BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




..a jesi ga nadrobio…što fali dobroj slanini uz dobro društvo…a koja je često i bolja i od onog plastičnog pršuta…

Pa niosam rekao da nešto fali, ali između slanine i pršuta, ja bih uvijek izabrao pršut.
A što sam nadrobio, kad je sve istina, nije možda kolegice??

Najbolje mi je kad smo na piću, pa svi naruče ko da imaju deset kuna u džepu, kavu i čašu vode ( iz pipe naravno ). Ne svi i ne u svakom društu, ali neki da, haha, prepoznat će se.. [rolleyes]
[/quote]
…pa nije glavni životni cilj izlazit po restoranima i hvalisat se time…vjeruj i to dosadi…a nedavno je jedan moj jako bogati prijatelj rekao konobarici…dozvolite da ne naručim ništa… [lol]
[/quote]
pa mogla si reci do kraja,,,,,,,,rakao sam dozvolite da ne naručim ništa …….jer sam bankrotirao
pofuk

Ovdje upišite svoj komentar…

I'LL BE BACK


vino je za šupke [cool]

Upravo o tome i govorim, profinjena gospoda koja piju vino , a ne žuju, sigurno ne bi tako nešto napisala.
[rolleyes]
[/quote]

profinjena gospoda nemaju potrebe za reklamom vlastite profinjenosti na forumu, kad svi znamo da se na kraju svodi na centimtre. Ili imaš, il se moš jebat sa svim tim vinima.

živio žiivo živio [thumbsup]

I'LL BE BACK

profinjena gospoda nemaju potrebe za reklamom vlastite profinjenosti na forumu, kad svi znamo da se na kraju sve svodi na centimtre. Ili imaš, il se moš jebat sa svim tim vinima.

živio žiivo živio [thumbsup]

Opet o centimentrima, i to sam vas već nekoliko puta podučavao, pa ću opet ponoviti, nije sve u centimentrima, bitan je opseg i izdržljivost. Ljudi moji ponekad imam osjećaj kao da se nalazim u dječjem vrtiću, šalite li se vi to ili mislite ozbiljno ( neki )??

Nije niti čudo da vas ivana7 šiša svaki dan.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ovdje upišite svoj komentar…

Eto, to je od žuje.
ALi od par hektolitara kad ih popiješ ( i provedeš svakih deset minuta u jednom finom wc-u ).

živio i ti meni

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


profinjena gospoda nemaju potrebe za reklamom vlastite profinjenosti na forumu, kad svi znamo da se na kraju sve svodi na centimtre. Ili imaš, il se moš jebat sa svim tim vinima.

živio žiivo živio [thumbsup]

Opet o centimentrima, i to sam vas već nekoliko puta podučavao, pa ću opet ponoviti, nije sve u centimentrima, bitan je opseg i izdržljivost. Ljudi moji ponekad imam osjećaj kao da se nalazim u dječjem vrtiću, šalite li se vi to ili mislite ozbiljno ( neki )??

Nije niti čudo da vas ivana7 šiša svaki dan.
[/quote]

hihihihihi, opet drugoligaški izgovori[cool] . Pa opseg je proporcionalan dužini, majku mu staru. Ko to uopće dovodi u pitanje osim ako nije ona poznata "moj je tanak ali kratak". Primite se slanine kolega… Belje slanine [thumbsup]

I'LL BE BACK


.u hopdevilu neka crna, zapravo crvena, gusta ko gulaš izuva iz cipela.

dobra [thumbsup]

sad mogu umirovit onu sjeda ko budali šamar

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


vino je za šupke [cool]

Upravo o tome i govorim, profinjena gospoda koja piju vino , a ne žuju, sigurno ne bi tako nešto napisala.
[rolleyes]
[/quote]

profinjena gospoda nemaju potrebe za reklamom vlastite profinjenosti na forumu, kad svi znamo da se na kraju svodi na centimtre. Ili imaš, il se moš jebat sa svim tim vinima.

živio žiivo živio [thumbsup]
[/quote]
pa ja mislim da tu nema nitko potrebe za reklamom vlastite profinjenosti jer sam stekao dojam da na ovome forumu sudjeluju samo profinjene kako dame tako i gospoda
pofuk



profinjena gospoda nemaju potrebe za reklamom vlastite profinjenosti na forumu, kad svi znamo da se na kraju sve svodi na centimtre. Ili imaš, il se moš jebat sa svim tim vinima.

živio žiivo živio [thumbsup]

Opet o centimentrima, i to sam vas već nekoliko puta podučavao, pa ću opet ponoviti, nije sve u centimentrima, bitan je opseg i izdržljivost. Ljudi moji ponekad imam osjećaj kao da se nalazim u dječjem vrtiću, šalite li se vi to ili mislite ozbiljno ( neki )??

Nije niti čudo da vas ivana7 šiša svaki dan.
[/quote]

hihihihihi, opet drugoligaški izgovori[cool] . Pa opseg je proporcionalan dužini, majku mu staru. Ko to uopće dovodi u pitanje osim ako nije ona poznata "moj je tanak ali kratak". Primite se slanine kolega… Belje slanine [thumbsup]
[/quote]

Ne bih htio ispast kao hvalisavac, ali da li se trebam nečega primiti ili ne, u svezi ove tematike, mislim da nije red da Ti to konstatiraš, već sam čuo dovoljno konstatacija i niti jedna nije uključivala slaninu, pa makar bila i ona od Belja..
[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


dalmatinski pršut mi ide na usta već i muka mi je o tog. a i od vina od kojeg se nemreš podrignut ko čovjek. daj rođo ožujsku ODMA SADA ODMA !!!

Sad mi jos reci da je i Zuja najbolje pivo pa da zavrsim ikakve daljnje rasprave s tobom oko pica bilo kakvog. [tongue]


Ma kakvo ožujsko, vino je kvalitenije, uostalom djeluje kao afrodizijak, za vas koji to niste znali.
I ne tjera vas na wc konstantno, žena izgubi volju za bilo kaj kad stalno hodaš na wc, poštu su žene po prirodi sumnjičave, sigurno im svakakve stvari padaju na pamet oko te priče sa wc-om.

Kolega i ja više volim vino [thumbsup]

al to nema nikakve veze sa ženama. Da mi više paše piva pio bi pivu. A svaka žena će se lako uzbudit na muškarca koji zna šta želi i ne radi kompromise. Što bi Džej Zi rekao – imam 99 problema al čkapi nije ni jedan od njih [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Ma kakvo ožujsko, vino je kvalitenije, uostalom djeluje kao afrodizijak, za vas koji to niste znali.
I ne tjera vas na wc konstantno, žena izgubi volju za bilo kaj kad stalno hodaš na wc, poštu su žene po prirodi sumnjičave, sigurno im svakakve stvari padaju na pamet oko te priče sa wc-om.

Kolega i ja više volim vino [thumbsup]

al to nema nikakve veze sa ženama. Da mi više paše piva pio bi pivu. A svaka žena će se lako uzbudit na muškarca koji zna šta želi i ne radi kompromise. Što bi Džej Zi rekao – imam 99 problema al čkapi nije ni jedan od njih [thumbsup]
[/quote]

Drago mi je da ima i takvih. [thumbsup]
Žena ipak više voli kada vidi da muškarac pije vino, evo pitajte kolegu Brankicu. [smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Ma kakvo ožujsko, vino je kvalitenije, uostalom djeluje kao afrodizijak, za vas koji to niste znali.
I ne tjera vas na wc konstantno, žena izgubi volju za bilo kaj kad stalno hodaš na wc, poštu su žene po prirodi sumnjičave, sigurno im svakakve stvari padaju na pamet oko te priče sa wc-om.

Kolega i ja više volim vino [thumbsup]

al to nema nikakve veze sa ženama. Da mi više paše piva pio bi pivu. A svaka žena će se lako uzbudit na muškarca koji zna šta želi i ne radi kompromise. Što bi Džej Zi rekao – imam 99 problema al čkapi nije ni jedan od njih [thumbsup]
[/quote]

Drago mi je da ima i takvih. [thumbsup]
Žena ipak više voli kada vidi da muškarac pije vino, evo pitajte kolegu Brankicu. [smiley]
[/quote]

Brankica se pali na one kaj piju mirogojca [lol]



dalmatinski pršut mi ide na usta već i muka mi je o tog. a i od vina od kojeg se nemreš podrignut ko čovjek. daj rođo ožujsku ODMA SADA ODMA !!!

Sad mi jos reci da je i Zuja najbolje pivo pa da zavrsim ikakve daljnje rasprave s tobom oko pica bilo kakvog. [tongue]
[/quote]

Žuja nije najbolje pivo al je najbrže. odo spat. ae boks svima, to je to za večeras…
P.S. nacugo sam se večeras od gemišteca. Pošip Čara. Jeb’ga ošlo OŽUJESKO jučer pa pijem ove druge lige… [bye]

I'LL BE BACK

znači postoje dva klana … pivaši i vinari … a kaj je s ovima koji tuku i po jednom i po drugom (da ne spominjemo i treće kojeg se nitko nije dotakao … razni borovničeki, orahovice, biske, žutuje, medice, smokovače, žute ose, gorski likeri & co.)

btw. tko se nije nadrobio špekende i lukende prije čorke i stenjao cijelu noć ne zna o čem pričam (ponavljajući stalno istu grešku)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close