BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni su skandinavska vina najbolja vina u ovom djelu evrope. [tongue]


Imate u Vrutku u ZG solidan izbor vina – probajte i koje strano. Najzalosnije je sto cete kvalitetno strano vino platiti cesto puno manje nego neke nase razvikane buckurise.

Žena u vrutku veli da su australska najbolji omjer cijene i kvalitete. Al nije mi znala reć kakva su za gemište

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

meni je za gemište je najbolja kutjevačka graševina ili malvazija od domaćih

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Imate u Vrutku u ZG solidan izbor vina – probajte i koje strano. Najzalosnije je sto cete kvalitetno strano vino platiti cesto puno manje nego neke nase razvikane buckurise.

Žena u vrutku veli da su australska najbolji omjer cijene i kvalitete. Al nije mi znala reć kakva su za gemište
[/quote]

Ako moram raditi gemist, znaci da mi vino ne valja. Ako valja, onda ga pijem cistog iskljucivo. Australska meni nisu nesto legla, ali ak volis crna probaj spanjolska. Ima ih dobrih da ti pamet stane.


Meni su skandinavska vina najbolja vina u ovom djelu evrope. [tongue]

Good one [lol] Skandinavci dobra piva rade, ali ipak po meni su kaj se pivi tice Cesi #1



Meni su skandinavska vina najbolja vina u ovom djelu evrope. [tongue]

Good one [lol] Skandinavci dobra piva rade, ali ipak po meni su kaj se pivi tice Cesi #1
[/quote]

Irci No1, nisu loši ni Dutcheri i njihov Grolsch

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Imate u Vrutku u ZG solidan izbor vina – probajte i koje strano. Najzalosnije je sto cete kvalitetno strano vino platiti cesto puno manje nego neke nase razvikane buckurise.

Žena u vrutku veli da su australska najbolji omjer cijene i kvalitete. Al nije mi znala reć kakva su za gemište
[/quote]
Doista istinsko enološko zapažanje prožeto vrckavim propitkivanjem dostojno čak i samog Dionizija.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim




Meni su skandinavska vina najbolja vina u ovom djelu evrope. [tongue]

Good one [lol] Skandinavci dobra piva rade, ali ipak po meni su kaj se pivi tice Cesi #1
[/quote]

Irci No1, nisu loši ni Dutcheri i njihov Grolsch
[/quote]

Jbg to je sad vec stvar ukusa. Meni od irskih nije nis sjelo

Iločka i Beljska graševina za gemištaciju izvrsna su okusom i cijenom.
Kraljevina i Zelinski vinski proizvodi izvrsno podnose dragu nam Jamnicu.
Živjeli!
p.s. ipak domaća autohtona zagorska noha i ostali hibridi nemaju premca

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim




Meni su skandinavska vina najbolja vina u ovom djelu evrope. [tongue]

Good one [lol] Skandinavci dobra piva rade, ali ipak po meni su kaj se pivi tice Cesi #1
[/quote]
Irci No1, nisu loši ni Dutcheri i njihov Grolsch
[/quote]
nizozemci i belgijanci nemaju konkurencije iako je njemački Erdinger No.1 od ovih mainstream ponuđenih.
irske mi vjera brani, a nijedna mi nije baš ono,
a za skandinavske nisam ni čuo.


– BElje panceta/slanina – bože pomozi

isuse boze..ne slazem se niti s ostalim ali ovo sta si izvalio je zbilja glupost..ne poznam niti jednog (ali niti jednog…0) covjeka koji je probao slaninu iz belja a da se nije odusevio..i to odusevio i vise nikad nije probao drugu…a tebi je boze pomozi…
o okusima se ne raspravlja, ali tako drasticna razlika u misljenju mislim da nemoze biti…

taj okus i arome te slanine je bozanska..upravo sam je jeo i danas i juce…ima jedno 5/6 krtog i 1/6 masnog…al ona aroma je famozna..ne znam kako to postignu..

a tek abc sir..

…i meni se panceta Belje sviđa…skoro ko od moje mame…srećom ne čita forum… [smiley]

O jebo vas ja sa svim tim vinima, imam doma redovito karton Dingača pa ge otvaram samo kad moram. A pijem pivo…Ožujsko pivo… i kasnije betonaža Montmontaža s vodkom..Sobiecki Vodkom.

Ou yeah [thumbsup]

I'LL BE BACK

Živio Živio Živio !!! [thumbsup]

I'LL BE BACK


A pijem pivo…Ožujsko pivo… i kasnije betonaža Montmontaža s vodkom..Sobiecki Vodkom.

htio dat 100tku za patriotizam a onda vidio ovu sobieski tako da si dobio samo 50

u hop devilu u branimir centru ima dobar izbor belgijskih piva. neka sa jantarom mi se svidjela! čak je i film s ben affleckom nakon toga bio ok

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close