BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

to sam ja napisao…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

noviulagacu, nemoj otkazivati nalog dok ne kupis sto si naumio, vec samo promjeni cijenu ili broj dionica, to se ne naplacuje dodatno vec ulazi u tih 50kn.
i sretno s kupovinom po 143, to sad cini se ide po 147-8.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Zatrpavate temu potpuno nebitnim stvarima. Koga briga jesi li ti stavio 118 ili 119 komada na bid? Imaš temu “brokerske kuće” i sl. pa tamo raspravljaj o proviziji. Inače, ok, shvatili smo da si velika zvjerka koja kupuje velike količine ove dionice. [emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Recimo da sam ja htio prodati 10 kom i nije mi se dalo čekati da me poklope na asku pa sam odmah prodao prvom kupcu na bidu. iako si ti htio kupiti 118 kom, ja sam ti uvalio svojih 10 kom tako da ti je ostalo još 108kom na kupnji. Jasnije? Drugi put ako baš tako jako želiš nešto kupiti lupi po asku, istina je da je onda cijena nešto veća. Ok?!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

PerJesus, tema uopće nije zatrpana. Skoro da se i ne piše. Ja sam pristojno nešto pitao. A velika zvjerka nisam, al nisam ni mali od par dionica. Dokupljujem preko godinu dana. Pročitaj moje postove.
Nikad mi se nije dogodio ovakav slučaj pa sam samo pitao. Oprosti što sam te uvrijedio

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

sto moze biti vaznije od novih ulagaca, pa oni ce nam dignut konzum na 200kn uskoro.
naculi ljudi da se sprema nesto

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Na bidu se čeka,a po asku kupuje. To su osnove. Tako dugo si prisutan na TK, a to ne znaš???

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

nisam znao. koliko da se sramim u kutu?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Naučit ćeš za još koju godinu, ako prije toga ne bankrotiraš.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

brinite se za sebe kolega. ja bankrotirat nikad neću. Ne kupujem smeće dionice. Imam samo ht i knzm

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Nećete bankrotirat, ali nećete ni profitirat, ali ipak bolje nego staviti novce u banku.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

na konzumu ću itekako profitirat. čak sam toliko uvjeren da ću sutra ovaj ostatak od ovog naloga dignut na 147 kn. Javna ponuda će po meni biti 180 kn najmanje, a poslije toga ide dokapitalizacija po 200-250 kn.
Što se tiče ht-a, dosta je da kapa dividenda.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Da bolje pratis znao bi da ht svake godine padne za iznos dividende sto bi znacilo da nista ne dobijes. U manje od tri godine pala je 100kn. Ako si toliko siguran u rast Konzuma prodaj ht i ulozi sve sto imas u Knzm.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Ht nikad nisam kupovao po 300 kn. Većina je kupljena na 200-220 + paket na IPO-u.
Sa većinom u debelom plusu.
HT neću prodavati ali od dividende sam dosada kupovao Konzum i kupovat ću i dalje

Nova katasrofa za naše dionice i Agencija Moody’s snizila je danas kreditni rejting Hrvatske na Ba1, navevši kao razlog slabe izglede za gospodarskim rastom i nedostatak fiskalne fleksibilnosti vlade. U prevodu naše dionice po njima su smeće e sad koliko će burza potonuti – 20 a možda i – 30 % u par dana užas.[emo_bijesan]

New Report

Close