuta…

Pa niosam rekao da nešto fali, ali između slanine i pršuta, ja bih uvijek izabrao pršut.
A što sam nadrobio, kad je sve istina, nije možda kolegice??

Najbolje mi je kad smo na piću, pa svi naruče ko da imaju deset kuna u džepu, kavu i čašu vode ( iz pipe naravno ). Ne svi i ne u svakom društu, ali neki da, haha, prepoznat će se.. [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



preporučio bih Čileanski Shiraz, paše najbolje uz biftek ( može i od domaće junetine ), ako vam nije preskupo naravno.
Čileanska vina su kvalitetna, a povoljne cijene,

..neće od toga crobex narast….
[/quote]

PA ni ne mora Crobex narast, meni je bitno da moj portfelj naraste, davno se moja krivulja na grafu odvojila od krivulje Crobexa. [smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


dalmatinski pršut mi ide na usta već i muka mi je o tog. a i od vina od kojeg se nemreš podrignut ko čovjek. daj rođo ožujsku ODMA SADA ODMA !!!

Ma kakvo ožujsko, vino je kvalitenije, uostalom djeluje kao afrodizijak, za vas koji to niste znali.
I ne tjera vas na wc konstantno, žena izgubi volju za bilo kaj kad stalno hodaš na wc, poštu su žene po prirodi sumnjičave, sigurno im svakakve stvari padaju na pamet oko te priče sa wc-om.

Posebno vrijedi za one koji dođu doma i umorni su, cijeli tjedan su naprono radili, zaradili za burek i ožujsku, pa se legnu od umora ( i ožujske ) i odu spat ( i stalno hodaju na wc po noći, pa si žena / cura opet misli da što je .. ). Bezveze.
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


u hop devilu u branimir centru ima dobar izbor belgijskih piva.
neka sa jantarom mi se svidjela! čak je i film s ben affleckom nakon toga bio ok

ovo je prestrašno. [lol] [lol] [lol]
Žuja se pokvarila, karlovac i pan su mi sad bolji…u hopdevilu neka crna, zapravo crvena, gusta ko gulaš izuva iz cipela.
plavi, pravi si dandy. [thumbsup]



..a jesi ga nadrobio…što fali dobroj slanini uz dobro društvo…a koja je često i bolja i od onog plastičnog pršuta…

Pa niosam rekao da nešto fali, ali između slanine i pršuta, ja bih uvijek izabrao pršut.
A što sam nadrobio, kad je sve istina, nije možda kolegice??

Najbolje mi je kad smo na piću, pa svi naruče ko da imaju deset kuna u džepu, kavu i čašu vode ( iz pipe naravno ). Ne svi i ne u svakom društu, ali neki da, haha, prepoznat će se.. [rolleyes]
[/quote]
…pa nije glavni životni cilj izlazit po restoranima i hvalisat se time…vjeruj i to dosadi…a nedavno je jedan moj jako bogati prijatelj rekao konobarici…dozvolite da ne naručim ništa… [lol]

plavi, pravi si dandy. [thumbsup]

A tko je to? Ili što?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



dalmatinski pršut mi ide na usta već i muka mi je o tog. a i od vina od kojeg se nemreš podrignut ko čovjek. daj rođo ožujsku ODMA SADA ODMA !!!

Ma kakvo ožujsko, vino je kvalitenije, uostalom djeluje kao afrodizijak, za vas koji to niste znali.
I ne tjera vas na wc konstantno, žena izgubi volju za bilo kaj kad stalno hodaš na wc, poštu su žene po prirodi sumnjičave, sigurno im svakakve stvari padaju na pamet oko te priče sa wc-om.

Posebno vrijedi za one koji dođu doma i umorni su, cijeli tjedan su naprono radili, zaradili za burek i ožujsku, pa se legnu od umora ( i ožujske ) i odu spat ( i stalno hodaju na wc po noći, pa si žena / cura opet misli da što je .. ). Bezveze.
[wink]
[/quote]

vino je za šupke [cool]

I'LL BE BACK




..a jesi ga nadrobio…što fali dobroj slanini uz dobro društvo…a koja je često i bolja i od onog plastičnog pršuta…

Pa niosam rekao da nešto fali, ali između slanine i pršuta, ja bih uvijek izabrao pršut.
A što sam nadrobio, kad je sve istina, nije možda kolegice??

Najbolje mi je kad smo na piću, pa svi naruče ko da imaju deset kuna u džepu, kavu i čašu vode ( iz pipe naravno ). Ne svi i ne u svakom društu, ali neki da, haha, prepoznat će se.. [rolleyes]
[/quote]
…pa nije glavni životni cilj izlazit po restoranima i hvalisat se time…vjeruj i to dosadi…a nedavno je jedan moj jako bogati prijatelj rekao konobarici…dozvolite da ne naručim ništa… [lol]
[/quote]

Ali ja uopće nisam rekao da je to cilj niti sam se tine hvalio, a i da jesam bolje se hvaliti sa time nego sa bocom žuje i slaninom Belje u džepu. [wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



plavi, pravi si dandy. [thumbsup]

A tko je to? Ili što?
[/quote]
http://en.wikipedia.org/wiki/Dandy [kiss]

vino je za šupke [cool]

Upravo o tome i govorim, profinjena gospoda koja piju vino , a ne žuju, sigurno ne bi tako nešto napisala.
[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close