BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Potpuno pogrešno poštovani Zagorec,
Ne možete generalizirati, to je kao da Vas netko smatra lošim jer Vaš susjed tuče ženu samo zato jer ste mu susjed. Naš rejting je već valuiran u cijene dionica. No to ne znači da tvrtka posluje loše, upravo suprotno imate prigodu kupiti za diskont ako tržišta padne. Crobex Vam i nije neki pokazatelj. Osobno imam samo dvije dionicu iz Crobexa (niti jednu Agrokor i bez ERNT) a 2011 je prinos bio +25% dok je Crobex bio na nuli(1740).

… ljudi. Evo ga opet HR2 Igor Lasić opet trabunja nešto sa svojim gostom. Očito visoko cijenjeni gospodin na HTR-u. Ajjjjjjjjjjjjjmmmmmmmmmmeeeeeeeeee!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

još puno kompanija nije objavilo kvartalne rezultate. dosta čudno. ili nije?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Jeli mi može itko obijasniti razliku između nekonolidirane razine izvješća i konsolidirane?

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

kad smo kod financijskog izvještaja kakve su prognoze

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

FI će biti u granicama prihvatljivosti ovisno o privremenim situacijama i stupnju dovršenosti jer je Ingra u prošlim razdobljima priznala kamate u rashode dovođenja kvalificiranog sredstva u sadašnje stanje i sadašnju lokaciju.

Nadam se da razumijete o čemu se radi kvazi investitori?
Samo znate zbrojiti gubitak i dobitak a za ostalo ste tabularaza.

Sretno svim građevinarima, jer ako se oni izvuku, izvlači se i HR iz recesijske trakavice.Inozemna tržišta su spas i treba ih podržati (čak i IGH, i ostale).

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Kreće jaka korekcija dionica neki su već poklopljeni na bidu mada nisu htjeli kupiti već su branili cijenu.Kako je krenulo bit će gadno treba sve prodati i sačekati dno pa onda kupiti puno povoljnije.[emo_novac]

Dax -2,5%, S&P -1%, Grobex +1,3%. Ko je glavna faca, a?[emo_cool]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Tjedan korekcija na svim burzama, korekcija na kakve smo već zaboravili, padovi dionica do -30 % bit će zanimljivo. Vaš link …

Čim cijene malo padnu, na tržište pritječe novi kapital. S tehničkog aspekta to je izrazito pozitivni signal- kaže Siniša Gašparević, investicijski savjetnik u Banci splitsko-dalmatinskoj.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-primjetan-ulaz-svjezeg-kapitala-ht-u-fokusu/ar-56356/

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)[/color]

Vidim da se brišu postovi pa ću preformulirati pitanje, valjda će ovako biti prihvatljivo.
Imam dionice Industrogradnje i vjerujem i nadam se nagodbi. A vi?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)[/color]

Ja se nadam i moj brat takođe[emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)[/color]

Vidim da se brišu postovi pa ću preformulirati pitanje, valjda će ovako biti prihvatljivo.
Imam dionice Industrogradnje i vjerujem i nadam se nagodbi. A vi?

I N.B. se nada jer je kupio 740 kom.

Danas malo jača korekcija. Vaš link …[emo_palacd]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

e da zaboravih… moze mi neko komparirati tvrtke ksst i IGH. : dugove, tip proizvodnje, očekivanje u budućnosti , imovinu itd itd. pa opet IGH se kupuje po oko 500 na tisuće a ovo niko neće… zašto? Znan da ništa neznan.

New Report

Close