BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve u svemu i nije tako strašno, nešto smo prodali nešto dokupili, naravno bez panike

najveći pad su danas ostvarile(sa prometom većim od 200.000)

ATLN-R-A 179,90 220,00 200,00 201,60 195,00 205,00 14395 2.902.036,10 -9,09%

MIV-R-A 9.000,00 10.000,00 9.200,00 9.192,13 — — 133 1.222.552,84 -9,77%

puno sreće sutra[smiley2]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

ima li tko podatke o konzum dd zagreb
ima budučnost to je sigurno ali opipljivi podaci molim ako ko ima,hvala


bosanac: ” pozdrav svima….. evo nesto amaterski…u trenutcima korekcije (kao sada), najbolje kupovat, i to podcijenjene kapitalce…. koliko god trajala i koliko god jaka bila (korekcija), te vrijednosti se brzo vrate, i opet smo u plusu…. amaterski….. [color=black][color=blue]” Ako je dionica podcijenjena vrijednost će se najvjerovatnije vratiti. Samo je pitanje koliko ćeš trebat čekati. Ali to vrijedi samo za podcijenjene dionice… [/color][/color]

Nekako prepoznajem MIV-R-A tu!!![smiley2]


ima li tko podatke o konzum dd zagreb
ima budučnost to je sigurno ali opipljivi podaci molim ako ko ima,hvala

BV (knjigovodstvena vrijednost) 5437,99
EPS (Zarada po dionici) 997,85 kn
Dividenda prethodnog razdoblja 0,00 kn
(P/BV) tržišna/knjigovodstvena cijena 8,09
(P/E) (tržišna cijena/zarada) 44,09
(Dy) Dividendni prinos 0,00%
P/S 0,84
Današnja cijena dionice 43.993,00 kn

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

to je toliko skupa dionica da može slobodo ići
u red najskupljih na našem tržištu.

zahvaljujem na podacima za KONZUM dd

Premješteno iz teme: [color=blue]MIV (MIV – Metalska industrija Varaždin d.d.) [/color]

[
[/quote]
Ne znam da


ljudevit: ” Recimo da je kupovala KD Viktorija kako imam solidno pouzdanu informaciju,što ćemo uskoro i vidjeti. Da li je još netko,bumo vidli!! ” Ipak ćemo se morati strpiti da vidimo jel tvoja informacija točna [smiley2], za sada se kupci skrivaju iza skrbničkih računa….[smiley3]

Ne znam da li je itko primjetio da je jučer KD Vikotorija rasla jedna od rijetkih,koliko je jučer iznosila prosječna
cijena MIV-R-A pitam se?

Iz događanja ovih dana, mislim da su dionice turista u najčvršćim rukama (HIMR,ARNT,LRH).Male oscilacije kod ARNT, LRH pad cijene na uplašene 3 transakcije, te niti jedna transakcija HIMR.Očito svi imaoci ovih dionica vjeruju u svoje ulaganje.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


Premješteno iz teme: [color=blue]MIV (MIV – Metalska industrija Varaždin d.d.) [/color]

[


Ne znam da
evogaopet:

ljudevit: ” Recimo da je kupovala KD Viktorija kako imam solidno pouzdanu informaciju,što ćemo uskoro i vidjeti. Da li je još netko,bumo vidli!! ” Ipak ćemo se morati strpiti da vidimo jel tvoja informacija točna [smiley2], za sada se kupci skrivaju iza skrbničkih računa….[smiley3]

Ne znam da li je itko primjetio da je jučer KD Vikotorija rasla jedna od rijetkih,koliko je jučer iznosila prosječna
cijena MIV-R-A pitam se?
[/quote]

Ne jedna od rijetkih, nego JEDINA koja je rasla jucer.

Ne jedna od rijetkih, nego JEDINA koja je rasla jucer.
[/quote]
Znaci treba uci u sve ostale osim u nju [smiley2] (zar nema neki bolji smjesko od ovoga ponudjenog???)
Nego, meni nakon duzeg proucavanja jos uvijek nije jasan 100% i apsolutni optimizam Varteksovih dionicara. Ja sam prodao nakon dosta vaganja; mozda ce i skociti puno i vrlo brzo; ali meni se sve skupa ne svidja. Eto, mozda njihova malodionicarska sloga + sloga vecih igraca ipak ostvare taj ‘boom’.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Skoro cijela Europa u crvenom [smiley7] jedino se nešto sitno zeleni u Oslu i Madridu….

A kod nas euforija 🙂 svi zaboravili na zadnjih par dana….a onda ćemo opet krenuti sa crvenilom…. biti će zabavno

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Ušao i Oslo na crveni teritorij….
Ostao se samo Madrid zeleniti i to jako bijedno +0,05%

Azija isto skoro sva crvena….

A u Hrvatskoj euforija optimista :-)) Pa neka netko kaže da nismo najjači….

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Premješteno iz teme: [color=blue]MIV (MIV – Metalska industrija Varaždin d.d.) [/color]

pustite ih neka prodaju i nemojte više navlačiti na ovu dionicu jer nam takvi ne trebaju unutra. bolje je pustiti da sama ide gore polako nego naglo uz veliki pad poput jučerašnjeg. polako, zaradit ćete. dokupljujte i šutite. ima puno odličnih dionica koje su jučer i danas pale i treba marljivo sutra dokupljivati.

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

U utorak je u slovenskim Financama direktor Tosame dao veliki intervju. Izjavio je da je cilj Tosame do 2009. godine okrupniti proizvodnju na način da nađu strateške partnere ili preuzmu srodne tvrtke u zemljama bivše jugoslavije s kojima bi imali zajednički asortiman proizvoda. Time bi ti proizvodi bili vrlo konkurentni na EU tržištu i šire. Posebno je spomenuo i rusko i ukrajinsko tržište. Ja mislim da je on najavio preuzimanje Lole, jer Saniteks je već njihov ako me pamćenje dobro služi.

Šta opet se Lola preuzima?[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close